شباهت بین گزینه های موجود و آتی تجارت

[ad_1]

پس از صرف زمان بسیار برای توضیح تفاوت بین گزینه های تجاری و معاملات آتی برای مبتدیان به تجارت مشتقات من فکر می کنم آن زمان به شباهت بین گزینه های تجاری و معاملات آتی. است گزینه های تجاری و معاملات آتی واقعا که متفاوت است ؟ چه هستند برخی از شباهت ها? وجود دارد در واقع چهار حوزه اصلی که در آن گزینه ها و قراردادهای مشابه هستند.

اول از همه گزینه ها و آتی هر دو مشتق از ابزار است. این به این معنی است که آنها هر دو صرفا قرارداد است که اجازه می دهد تا شما را به تجارت خود را در زمینه دارایی در خاص قیمت رو استخراج ارزش خود را از حرکات قیمت از دارایی های اساسی. هر دو گزینه و آتی صرفا یک قرارداد است که اتصال تبادل دارایی زمینه ای در یک قیمت خاص. بدون یک دارائی و گزینه های آتی نمی خواهد هر گونه ارزش وجود خود را در همه, همین دلیل است که آنها به عنوان شناخته شده “مشتق ابزار”. گزینه ها و آتی هر دو وجود داشته باشد به منظور تسهیل تجارت خود را از دارایی های اساسی.

ثانیا: هر دو گزینه ها و سلف ها اهرم و ابزار. این به این معنی است که هر دو گزینه های تجاری و معاملات آتی به شما توانایی برای کنترل نوسان قیمت ها در بیشتر خود زمینه ای از دارایی های نقدی خود را معمولا اجازه می دهد. برای مثال یک قرارداد آتی با یک حاشیه اولیه مورد نیاز از 10% خواهد اجازه می دهد تا شما را به کنترل ده برابر مقدار آن دارایی زمینه ای از پول نقد خود را به طور معمول اجازه می دهد تا شما را به. یک گزینه تماس درخواست برای $1.00 در سهام است که تجارت در $20 تا بیست بار اهرم آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به کنترل یک انبار به ارزش 20 دلار با تنها $1. اهرم همچنین بدان معنی است که شما می توانید سود بیشتر با گزینه های موجود و آتی در همان حرکت خود به دارایی زمینه ای از شما می خواهم اگر شما خریداری دارایی های اساسی را با همان مقدار از پول نقد. البته اهرم کاهش هر دو روش. شما همچنین می تواند به طور بالقوه از دست دادن بیش از شما می توانید در گزینه ها و معاملات آتی از شما می خواهم اگر شما تا به حال به سادگی خریداری دارایی زمینه ای.

ثالثا هر دو گزینه و آتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مصون سازی. مصون سازی یکی از مهم ترین کاربردهای مشتقات. آینده و گزینه های می توان تا حدی یا کاملا پرچین جهت قیمت ریسک یک دارایی حتی اگر گزینه های متنوع تر و دقیق آن را به عنوان اجازه می دهد تا برای آنچه شناخته شده به عنوان دلتا خنثی مصون سازی است که اجازه می دهد تا به طور کامل پوشش موقعیت هنوز سود باید دارایی زمینه ای مرحله قوی برک آوت در هر دو جهت. مصون قدرت و گزینه های آتی نیز بسیار مهم در کاهش رو به پایین فشار مواجه شده و بازار به طور کلی در طول بحران بازار به بودجه و موسسات می پرچین ریسک حرکت نزولی از دارایی های خود را با استفاده از گزینه های و/یا آتی به جای فروش سهام خود را به منظور حفظ حساب خود را ارزش. با کاهش مقدار فروش این وجوه می کند, فشار نزولی در بازار به طور کلی تا حدی برطرف شده است. البته این به تنهایی متوقف نمی بازارهای خرس از تشکیل وقتی کلی خرده فروشی جمعیت (با نام مستعار “گله”) شروع به عجله از بازار است.

چهارم هر دو گزینه و آتی می توان به کسب سود از راه های دیگر از حرکت قیمت سهام زمینه ای خود را. آتی گسترش می یابد می توان به حدس و گمان در فصلی اختلاف قیمت بین قیمت قراردادهای آتی مختلف انقضا ماه و گزینه های گسترش را می توان ساختار به سود از زمان فروپاشی هر راهی که دارایی زمینه ای می رود. بله, آن است که این گزینه ها و استراتژی های آتی استراتژی است که تجارت مشتقات خیلی جالب و بسیار پرارزش برای افراد با استعداد برای محاسبات ریاضی و استراتژی.

بنابراین حتی اگر گزینه های آتی بسیار متفاوت هستند مشتق ابزار و بسیار متفاوت از قوانین تجاری و ویژگی های آنها هنوز هم بسیار مشابه در مناطق بالا و شما می تواند جامع تر و زرنگ و دانا تاجر یا سرمایه گذار با درک چگونه به استفاده از هر دو گزینه و آتی را به نفع خود.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *