شیفتگی با فیبوناچی – معامله گر استفاده

[ad_1]

فیبوناچی نه آنقدر مرد اما ریاضی بسیار جذاب خود را در آن به غیر از تجارت است.

تا ببینید که چگونه هر عدد در دنباله فیبوناچی مربوط به هر یک از دیگر در برخی از تنظیم نسبت (یعنی..618, 1.382 و غیره.) و سپس اتصال این نسبت به اشیاء از طبیعت کاملا شگفت انگیز است. در عرض چند دقیقه شروع به یادگیری در مورد اعداد فیبوناچی شما کشیده شده به جهان از گیاه نسبت و معماری اهرام مصر و دیگر بناهای تاریخی است.

اتصال اعداد فیبوناچی و همه چیز در طبیعت نیز یافت می شود در دنیای تجارت خود را.

وقتی که من شروع معاملات بازار در اواسط دهه 80 تمرکز من بود که بسیاری از معامله گران جدید. تحلیل انتخاب شد اصول. گوش دادن به اخبار از توصیه های دوستان و صحبت کردن سر و یا ماده صاف و براق در عرضه/تقاضا اعداد. اما پس از آن چیزی شگفت انگیز اتفاق افتاده در آغاز سال 1990. من کشف کردم (برای خودم) فیبوناچی و کاربرد اساسی به قیمت و زمان تجزیه و تحلیل. از آن پس من با تمرکز بر تجزیه و تحلیل فنی و هرگز گوش به یکی دیگر از صحبت کردن در سر (یا دوست) در مورد آنچه به خرید و یا فروش دوباره.

برنامه فیبوناچی به معاملات بسیاری هستند. اکثر معامله گران که با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی آشنا هستند با پایه استفاده از فیبوناچی در نمودار تجزیه و تحلیل. در اینجا برخی از نمونه اولیه:

حل برای حمایت و یا مقاومت – پس از قیمت trended برای چند روز/هفته/ماه در یک جهت خاص از هر یک قابل توجهی پایین به بالا یا از قابل توجه بالا به پایین آن است که به نام “محدوده”. تاجر شناسایی محدوده و سپس تکثیر که محدوده فیبوناچی نسبت .382 و 618 برای مثال. نتایج کسر از قیمت بالا (در صورتی که محدوده آن از پایین به بالا) و یا اضافه شده به قیمت پایین (در صورتی که محدوده آن از بالا به پایین) به منظور دریافت حمایت یا مقاومت سطح قیمت بود. اغلب اضافی نسبت گنجانده شده در این محاسبه است.

حل برای زمان – ساده اما جذاب رویکرد به استفاده از فیبوناچی به تعداد روز/هفته/ماه بین قبلی بازار tops و پایین و چند برابر این تعداد توسط نسبتهای فیبوناچی. نتیجه شمارش است از بالا یا پایین به جلو در زمان که در آن یکی دیگر از بالا و یا پایین است و سپس می رود به احتمال زیاد به رخ می دهد.

در حال حرکت از اصول فیبوناچی و تجزیه و تحلیل نمودار پیشرفته تر هستند (یا عمدتا ناشناخته) برنامه های کاربردی برای نسبتهای.

وجود دارد استفاده از فیبوناچی spirals برای مثال که تولید هر دو زمان و قیمت نتایج.

وجود دارد استفاده از ترکیبی از نسبتهای فیبوناچی همراه با زمان/قیمت تربیع نتایج.

تکنیک ها و روش ها می توان به بهره برداری از بازار با استفاده از فیبوناچی متعدد هستند!

در نمودار نرم افزار من اغلب با استفاده از آنچه که به نام فیبوناچی فن خطوط. این نرم افزار در اینجا این است که تا حدودی مانند که ذکر شده در بالا تحت عنوان “حل برای حمایت و یا مقاومت” با این تفاوت عمده که فن خطوط تولید پویا سطوح حمایت و مقاومت (ارزش ها تغییر برای هر بازه زمانی در نمودار بالاتر صعود خطوط و پایین برای خطوط نزولی). آنها همچنین نیاز به محل الگوهای دو محدوده (بالا به پایین به بالا یا پایین به بالا به پایین). شما به سادگی برچسب افراطی از طیف های A, B و C. برای مثال محدوده از بالا به پایین و به بالا خواهد بود برچسب “” برای اولین بار از بالا, “B” به صورت زیر پایین و “C” برای نهایی بالا. طیف وسیعی از “B به C” تقسیم شده است فیبوناچی نسبت و سپس خطوط کشیده شده از “یک” از طریق این بخش از طیف وسیعی از “B به C” را به آینده. این خود تبدیل سطح حمایت/مقاومت.

یکی دیگر از جذاب رویکرد به استفاده از فیبوناچی به صورت نمودار تجزیه و تحلیل است که به سادگی اضافه کردن فیبوناچی سری اعداد به گونه قابل توجهی بالا یا پایین به آینده ممکن است tops و پایین است.

برای مثال سری شروع در 3 خواهد بود 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, و غیره. اضافه کردن هر دو عدد متوالی در سری برای به دست آوردن عدد بعدی در سری. در حال حاضر قرار دادن بالا یا پایین خود را در نمودار قیمت و تعداد از وجود 3 میله 5 میله 8 میله و غیره. این مدت زمان به سازمان دیده بان برای بازار ممکن tops و پایین است.

اینها تنها برخی از بسیاری از مثال ها و برنامه های کاربردی شما می توانید با فیبوناچی و خود را تجزیه و تحلیل نمودار. سعی کنید آنها را به خودتان و من مطمئن هستم که شما نیز خواهد بود مجذوب با فیبوناچی!

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *