صحبت کردن کالاها با سوپر بول جیم راجرز: نکات برجسته مصاحبه

[ad_1]

صحبت ما با افسانه ای کالا معامله گر جیمز راجرز که شرکت تاسیس کوانتومی صندوق با جورج سوروس. او بهتر است به عنوان شناخته شده “دوچرخهسواری داری” پس از سفر جهان به دست اول تعیین که در آن برای پیدا کردن بهترین سرمایه گذاری است. به همین دلیل است که او هنوز هم صعودی در کالاها? این نکات مهم برای تمام طول مصاحبه.

1. “گاو بازار هنوز تمام نشده است. بول بازار سال برای رفتن تا آنجا که من می توانید ببینید.”

2. “من یک آینده بزرگ برای اورانیوم و انرژی هسته ای. تا زمانی که کسی به ارمغان می آورد بسیاری از جدید اورانیوم onstream متعجب خواهد شد که چگونه بالا قیمت اورانیوم باقی می ماند و بالا چگونه آن را در نهایت می رود.”

3. “من فروخته شده ام از هر (دیگر) بازار در حال ظهور در جهان است. من سرمایه گذاری در چین به دلیل چین در نظر من این است که آینده کشور بزرگ در جهان است.”

4. “آن طول می کشد زمان طولانی را تولید جدید در جریان برای کالاها. آن را مانند در آوردن سهام جدید از یک دات کام و یا چیزی که در آن ما را به گاراژ و شروع به یک شرکت و در هفته آینده ما به فروش سهام.

5. “در نهایت بازار گاو نر همیشه به پایان رسید. اما در آن طول می کشد یک مدت زمان طولانی برای آن اتفاق می افتد.”

6. “همه رانندگی کالاها رونق چرا که تقاضا در همه جا در جریان است تا: در آمریکا و اروپا و همه جا. عرضه تحت وحشتناک استرس است.

7. “شما می بینید که مردم با استفاده از گاز متان (گاز) با استفاده از مقدار زیادی از گزینه قابل دوام به عنوان قیمت انرژی باقی می ماند و می رود بالاتر و بالاتر است.”

COPYRIGHT © 2007 by StockInterview, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.