طراحی داخلی مغازه با جدیدترین ایده های حرفه ای و کاملا کاربردی

جهت مطالعه بیشتر در خصوص قفسه بندی انبار به این مقاله رجوع کنید. امیدواریم با مطالعه این مقاله ، اطلاعات کافی در این زمینه کسب کرده باشید. امیدوار هستیم مقاله فوق که درباره طراحی داخلی فروشگاه لوازم آرایشی صحبت شده بود بهشما در بهبود چیدمان فضای کاری کمک کند. امروزه انواع روسری و شال در طرحها، رنگها و جنسهای متفاوتی تولید میشوند؛ که بسته به فصل و کمی هم مد روز به صورت مداوم این طرح و رنگها تغییر میکند. به همین خاطر فروش آن بسیار بالا بوده و در صورت رعایت نکات فروش، سود آن تضمین شده است. در گذشته این محصول بیشتر در فروشگاههای لباس و به صورت یک کالای جانبی عرضه میشد. معمولاً خانمها به صورت گروهی به سراغ خرید انواع لباس و شال و روسری میروند؛ و تمایل زیادی دارند که در هنگام خرید، به شخصه بتوانند شال یا روسری مورد نظرشان را لمس کنند، جنس آن را ببینند و در صورت امکان چند باری آن را امتحان کنند. اگر در یک مغازه فروش شال و روسری این امکان به خوبی فراهم باشد، میزان فروش به صورت چشمگیری افزایش مییابد. خب یکی از ملزومات فراهم کردن همین محیط استفاده از یک قفسه بندی استاندارد و شیک برای مغازه شال و روسری است.

همینطور که گفتیم، اگر بتوانید محیط امن و دوستانهای را برای خریداران فراهم کنید، میتوانید به افزایش فروش خود نیز امیدوارتر باشید. تمامی خانمهای ایرانی به نوعی مشتری مغازههای فروش شال و روسری هستند. برای بستن روسری مدلهای متنوعی وجود دارد. ممکن است با وجود تمام تلاشهای شما برای جلب کردن حواس دیداری مشتریان، باز هم مشتریان زیادی را از دست بدهید. نمای یک فروشگاه متشکل از تابلو، ویترین و درب ورودی آن بوده و لازم است که بین این عناصر و نوع، جنس و رنگ متریال مورد استفاده در پوشش نما، هارمونی رنگ و توازن وجود داشته باشد. استفاده از رگالها، در نظر گرفتن قفسههای مخصوص شال و روسری، تنوع دادن به نحوهی چیدمان محصولات، بهره بردن از سردیسهای ویترینی از جمله پیشنهادهایی است که میتوانید از آن برای این کار بهره ببرید. قفسه بندی فروشگاهی روی بالا بردن میزان فروش تأثیر به سزایی دارد. باکس دیواری در دکور مغازه طلا فروشی همان نقشی را دارد که در قسمت بالا برای عطر فروشی گفتیم. لطفا با ارائه نظر خود درباره مطلب طراحی داخلی فروشگاه لوازم آرایشی در سایت مهرازک را در بهبود و بالا بردن عملکردمان یاری فرمایید. گروه طراحی داخلی فروشگاه از فرصتی برای تبدیل از تشکیلات سنتی به مراکز خریدی با یک حس راحت و ساده الهام گرفته­اند.

در دکوراسیون داخلی یک فروشگاه شال و روسری چند مسئلهی اصلی را باید در نظر بگیرید و سپس به سراغ قفسه بندی بروید. دکوراسیون داخلی این فروشگاه ۷۰۰ متر مربع است، که انواع محصولات مربوط به دوچرخه مثلا کفش دوچرخه سواری، کلاه مخصوص دوچرخه سواری و هر چیز دیگری که مربوط به دوچرخه باشد در آن یافت میشود. همچنین میتوانید از فضای پشت پیشخوان به عنوان یک انبار کوچک استفاده کنید. به عنوان مثال میتوان : از مسیرهای دورانی به سمت راست استفاده کرد. با این مقدمه حالا میتوانیم به سراغ انواع قفسه بندی مغازه شال و روسری برویم. پیش از اینکه به سراغ مسئلهی قفسه بندی مغازه شال و روسری برویم، لازم است که با این نوع محصول بیشتر آشنا شده و بدانیم بیشترین حجم مشتریانش چه کسانی هستند و به هنگام خرید به دنبال چه نکاتی میگردند. شما باید سعی کنید که از تمامی فضای فروشگاه به بهترین شکل بهره ببرید؛ و این کار تنها به کمک قفسه بندی مغازه امکانپذیر خواهد بود.

مطمئنا تا کنون پیش آمده که با ورود به طبقه ای از یک مجتمع تجاری، دو مغازه هم صنف را مشاهده کنید که یکی پر از مشتری و دیگری خالی از مشتری باشد! ضمن اینکه سرعت عمل و ارائه طرحهای متنوع دیگر منجر به جلب نظر خریداران خواهد شد. دلیل اصلی آن نیز همین خرید گروهی خانمهاست؛ که معمولاً منجر به خرید چند روسری یا شال در کنار هم خواهد شد. به نحوی که اگر مشتری یکی از روسریها یا شالهای ویترینی را پسند کرد، بتوانید نمونههایی از آن را به سرعت در اختیارش قرار دهید. دکوراسیون فروشگاه شما باید به نحوی باشد که خریدار را به داخل فروشگاه دعوت کند و بعد حسی صمیمی به او القاء کرده و به آنها اجازهی تست و آزمایش بدهد. می توان گفت مهم ترین بخش طراحی دکوراسیون بوتیک، چیدمان اجناس و محصولات قابل ارائه است که بایستی به نحوی باشد تا کالاهای با ارزش بیشتر در معرض دید و همه آن ها در ارتفاع متناسب و ارگونومیک قرار بگیرند. وسایلی که ظرافت یا کمی هوس بازی را نشان می دهد به شما کمک می کند تا خریدار شما را در مورد تجربه ای که قصد دارد در فروشگاه شما داشته باشد ، مطلع سازد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی داخلی فروشگاه صنعتی وب سایت خود باشید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.