طوفان ایرما به ما یک بازار گاو نر

[ad_1]

بزرگ 1983 ادی مورفی/Dan Aykroyd فیلم مکان های تجاری ویژگی های دو duffers کشیدن عظیم آتی کالا اومدی. آن آب پرتقال آتی. آنها ثروت های شرط بندی بر روی محصول پرتقال در فلوریدا.

با تشکر از طوفان ایرما کنده کاری راه تخریب را از طریق فلوریدا, شما می توانید همین امروز.

پس از برزیل, فلوریدا در جهان است دومین تولید کننده پرتقال است.

آب پرتقال صنعت عظیم کاهش است. فروش کاهش یافت و 14 درصد — در مورد $98 میلیون سقوط از 2012 تا 2016. برخی از مواد غذایی ارز داد و ستد وجوه است که یک بار برگزار آتی دیگر استفاده از آنها به عنوان یک سرمایه گذاری.

آن را کمک نمی کند که ما در حال حاضر می دانیم که آن برای شما بد است. آن است که ارزش غذایی نوشابه.

کسب و کار خودی به نام آب پرتقال “بزرگترین باهم زندگی خود را.” این مهم است که ایالات متحده بزرگترین مصرف کننده توسط بسیاری از بار بیش از و بالاتر از هر کشور دیگری در روی زمین است. ما مصرف بیش از 630,000 تن متریک از این نوشیدنی در سال گذشته است.

ایرما تاثیر

آب پرتقال منجمد آتی بیش از چهار سال گذشته است. پس از رسیدن به اوج در ماه اکتبر 2016 در $225 این جی پی مورگان آب پرتقال شاخص قیمت کاهش یافت و 44 درصد به پایین از 125 $در ماه جولای 2017.

افزایش قیمت به 21 درصد در دو هفته به عنوان طوفان ایرما بزرگ شد و در زمان هدف در فلوریدا.

فلوریدا محصول پرتقال نگاه به خصوص قوی در این سال است. شانون Shepp مدیر اجرایی وزارت فلوریدا مرکبات نوشت:

قبل از طوفان ایرما وجود دارد یک شانس خوب ما را بیش از 75 میلیون جعبه پرتقال بر روی درختان در این فصل است. ما در حال حاضر بسیار کمتر است.

برای قرار دادن که در چشم انداز محصول سال گذشته بدترین از سال 2005 حدود 77.9 میلیون جعبه. که محصول به فروش می رسد برای $800 میلیون. در فلوریدا 90 درصد از پرتقال تبدیل به آب.

این محصول پرتقال به نظر می رسد مانند آن خواهد بود که کمترین میزان در 50 سال است. به عنوان شما می توانید تصور کنید که تحت فشار قرار دادند قیمت آتی ،

متاسفانه مگر اینکه شما در تجارت کالا به طور منظم سرمایه گذاران در تلاش برای گرفتن در این موقعیت. یکی از راه های است عناصر کشاورزی در کل بازگشت ETN (NYSE: RJA). آن را نگه می دارد 1.8 درصد از دارایی های خود را در آب پرتقال آتی.

که در مورد بهترین راه که من پیدا کردم به تجارت چه چیزی می تواند یک برنده در آب پرتقال. که به نوعی با این روند. گاهی اوقات آن را سخت برای پیدا کردن یک راه برای کسب سود از آنها را حتی زمانی که شما پیدا کردن یک فرصت بزرگ است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.