علل بیماری های گوش خارجی چیست؟

از سوی دیگر، برخی از نوزادان با نقایص شدید گوش متولد می شوند و بنابراین ممکن است مناسب ترین کاندید برای جراحی بازسازی گوش برجسته یا اتوپلاستی باشند. معمولا والدین با نزدیک شدن کودک به سن مدرسه متوجه این مشکل می شوند. اما برای دختر و فرزندان شما که به سن مدرسه رسیده‌اند، جراحی بهترین گزینه است زیرا عمل غضروف گوش بسیار دشوار است. این باند باید مرتباً تعویض شود تا تمیز بماند و در صورت لزوم گوش را چک و تخلیه کنید. تخلیه محل درمان الزامی است. بیمار باید هر روز به توالت برود و زخم را با صابون معمولی بشوید. دکتر مولکن اضافه کرد که این عمل به تجربه جراح نیاز دارد، زیرا برش باید پنهان باشد و جای زخم نباید خیلی قابل مشاهده باشد.

اگر جراح شما اجازه دهد، می توانید یخ را در محل جراحی پخش کنید. برخی از افرادی که تحت عمل جراحی زیبایی بر روی گوش خود قرار می گیرند ممکن است احساس کنند که غضروف به اندازه کافی به عقب کشیده نشده است. یک باند نرم به مدت 1-3 روز روی گوش ها اعمال می شود. می توانید با ترک ورزش (حدود دو هفته) روند بهبودی را تسهیل کنید. این به معنای ترک دویدن، ایروبیک، دوچرخه سواری، وزنه برداری یا استفاده از دستگاه های ورزشی است. 4. به مدت 10 روز پس از اتوپلاستی هنگام خواب از بانداژ استفاده کنید. جراحی ترمیمی گوش نوعی اتوپلاستی است که برای اصلاح ناهنجاری‌ها یا آسیب‌های وارده به گوش استفاده می‌شود. به مدت سه ماه پس از جراحی زیبایی گوش، هر شب باید از بانداژ برای محافظت از گوش استفاده کنید. قبل از عمل لیستی از داروهایی که نباید استفاده شوند به شما داده می شود.

به طور خاص، این عمل ماکروکراسی (شرایطی که در آن لاله گوش به طور طبیعی شکل اما بسیار بزرگ است) را درمان می کند. پس از عمل، محل برش بسته خواهد شد. به عنوان مثال، یک پزشک باید تصمیم بگیرد که آیا بعد از جراحی به کار خود ادامه دهد یا خیر. با انجام جراحی زیبایی روی گوش، پزشک تنها سطح گوش را با دست تغییر می دهد، بنابراین جراحی زیبایی گوش و به طور کلی اتوپلاستی به هیچ وجه در شنوایی انسان اختلال ایجاد نمی کند. احتمال کاهش شدید گوش پس از جراحی در صورتی که توسط متخصص و پزشک مربوطه انجام نشود. جراحی زیبایی گوش معمولاً 1 تا 2 ساعت طول می کشد که بستگی به میزان جراحی دارد. جراح شما چک لیستی از دستورالعمل های قبل از عمل و نکات مفید را چند هفته قبل از جراحی در اختیار شما قرار می دهد.

پارگی پرده گوش اغلب به دلیل گشاد شدن شکاف پرده گوش ایجاد می شود و معمولا در خانم هایی که از گوشواره های سنگین استفاده می کنند اتفاق می افتد. در پزشکی به آن جراحی زیبایی گوش، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی می گویند. از آنجایی که زیبایی گوش یکی از ویژگی های یک فرد است، بسیاری از افراد پس از انجام این جراحی با داشتن ظاهری متناسب تر، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند. اگر عادت دارید به پهلو بخوابید، در نتیجه عمل ممکن است اختلال خواب داشته باشید، زیرا نباید به گوش (یا گوش) فشار دهید. بهبودی پس از هر جراحی تا حد زیادی به نوع جراحی، سلامت عمومی و انعطاف پذیری گوش بستگی دارد. نتایج بلافاصله پس از برداشتن باند، معمولاً یک تا دو هفته پس از جراحی قابل مشاهده است. با این حال، تورم یا کبودی ممکن است در طول درمان باقی بماند و تغییرات جزئی ممکن است رخ دهد. بیشتر عمل های زیبایی یا اتوپلاستیک دو تا سه ساعت طول می کشد. در حالی که جراحی گوش یا اتوپلاستی یکی از ایمن‌ترین جراحی‌های زیبایی هستند، ممکن است مشکلاتی مانند هماتوم، بی‌حسی، پریکندریت یا جای زخم داشته باشید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.