عمل جراحی ژنیکوماستی اقایان

ژنیکوماستی یا بزرگی سینه در مردان

این نوع بزرگی سینه که بیشتر در مردان دیده می شود، ژنیکوماستی نام دارد. بزرگی سینه در آقایان عارضه ای است که می تواند باعث ناراحتی و مشکلات روحی و روانی شود و ظاهری عجیب و بدشکل ایجاد کند.

این عارضه که در اثر تجمع چربی اضافی در سینه ایجاد می شود، اغلب منشاء ژنتیکی دارد و هورمون ها نقش کمی در ایجاد آن ندارند. برای خلاص شدن از شر چربی های اضافی ناحیه سینه و سایز سینه های مردان، لازم است تمرینات سینه را با کمک وزنه یا حتی وزن بدن در برنامه تمرینی روزانه خود قرار دهید.

 ورزش هوازی انجام دهید: با پیاده روی آهسته به مدت 5 دقیقه بدن خود را گرم کنید، سپس سرعت راه رفتن خود را افزایش دهید تا ضربان قلب خود را افزایش دهید و نفس عمیق تری بکشید. هنگام راه رفتن، شکم خود را خم کنید، پشت خود را صاف کنید و سر خود را صاف نگه دارید. جراحی ژنیکوماستی روشی است که باعث کاهش سایز سینه ها (بیشتر در مردان) و صاف و بزرگ شدن خطوط سینه می شود.

روش جراحی ژنیکوماستی

این تا حدی به دلیل پیشرفت در فناوری لیپوساکشن است که منجر به جراحی بهتر و جراحی کمتر تهاجمی می شود. ژنیکوماستی شدید که با جراحی کوچک کردن سینه درمان می شود.

معمولا سینه ها و نوک سینه ها بزرگتر از حد طبیعی هستند و در سینه ها چربی زیادی وجود دارد. در حالی که یک دمبل یا وزنه در هر دست گرفته اید، آرنج های خود را خم کرده و در سطح سینه خود قرار دهید. پوشیدن یک تی شرت ساده زیر پیراهن و باز گذاشتن دکمه ها، ترفند دیگری برای پنهان کردن ژنیکوماستی است.

عوارض جراحی ژنیکوماستی

اولین راه حل برای پنهان کردن این عارضه استفاده از تی شرت های تنگ است که به عنوان یک کمربند در زیر خط سینه عمل می کند و سینه های شما را کوچکتر نشان می دهد. افزایش حجم سینه با پروتز به افزایش ظاهر و اندازه سینه کمک می کند و برای برخی از زنانی که پس از بارداری دچار تغییرات سینه شده اند مفید بوده است. بافت چربی سینه: برخی از مردان و پسران دارای چربی سینه هستند که شبیه ژنیکوماستی است.

مردانی که انتظارات واقع بینانه دارند. راز جراحی این است که به شما عزیزان توصیه کنیم از حداکثر روش های موضعی برای برداشتن چربی سینه استفاده نکنید.

به عنوان مثال، اگر هورمون استرس کورتیزول در خون شما افزایش یابد، کالری اضافی عمدتا در اطراف شکم شما ذخیره می شود. هورمون های تستوسترون و استروژن عملکرد جنسی را در مردان و زنان کنترل می کنند. هنگام راه رفتن دستان خود را تکان دهید. آرنج خود را در سطح سینه زیر وزنه قرار دهید، وزنه را روی سر خود فشار دهید و سپس به حالت اول برگردید. این حرکت را در 3 ست 10 تا 12 تکراری انجام دهید.

تا جایی که می توانید آرنج خود را خم کنید.
ژنیکوماستی روشی نسبتاً ساده است که در آن افراد زیادی با هزینه کمتری به خارج از کشور سفر می کنند. اگرچه داک کردن در طب سنتی روش مناسبی برای درمان ورم پستان است، اما در درمان بزرگی سینه در مردان به دلیل اختلالات هورمونی یا تجمع چربی، داکینگ هیچ تاثیری نخواهد داشت.

درمان ژنیکوماستی با ورزش

اکثر تمرینات ورزشی  با تقویت عضلات سینه به کاهش حجم سینه در مردان کمک می کند. از آنجایی که کاهش سطح این هورمون در بدن یکی از علل بزرگ شدن سینه در مردان است، مصرف زردچوبه ممکن  نیست در درمان این عارضه موثر باشد.

اگر بزرگ شدن سینه به دلیل تغییرات طبیعی هورمونی در دوران بلوغ باشد، این امکان وجود دارد که خود به خود بهبود یابد. برای کوچک کردن سینه در مردان، مصرف ماهی های غنی از امگا 3 مانند ماهی های آب سرد مانند ماهی تن، سالمون و ماهی خال مخالی توصیه می شود اما راه حلی قطعی نیست. از آنجایی که روغن ماهی سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است، تولید تستوسترون را با متابولیسم استروژن افزایش می دهد.

https://tinyurl.com/yxlyoyad

جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود
جراحی ژنیکوماستی با بیمه
جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روشهای جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات
عمل جراحی ژنیکوماستی با لیزر
عکس جراحی ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی فیلم
قیمت جراحی ژنیکوماستی
کلینیک جراحی ژنیکوماستی
گن جراحی ژنیکوماستی
جراحی لیپوماتیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی مردان
متخصص جراحی ژنیکوماستی
مرکز جراحی ژنیکوماستی
نحوه جراحی ژنیکوماستی
جراحی های ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی
هزینه ی جراحی ژنیکوماستی

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.