فارکس (ارز) در بازار

[ad_1]

پول بسیار حیاتی است و در هر پیچیده اقتصادی که متکی به تخصص و تجارت است. هنوز پول به عنوان ما می دانیم این است که یک ملی مهم است. اگر شما زندگی می کنند در آرژانتین به شما کسب درآمد پزو و صرف پزو; اگر شما راه اندازی کسب و کار در اتریش شما قرض یورو و پرداخت به کارگران خود را در یورو. ارز از یک کشور قابل قبول است که در مرز آن کشور اما معمولا از آن خواهد شد توسط شرکت ها و خانه ها در یک کشور دیگر. فقط سعی کنید در خرید بعدی خود را جفت شلوار جین و کانادا با بریتانیا پوند استرلینگ و یا ین ژاپن. تجارت بین دو کشور به طور معمول نیاز به تبادل ارز یک کشور برای از دیگری است.

مبادله یک ارز به ارز دیگر است که به نام یک معامله ارز خارجی. نرخ ارز نرخ که در آن یک ارز بورس برای دیگری. در کانادا's مورد ارز دلار کانادا قیمت یک واحد از ارز خارجی. برای مثال در سپتامبر 2003, قیمت یک دلار شد 1.38 دلار کانادا. بنابراین کانادا ما نرخ ارز بود 1.38.

ما می تواند فقط به عنوان به راحتی تعریف نرخ ارز در راه مخالف. ما می تواند تعریف آن را به عنوان تعداد واحد ارز خارجی است که می تواند خریداری شده با یک دلار کانادا. در مثال ما از سپتامبر 2003, نرخ ارز بین دلار کانادا و دلار آمریکا خواهد بود سپس 1 / 1.38 = 0.724. یک دلار از کانادا خواهد خرید 72.4 ما سنت است.

قدردانی از دلار کانادا به این معنی است که آن را طول می کشد کمتر از دلار کانادا برای خرید یک واحد از ارز خارجی. برای مثال اگر این قدردانی در برابر دلار آمریکا از 1.38 به 1.31 آن طول می کشد 7 کمتر کانادا سنت به خرید یک دلار. بنابراین قدردانی از دلار کانادا به معنی سقوط در نرخ ارز است. برعکس استهلاک بدان معنی است که آن را طول می کشد بیشتر دلار کانادا برای خرید یک واحد از ارز خارجی. یک ارزش است که همان دلار به معنی افزایش نرخ ارز است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.