فارکس و ریسک عنصر

[ad_1]

وقت و زمان دوباره می شنوم این بیانیه که تجارت در حاشیه حساب یک کسب و کار مخاطره آمیز. در واقع NFA و CFTC نیاز است که همه کارگزاران و نمایندگی های اطلاع رسانی از خطرات ناشی از معاملات ارز خارجی است.

تا چه حد در معرض خطر است که در واقع درگیر در بازار فارکس? آن است که هر گونه ریسک از درگیر شدن در هر نوع دیگر از کسب و کار ؟

اجازه دهید ما نگاه برای اولین بار در فرضی مورد جان و مری است. هر یک از آنها افتتاح حساب فارکس و بودجه آن را با $50,000. هر دو از آنها را به عمل در حاشیه مجموعه در 100:1.

جان داد و ستد بسیار محافظه کارانه با استفاده از یک به طور منظم بسیاری در هر تجارت و استفاده از پول معقول اصول مدیریت. متاسفانه جان یک تصمیم ضعیف ساز و انجام کمی خود را برای بهبود مهارت های تجاری. بیش از یک دوره از زمان جان خود را از دست داد کل سرمایه گذاری است.

مریم تا به حال هیچ قصد دستبند با محدودیت های مدیریت پول و داد و ستد به حداکثر از او حساب حاشیه هر تجارت حمل حداکثر حجم مجاز. پس از چند دیدنی دستاوردهای مری شانس زد و حساب او محو شد. با وجود اینکه در سود به لحن $2,500,000 او تا به حال آن را از دست داده و سرمایه گذاری اصلی رفته بود بیش از حد.

به طوری که در زمان ترین خطر است ؟

اگر پاسخ شما مریم – شما در اشتباه هستند!

مریم یک مولتی میلیونر است. او چندین قصرها دو قایق ها و جت خصوصی. اصلی او درآمد از نفت و شرکت دارای برخی از بزرگترین ذخایر نفت در جهان است. احتمال از دست دادن $50,000 برای مریم بسیار کوچک در معرض خطر. این شبیه به آن است که از هر کسی خرید یک بلیط قرعه کشی – خوب اگر آن را به شما می دهد چند میلیون دلار است اما هیچ معامله بزرگ اگر آن را نمی کند.

جان از سوی دیگر در یک وضعیت متفاوت است. جان گرفته بود یک وام مسکن در خانه خود را به صندوق خود را حساب. او تا به حال هیچ پس انداز و حتی داده می شود تا کار خود را برای شروع تمام وقت تجارت.

به عنوان شما می توانید از دو قصه های بالا خطر است در مورد بیش از آنچه در صد از حساب کاربری شما در معرض خطر قرار داده.

در مثال بعدی مایک و سارا هر دو باز کردن حساب مینی با $5,000. هر دو با استفاده از یک حاشیه از 100:1. نه مایک و نه سارا به طور مستقل ثروتمند اما هر یک به راحتی می توانید از دست دادن استطاعت خود را از $5000 بدون آن منفی بر زندگی خود.

هر دو شروع تجارت و با توجه به عدم تجربه نمی کرایه بسیار خوبی است. پس از یک زمان کوتاه مایک توقف تجارت زندگی می کنند و شروع به تمرین در یک حساب آزمایشی. مایک به دنبال کمک و دانش و سپس شیوه های خود را در حساب دمو به سنگ تیز کردن کسانی که مهارت یافت.

هنگامی که مایک شروع به تجارت خود حساب دوباره او بسیار سخت مدیریت پول و خوبی توسعه یافته سیستم تجاری. مایک هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده ثروت اما او شروع به بهبود برخی از سرمایه گذاری است که او از دست داده است.

سارا ادامه داد: برای تجارت بدون هر گونه کمک. او هنوز هم مدیریت به شناور باقی می ماند.

به طوری که در بسیاری از خطر در این مثال ؟ من نشان می دهد که این سارا بود. او شانس است که هنوز هم نگه داشتن اما اگر معاملات خود را سبک ساخته شده است بر اساس شانس است. شما در معرض خطر است.

تجارت در بازار فارکس مستلزم آن است که شما توسعه یک سبک از مدیریت ریسک است. لازم است برای درک واقعی خطر از هر تجارت به عنوان آن را در مورد هر دو بازار به طور کلی و به شما در خاص است.

اگر شما همیشه تجارت با پول است که شما می توانید از دست دادن استطاعت خود را در کل خطر کاهش می یابد. اگر شما یاد بگیرند که چگونه به تجارت به طور موثر و سپس خود را در معرض خطر بیشتر کاهش می یابد و به همین ترتیب اگر شما اتخاذ یک رژیم سفت و سخت از مدیریت پول خود را در خطر است دوباره کاهش می یابد.

تجارت همیشه حمل یک سطح از خطر است. اگر شما قصد به اتخاذ تجارت به عنوان یک حرفه ای و یا وسیله نقلیه سرمایه گذاری آن است تا شما را به انجام همه چیز را در قدرت خود را به یاد بگیرند که چگونه به درستی ارزیابی و مدیریت خطر است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *