فن آوری به روز رسانی برای سال 2017

[ad_1]

دیدن بالا CPU استفاده? این ممکن است به یک گسل با کامپیوتر شما.

اگر کامپیوتر شما با لکنت هنگام مرور وب سایت های خاص? آیا منابع ویندوز مانیتور نشان می دهد بالا CPU استفاده? آیا مک شما را به نظارت بر فعالیت های خود را نشان می دهد CPU بودن overutilized? معمولا این علائم نشان می دهد یک کامپیوتر موضوع که نیاز به رفع مشکل اما این است که دیگر ممکن است در این مورد.

کامپیوتر شما می تواند با ربوده و به معدن cryptocurrency. این است که به عنوان cryptojacking.

افزایش تعداد وب سایت ها از جمله ارز معدن تاپیک های که با استفاده از پردازنده خود را به معدن خود را به دست آورید. بیشتر شبکه های تبلیغاتی هستند که هک شامل cryptocurrency معدن و بیشتر نرم افزارهای مخرب تر از همیشه قبل از در حال حاضر با استفاده از کامپیوتر خود را به تولید درآمد به جای از بین بردن و یا شما را تحت تاثیر قرار داده است.

فراموش نکنید Bitcoin Monero, Litecoins, Dogecoins و Feathercoin هستند, کودکان و نوجوانان جدید در بلوک و هر کس می خواهد یک تکه از آنها را.

چگونه cryptocurrency معدن کار می کند ؟

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال صرفا نظری. هیچ چیز وجود دارد, هیچ, کاغذ, پول, سکه, هیچ حساب ، همه چیز تحت کنترل است که توسط دفاتر. کسانی که دفاتر نگهداری می شود توسط شرکت هایی که در اجرای ارز. برای حفاظت از ارز هر معامله رمزگذاری شده است و همانطور که می دانید رمزگذاری بسیار منابع فشرده.

به کمک این سیستم کار پردازش دفاتر و معاملات پرورشی به ماشین های دیگر مانند کامپیوتر خود را به روند. CPU شما داده خواهد شد رمزگذاری شده معامله به فرآیند و ابزار که با آن به آن را انجام دهد. پردازنده خود را کامل محاسبه می فرستد و در نتیجه به دفتر مرکزی.

در رضایت طرفین cryptocurrency استخراج از معادن شما پس از آن پرداخت یک مقدار ثابت در هر معامله. شما می توانید اجرای این معاملات مداوم به معدن cryptocurrency.

مشکل این است که وب سایت ها و کد های مخرب با استفاده از رایانه های ما به معدن cryptocurrency بدون دانش ما. ما پرداخت برای برق و ستیزه با یک کامپیوتر آهسته اما هیچ یک از آن بهره مند شوند. با توجه به این قطعه از Adguard مرتبط بالا, 500 میلیون رایانه استفاده می شود به معدن cryptocurrency بدون صاحبان آنها حتی آگاه بودن.

برخی از وب سایت هایی که قابلیت cryptojacking کد ابراز هیچ آگاهی از آن است. با توجه به ناشناس طبیعت cryptocurrency ما باید کلمه خود را برای آن.

چگونه به ما بگویید یک وب سایت با استفاده از کد cryptojacking

وجود دارد یک راه سریع و آسان برای گفتن اگر یک وب سایت خاص با استفاده از cryptojacking کد. اگر CPU شما استفاده از خوشه در یک وب سایت خاص و یا صفحه به صفحه های مختلف. اگر استفاده از قطره آن را نشانه خوبی است که آن را cryptojacking شما. شما همچنین می توانید خاموش کردن مرورگر خود را بررسی کنید.

چگونه برای جلوگیری از cryptojacking

در حالی که نه به عنوان خطرناک به عنوان نرم افزارهای مخرب و یا ویروس cryptojacking است که هنوز هم با استفاده از کامپیوتر شما را برای شخص دیگری را به دست آورید. که قابل قبول نیست و ما نیاز به انجام کاری درباره آن.

شما اولین خط دفاع است adblocker. به عنوان بسیاری از انواع cryptojacking کد در حال خدمت از طریق آلوده ads خوب adblocker می توانید آنها را متوقف کند.

بعدی کیفیت خوب اسکنر نرم افزارهای مخرب. برخی از انواع cryptojacking کد تحویل داده می شوند از طریق نرم افزارهای مخرب آلوده خواهد شد و نه قابل تشخیص توسط یک adblocker. اگر شما CPU استفاده سنبله خود را اجرا اسکنر و حذف هر چیزی آن را می یابد. اگر شما هنوز هم دیدن بالا استفاده از اجرا آنتی ویروس خود را بیش از حد فقط در مورد.

وجود دارد برخی از پسوند مرورگر نوظهور طراحی شده است برای جلوگیری از تمام شیوه ای از cryptojacking کد. پسوند مانند AntiMiner, NoCoin و MinerBlock در حال آزمایش برای دیدن اگر آنها می تواند به حفاظت از کامپیوتر شما.

برخی از وب سایت ها هستند که تا جلوی در مورد استفاده از cryptocurrency معدن برای کمک به پرداخت صورتحساب. این سایت ما هیچ مشکلی با و نشان می دهد آنها اجازه استفاده از کامپیوتر خود را برای کمک به نگه داشتن چراغ. به عنوان بیشتر از ما block ads برای محافظت از خودمان این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. اگر وب سایت صادق است و من هیچ مسئله ای با آن است. اگر آنها سعی در پنهان کردن آن سزاوار آنها مسدود شود.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *