لایل و اسکات است که یک نام تجاری لباس با شکوه میراث و آینده امیدوار کننده

[ad_1]

آیا شما می خواهید برای سر به نوبه خود در زمین گلف? چگونه شما می خواهم به نگاه مد شیک در زیر گرمای تابستان و یا در یک روز سرد زمستان? لایل و اسکات پاسخ است. این خط تولید لباس است که همه چیز شما نیاز به از ژاکت های بافتنی برای کت و پیراهن به polos.

دزدکی حرکت کردن از گذشته

لایل و اسکات آن آغاز فروتن در هویکک اسکاتلند برخی از 135 سال پیش. تاسیس شده توسط ویلیام لایل و والتر اسکات این لباس خط تبدیل به یک منبع الهام برای بسیاری از. فقط با یک سرمایه اولیه از 1,300 آن رشد برای تبدیل شدن به یکی از رهبران در صنعت پوشاک.

در آن زمان گلف بازان مجبور به نبرد با زمستان سرد و در حالی که بازی. این شرکت دیدم این به عنوان یک فرصت. آنها آمدند تا با بافتنی برای گلف بازان که می خواستم را با ورزش خود را حتی سردتر در طول روز. آن را تنها در سال 1981 که این شرکت قادر به راه اندازی آن برای اولین بار بانوان گلف محدوده مجموعه است.

این شرکت کار کرده با بهترین طراحان. در سال 1954 آن را راه اندازی ترمه مجموعه با همکاری کریستین دیور. آن را به دست آورده و آنها را احترام بسیاری در صنعت. از این پس هوس همچنان ادامه دارد و آنها اغلب می گویند بقیه سابقه است.

تولد عقاب طلایی

نام تجاری بسیار مهم است, به خصوص در حال اجرا یک کسب و کار پوشاک. یکی همیشه باید ایجاد عنصر فراخوان برای محصول به یاد می شود و در ارتباط با. در سال 1960 این عقاب طلایی به دنیا آمد. برای بهتر ترویج این درایو لایل و اسکات خود را تشدید تلاش های بازاریابی با حمایت عمده گلف رویدادهایی مانند جام رایدر در سال 1969.

همه لایل و اسکات محصولات خرس طلایی عقاب آرم. آن را مترادف به کیفیت و راحتی و مد.

قرن 20 – عصر تغییر

تقریبا بیش از یک قرن این شرکت تا به حال به مبارزه با حفظ نام تجاری و بازار آن است. آن را به نگه دارید تا با نیازهای در حال تغییر جامعه است. یک تغییر مورد نیاز بود. در سال 2001 با نام تجاری تصویر به روز شده است و آن را سرآغاز یک عصر جدید. به دنبال آن راه اندازی آن مجموعه فهرست و باز کردن یک فروشگاه گل سرسبد درست در قلب Covent انگلستان که در آن تصور می شد به عنوان یک لباس با نام تجاری. به furthen گسترش حضور خود در بازار هدف و تشدید آن خدمات به مشتریان لایل و اسکات راه اندازی اولین خط فروشگاه در سال 2009.

مد خود را انتخاب

چرا شما فکر می کنم بسیاری از مردم را انتخاب کنید این نام تجاری است ؟ برای یک, آن را به شما می دهد به راحتی و تنها آنها می تواند ارائه دهد. پوشیدن آنها می تواند شما را نگاه گاه به گاه و در عین حال ورزشی است. آنها ساخته شده از بهترین مواد و به شما حداکثر کیفیت به شما سزاوار. همه دسته بیشتر انتخاب های بی پایان هستند!

از همه مهمتر اینکه در یک لایل و اسکات ساز و برگ می تواند به شما یک حس غرور و افتخار است. این نام تجاری است که یک تاریخ را در خود دارد و پوشیدن آن باعث می شود شما یک بخشی از آن رویای صاحبان اول تصور بیش از یک قرن پیش.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.