لوله مانیسمان (لوله بدون درز)

همچنین اگر مدتزمان کمی را در این محل باشید، دچار سردرد، سرگیجه و تهوع خواهید شد، پس لازم است زمانی که در حال انجام این کار هستید، از ماسکهای مخصوص و استاندارد این کار استفاده کنید. جنس لوله گالوانیزه آهنی از آهن سفید نورد شده است و به آن لوله درزدار نیز گفته می شود، زیرا در لوله آهنی درز ها بوسیله دستگاه هایی به همدیگر متصل می شوند و سپس به یکدیگر جوش داده می شوند. لوله کربن استیل با ظاهری سیاه رنگ به دو روش لوله مانیسمان و لوله درزدار تولید میگردد که جزو پرکاربردترین لوله های فلزی مصرفی در صنعت و ساختمان ها می باشد. رنگ درپوش هر یک به شرح زیر می باشد. هنگام نصب، لولههای گالوانیزه به نظر میرسد شبیه رنگ نیکل است. همچنین از این لولههاطرحهای متنوع و سایزهای گوناگون موجود است که سبب محبوبیت این لوله شده است.برای نصب فنس یا سیمخاردار، به یکسری ستون نیاز است که روی آنها فنس ها نصب شوند که بهترین انتخاب برای این ستونها، لوله گالوانیزه پایه فنس است، زیرا بالاترین مقاومت را در برابر پوسیدگی و زنگزدگی دارند. اتصالات گالوانیزه جورج فیشر: اتصالات گالوانیزهای جورج فیشر با به کارگیری مواد باکیفیت ساخته میشوند و از شبکه لولهای آن در جهت انتقال آب شرب منازل، مراکز تجاری و بیمارستانها استفاده میشود؛ این لوله مدل سیاه نیز دارد که برای انتقال گاز استفاده میشود.

اتصالات جورج فیشر، از طریق گالوانیزه گرم به دست میآید و به همین دلیل بهندرت دچار خوردگی و زنگزدگی میشود، پس برای سیستم انتقالی آب مناسب به حساب میآید. لوله گالوانیزه در بازار ایران دارای برندهای متفاوت است و شما میتوانید اطلاعات هرکدام که شامل ابعاد، کیفیت و قیمت است پیش از خرید به دست آورید و پس از مطمئن شدن از کار آیی که برای شما دارد میتوانید آن را تهیه کنید. فرمول محاسبه لوله های فولادی را در همان ابتدای مطلب در اختیار شما قرار دادیم، اما گفتنی است که استفاده از جدول مربوط به محاسبه وزن لوله فولادی روشی بسیار ساده تر است که با استفاده از یک نسبت و تناسب ساده می توانید وزن هر مقدار لوله فولادی که در دسترس دارید را به دست بیاورید. لوله های فولادی یا همان لوله های گالوانیزه در صنایع مختلف کاربرد دارند و هم چنین از اهمیت خاصی برخوردارند. اتصالات گالوانیزه توپی بر اساس استانداردهایBSP و NPT تولید میشود که در ایران طبق استاندارد BSP این اتصالات انجام میشود. برای سرمایش سالن پرورش قارچ در منزل می توانید از کولر آبی همراه با لوله های پلاستیکی استفاده کنید که به شکل کانال در سالن شما کشیده شده است، با اینکار شما یک سیستم هوای کاملا پیشرفته با کمترین امکانات می سازید و هر زمانی که دمای هوا بالا رفت با آب پاشی به دیواره های سالن و کف آن به راحتی محیط را خنک می کنیم.

لوله گالوانیزه سرد و گرم در شاخههای 6 متری تولید میشود. استفاده از لوله های برق معمولا در ساختمان های اداری ، فروشگاه ها ، هتل ها ، بیمارستان ها ، منازل و غیره رایج می باشد ولی بسته به محل مورد نظر باید لوله ای با جنس مناسب را انتخاب کرد به طور مثال برای استفاده های صنعتی به کار بردن لوله فولادی یا لوله گالوانیزه مناسب می باشد. ازآنجایی که جنس این لوله از فلز نرم است، آن را از داخل یک قالب با فشار عبور میدهند و سپس درزهایی که این لوله دارد را به یکدیگر جوش میدهند. جنس این لولهها از فولاد نرمی است که در ساختن آن ورق فولاد را با فشار داخل قالب عبور داده درز آن را جوش میدهند و سپس آنها را جهت افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگزدگیها در یک وان آبکاری روی اندود گالوانیزه میکنند. با توجه به توضیحات گفتهشده، لوله گالوانیزه در برابر خوردگی و زنگزدگی مقاوم است، اما ممکن است در بعضی از محیطها، شرایطی وجود داشته باشد که باعث شود این خصوصیت لوله گالوانیزه تا وزن لوله گالوانیزه یک اینچ حدودی کمرنگ شود.

این دسته از لوله گالوانیزه در مقایسه با نوع لوله گالوانیزه آهنی سبکتر هستند و بیشترین استفادهای که از آنها میشود در سیستمهای تهویه است. اتصالات گالوانیزه توپی در انواع سهراه، زانو، مهره ماسوره، درپوش و بوشن ساخته میشود. 43 میکرومتر در ضخیم ترین (8 میلی متر) درجه گالوانیزه سنگین تغییر می کند. لوله گالوانیزه سپاهان در دو نوع سبک و سنگین تولید میشود و امکان استفادهی وسیعی را به متقاضی میدهد. شما میتوانید برای از بین بردن زنگزدگی که روی سطح لوله ایجاد میشود از محلولهای ضدزنگ استفاده کنید. ایجاد پوشش روی بر سطح لوله گالوانیزه نسبت به شیوههای دیگر که در برابر زنگزدگی و خوردگی انجام میشود، کمهزینهتر است، پس صرفهی اقتصادی این لوله اولین مزیتی است که دارد. پوشش روی، روند خوردگی را کند میکند و میتواند لوله را برای دههها (در محیط مناسب) دوام دهد. در این مقاله به بررسی لوله گالوانیزه، مشخصات و کاربرد آن، انواع لوله گالوانیزه، و مزایای آن میپردازیم. بهطورکلی میتوان گفت وظیفهی این لولهها انتقال سیال از یک محیط به محیط دیگر است که مهمترین سیالات را میتوان آب و گازی که در منازل و گلخانهها استفاده میشود، در نظر گرفت؛ اما کاربرد این لوله فقط به این مورد محدود نمیشود و شما میتوانید از آن در مواردی چون دکلهای برق، انتقال آب در صنایع کشاورزی، پایهی فنس یا در لولهکشی فاضلاب استفاده کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از قیمت و وزن لوله گالوانیزه ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.