مراقب باشید از Backtests

[ad_1]

اگر شما بوده ام به دنبال معاملات آتی کالا در بازار فارکس یا بازار سهام, شما احتمالا در معرض شده “backtest” نتایج. این نتایج ظاهرا نشان می دهد چه یک روش معاملاتی انجام داده اند در گذشته تا به حال شما به دنبال آن است. آنها یکی از دلایلی که چرا دولت ایالات متحده نیاز به این عبارت “عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده نتایج” هنگامی که بحث در مورد سیستم های تجاری و یا روش است.

Backtests فرضی هستند و ممکن است یا نه ممکن است در واقع معامله با پول واقعی است. حتی ممکن است که این امر می تواند غیر ممکن است برای معاملات نشان داده شده در یک backtest.

به عنوان یک تجربه سیستم توسعه در 5 دقیقه با من Tradestation تست نرم افزار من می توانم ایجاد یک سیستم در هر بازار با backtest که به شما ضربه ای دور – آن را نگاه خوب است. اما آن را خواهد شکست و رفتن به جلو – عملا تضمین شده! به من اعتماد بسیاری از توسعه دهندگان ایجاد سیستم دقیقا این راه را و سپس سعی کنید به شما فروش خود را از “راز”.

پس چرا backtests بنابراین غیر قابل اعتماد? چهار دلیل به ذهن می آیند.

1) بهینه سازی – اکثر تست نرم افزار دارای یک بهینه سازی ویژگی های خواهد شد که انتخاب بهترین مجموعه از پارامترها بر اساس داده های گذشته. بسیاری از توسعه دهندگان سوء استفاده از این ویژگی. چه کار می کرد در گذشته بسیار بعید به نظر می رسد بهترین در آینده است. در نتیجه سقوط این overoptimized backtests شما فکر می کنم شما در حال خرید یک مرسدس بنز اما در واقعیت شما یک Yugo.

2) Hindsight bias – آن را دشوار است برای ایجاد یک سیستم بدون “اوج” در داده ها. پس کسی نمی تواند اوج در آینده داده های یک توسعه دهنده که در طول این توسعه است که در اثر فریب داد. بار بسیاری از مردم حتی متوجه آنها در حال انجام این کار – آن را می شود که ظریف از اشتباه است.

3) نرم افزار محدودیت – این نرم افزار به خودی خود دارای محدودیت های است که اجازه می دهد غیر واقعی یا غیر قابل حصول را پر می کند. برای مثال سیستم با بازار در نزدیک سفارشات به احتمال بسیار زیاد شامل غیر واقعی پر از نظم ممکن است فرستاده شده پس از بازار بسته است (و هرگز پر شده) اما این نرم افزار هنوز هم فکر می کند آن را پر کردم.

4) هیچ عملکرد زمان واقعی – توسعه دهندگان خود را ارسال backtest نتایج آنها را به نظر می رسد که آنها واقعی هستند و هیچ مستقل زمان واقعی بررسی نتایج خود را. شما واقعا می تواند اعتماد backtests از همان فرد در تلاش برای شما فروش سیستم ؟

چه راه حلی برای این backtest معضل ؟ ساده اگر شما در حال برخورد با یک فرهنگ و هنر (تجارت کالا مشاور), صندوق یا صندوق مطمئن شوید که شما می بینید واقعی حسابرسی زمان واقعی ، اگر شما در حال برخورد با یک سیستم توسعه دهنده مطمئن شوید که نتایج شما به طور مستقل بررسی و تایید ترجیحا با نتایج بر اساس پول واقعی (نه نمایشی) حساب. من لیست دو تا از این وب سایت در پایین.

از آن آسان است به بچه های فوق العاده ای به دنبال backtest نتایج. فقط به یاد داشته باشید که این نتایج ممکن است واقعی است.

وب سایت های مانند worldcupadvisor.com یا collective2.com فقط دو تا از بسیاری از وب سایت که ارائه شخص ثالث تایید نتایج تجاری.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *