مستندهایی از کارهای جهادی سردار سلیمانی در جشن رمضان شبکه پنج/ اهدای تندیس سردار

[ad_1]

رسول آذرسرا در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اشاره به ویژگی های برنامه جشن رمضان شبکه پنج در رمضان 99 خاطرنشان ساخت: امسال برای اولین بار و بعد از چندین سال قرار نیست مخاطبان در محل لوکیشن برنامه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: ما به برنامه تغییر ماهیت دادیم و قرار است در فضای استودیویی شکل روی انتن برود.
آذرسرا توضیح داد: این برنامه همزمان با افطار از ساعت 20 تا 21:30 روی آنتن می رود و به شکلی طراحی شده است که اذان به صورت زنده در برنامه پخش می شود.

تهیه کننده فصل جدید جشن رمضان اضافه کرد: مهمانان ما در این فصل نیروهای جهادی هستند و با قصه ها و سوژه هایی که دارند در برنامه حضور می یابند و برنامه به صورت نمایش گونه روی آنتن می رود.

وی افزود: برنامه در یک خانه اتفاق می افتد و بخش های نمایشی دارد که امثال حلیمه سعیدی به صورت ویدئویی بازی دارند. همچنین مجری محمدحسین مولایی است. ما حتما هر شب یک شگفتانه خواهیم داشت. هدف تیم برنامه ساز این بوده است که فرم برنامه به گونه ای جدید باشد.

آذرسرا در پایان به یک اتفاق ویژه در این برنامه اشاره کرد و گفت: ما هرشب یک ویدئو از کارهای جهادی سردار سلیمانی در ایران پخش می کنیم. کارهایی که او در شهرهای محروم انجام داده است و همچنین هر شب تندیس او را به تیم جهادی های جهادی حاضر در برنامه می دهیم.

[ad_2]

Source link

این نوشته در متفرقه ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *