مشاوران متخصص و چگونه به آنها را دریافت کنید

[ad_1]

مشاوران متخصص یا EA هستند نرم افزار های سفارشی است که می تواند اعدام تحت پلت فرم معاملاتی متاتریدر. آنها ابزار بسیار عالی برای اتوماسیون تجارت وظایف در حالی که شرکت در بازار فارکس. پس, چگونه برای خود مشاور خبره? در اینجا چگونه است.

دانلود مشاوران متخصص طراحی و توسعه توسط دیگران

دانلود مشاوران متخصص است که ساده ترین روش است. این کار نیاز به دانش برنامه نویسی و یا حتی در برخی موارد. بسیاری از آنها را آنلاین در دسترس هستند برای دانلود و ارائه می شوند یا تجاری و یا به صورت رایگان. این نرم افزار سفارشی, آسان دانلود به عنوان اندازه از مشاوران متخصص تنها محدوده از چند تا چند ده کیلوبایت.

غیر تجاری مشاوران متخصص اغلب می توان در انجمن ها که در آن اعضای فروم به اشتراک گذاری سیستم های تجاری خود و دیگر نرم افزار برای بازخورد و پیشنهادات. اما بسیاری از آنها سود آور نیست بنابراین شما نیاز به انجام بسیاری از آزمایش های خود را. شما همچنین ممکن است بخواهید این برنامه را نویسنده در مورد چگونگی مشاور متخصص باعث می شود تصمیمات آن در بازار فارکس. به این ترتیب شما دیگر مجبور به شروع از ابتدا و زمانی که ابداع پیشرفت های EA منطق است. شما حتی ممکن است به اشتراک گذاشتن یافته های خود را با نویسنده این نرم افزار و اگر او پاسخگو است که می تواند منجر به یک رابطه پایاپای.

تجاری مشاوران متخصص از سوی دیگر نیاز به پرداخت قبل از دانلود. صاحبان چنین سیستم های تجاری تبلیغ محصولات خود به سود در بازار فارکس, اما در واقعیت, نه همه آنها, بنابراین مراقب باشید از کلاهبرداری. آنها ممکن است به برخی از آمار و ارقام و یا برخی از اطلاعات پرداخته به ادعای خود از سودآوری است, اما آن است که هنوز هم بهترین به انجام برخی تحقیقات برای اولین بار قبل از کلیک کردن روی دکمه خرید. وجود دارد برخی از وب سایت است که به جلو آزمون آمار تجاری مشاوران متخصص و اطلاعات موجود در این سایت ها می تواند بسیار مفید باشد قبل از تصمیم به خرید هر تجاری سیستم تجاری. یکی دیگر از نقطه ضعف های تجاری مشاوران متخصص است که بر خلاف غیر تجاری همتایان آن است که تقریبا غیر ممکن است به دانستن استراتژی معاملاتی پشت آن نرم افزار تجاری خود را به عنوان صاحبان انتشار کد منبع بر خرید است.

کد خود را کارشناس مشاور

این روش بیشتر رایگان, اما را به یک مقدار زیادی از تلاش خود را در بخشی. آموزش برنامه نویسی طول می کشد زمان-زمان است که می تواند به جای صرف یادگیری بیشتر در مورد تجارت در بازار فارکس و سود سیستم. اما در صورتی که شما واقعا می خواهم برای یادگیری برنامه نویسی را در خود دارد و بسیاری از منابع رایگان آنلاین است که می آموزد که مشتاق برنامه نویسان به منظور توسعه Metatrader نرم افزار سفارشی برای استفاده خود را دارند.

نرم افزار است که می سازد EA

وجود دارد برخی از نرم افزار ویژه طراحی شده برای توسعه مشاوران متخصص. بسیاری از اینها به صورت تجاری در دسترس در حالی که آنهایی که بسیار قابلیت های محدود است. برخی از تجاری آنهایی که ارائه شده برای یک قیمت ثابت در حالی که بقیه تقاضا دوره اشتراک. با توجه به این رویکرد تابعی از EA سازندگان آنها از دست دادن بسیاری از انعطاف پذیری و customizability ذاتی در Metatrader برنامه نویسی. این برنامه فقط محدود به توسعه اساسی و متوسط نرم افزار. آن است که تقریبا غیر ممکن است برای توسعه پیچیده سیستم های تجاری با استفاده از این ابزار.

دریافت به متخصص مشاور خدمات برنامه نویسی

این روش ارائه می دهد بیشترین انعطاف پذیری در توسعه EA. در مقایسه با روش های دیگر به دست آوردن مشاوران متخصص این یکی اغلب هزینه های کمتری از نظر قیمت و زمان است. شما نمی نیاز به هر گونه مهارت برنامه نویسی در همه. آن را نمی خواهد بیشتر وقت خود را و تحویل نرم افزار اغلب طول می کشد تا چند روز. شما لازم نیست که به پرداخت هزینه اشتراک ماهانه – پرداخت شما در هر پروژه بر اساس.

هنگامی که استخدام Metatrader برنامه نویسان همه چیز است که به عنوان بدون هیچ زحمتی رایگان که ممکن است برای معامله گر است. برای تلفن های موبایل خوب است اما در اینجا گرفتن – معامله گر نیاز به یک سیستم تجاری سودآور و یا حداقل یک سیستم است که یک نمایشگاه فرصت تبدیل شدن به سودآور در بازار. در غیر این صورت استخدام خدمات یک برنامه نویس ممکن است کم هزینه تر نسبت به ترکیب هزینه های روش های دیگر که قبلا ذکر شد.

با دقت ارزیابی وضعیت خود را به عنوان به کدام روش بهترین کار را در داشتن یک مشاور متخصص به استفاده از برای تجارت در بازار فارکس. هر یک دارای مجموعه خود را از مزایا و معایب. اما در پایان هر کدام از روش شما دیگر نمی خواهد مهم است زمانی که شما یک تجارت سودآور سیستم خودکار توسط نرم افزار!

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.