منفور ترین دارایی کلاس

[ad_1]

من یک عمر صرف اشاره به خطرات بالقوه در اقتصاد ما در بازار املاک و مستغلات و بازار سهام ما. همه بیش از حد اغلب ما پرداخت تنها لب و خدمات ایمنی دارایی های ما در حالی که مصرف غیر ضروری شانس.

اما گاهی اوقات شما باید به در نظر گرفتن طرف دیگر ریسک/پاداش, سکه, بیش از حد. هر دارایی یک خریدار – اگر قیمت به اندازه کافی کم است.

و من فکر می کنم که بازار را در با یک نوار زیادی از کالاهای این روز است.

این همه در مورد ریسک/پاداش.

قیمت املاک و مستغلات هستند ، حتی خودی در فدرال رزرو می گویند وجود حباب در املاک تجاری. و شما شنیده ام بسیاری از ما و دیگران در مورد نگرانی ها در بازار سهام است.

وقتی که می آید به خطر در مقابل پاداش در این دو بخش به خوبی… این “پاداش” پس از بیش از شش سال’ ارزش سود است در مورد به عنوان استفاده می شود به عنوان یک بطری شامپاین در صبح روز بعد از سال جدید است.

در مورد کالاها

کالاها هستند و از طرف دیگر دارایی سکه. مطمئن شوید که قیمت نفت دو برابر شده اند پس از آغاز سال و گرانبها-فلز قیمت ها تا حدود 20 درصد اما نه در هر نقطه در نزدیکی آن اوج و حتی چند سال پیش. بقیه کالاها پیچیده نشان دهنده یک شبیه کیسه مخلوط از نتایج در سال 2016:

  • مس: +1%

  • دانه های سویا: +8%

  • گندم: -15%

  • ذرت: -8%

  • شکر: +50%

  • نیکل: +20%

و نگاهی به در فقط در مورد هر کالا-ردیابی شاخص قیمت یا صندوق ارز داد و ستد و شما خواهید دید آنچه که من صحبت کردن در مورد. مثلا داو جونز شاخص کالای است که تنها 23 درصد از bottoming در اوایل این سال (در درجه اول با توجه به افزایش قیمت انرژی). اما آن را بیش از 30 درصد از سال 2014.

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به نقطه را به یک عملکرد ضعیفی کلاس دارایی و می گویند “قرار دادن برخی از پول وجود دارد” اما این که دقیقا به همین دلیل آن را به ارزش به دنبال کالاهای بخش در حال حاضر.

آن را ارائه می دهد فرصتی برای تنوع بخشیدن به بخشی از ثروت خود را از سهام و اموال. و بهترین از همه کالاها نیست ارتباط معنی آنها نمی مارس به همان درامر رفتن به بالا و پایین قدم اهسته در قیمت سهام و املاک و مستغلات هستند.

اما راه دیگری وجود دارد به فکر می کنم در مورد تمام این. مثلا خانه کوه در می رم و تجارت روز هر دو در رواج. اما می گویند “من مانند ذرت. آن را در آن ارزان ترین قیمت در یک دهه” و همه شما می شنوید صدای سکوت (و شاید جیرجیرک).

در عین حال سمت تلنگر است به ضرب المثل قدیمی که “بهترین درمان برای قیمت های بالا است که قیمت های بالا.” بهترین درمان برای قیمت های پایین در سراسر هیئت مدیره در کالاهای پیچیده ؟ آره – قیمت های پایین است. و آن را از پیشرو تولید کنندگان معدن و دیگر تولید کنندگان به پاره پشت در حالی که در انتظار تقاضا برای ضربه زدن دوباره یک بار دیگر.

مثلا تگزاس کشاورزان در مسیر کارخانه تا آنجا که 20 درصد کمتر گندم در پاییز امسال (پس از برش کاشت 13 درصد در مدت مشابه در سال گذشته).

وقتی که می آید به خطر در مقابل پاداش شما نمی توانید یک کلاس دارایی که همسایگان خود و کوکتل حزب دوستان بیشتر بی تفاوت در مورد از کالاها است. که چیز خوبی است. هنگامی که یک دارایی است منفور حتی منفور به این معنی وجود دارد بالقوه برای سود. همان نمی تواند به طور گسترده مورد گفت: سهام و املاک و مستغلات در سطح فعلی.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.