من تجربه تجارت طلا و نقره در معاملات آتی قرارداد و گزینه های

[ad_1]

گاهی که خورشید طلا است. چه معاملاتی در بازار! در اینجا برخی از نکات ارزشمند و تاب برداشتن واقعی گرفته شده از تجربیات تجاری.

طلا یک کالای آتی بازار برای تجارت. همانطور که از ژانویه سال 2007 $3,375 از حساب حاشیه کنترل $61,300 از طلا. (100 اونس به ارزش $613 /اونس.) که حدود 5.5 درصد پول دادن فوق العاده ای اهرم. $1 حرکت در آتی طلا برابر است با $100. یک قرارداد آتی طلا حرکت از $400 به $500/اونس برابر است با $10,000 سود و یا از دست دادن.

در سال گذشته طلا تبدیل شده است بیشتر مایع برای تجارت. Cbot (شیکاگو هیئت بازرگانی) آغاز کرده الکترونیکی معاملات فلزات است و در حال حاضر ترجیح داده راه به تجارت طلا آتی. در گذشته با استفاده از Comex ارز در نیویورک شد و در بهترین حالت دشوار است. قیمت لغزش گسترده بود و پر شد و آهسته در طول فعال بازار. اما همه که تغییر کرده است. اما Comex هنوز هم در خدمت یک هدف. در حال حاضر طلا گزینه اعدامها در رسید. آن را می پردازد به دانستن که در آن برای تجارت و همچنین چه و هنگامی که.

زمانی که تجارت طلا گزینه استفاده از یک کارگزار است که می تواند طبقه به طور مستقیم به مناقصه-ارائه می دهد و پر می کند. چند بار یک کارگزار خوب می تواند به شما فوری پر از کف. این می تواند یک مزیت بزرگ در طول بسیار فرار بار به دانستن موقعیت دقیق خود را. همه کارگزاران قادر به انجام این کار برای شما.

طلا در بازار شناخته شده برای بزرگ آن نوسانات قیمت. هنگامی که وجود دارد, بحران در, اخبار طلا یکی از حساس تر کالاها. من شناخته شده طلا در بعد از معامله گران که تجارت های کوچک یک تا دو دلار نوسان است. آنها عاشق روزانه حرکت می کند. در حالی که دیگران را نگه دارید برای مدت طولانی نوسانات قیمت از $20 – $100 در هر اونس. طلا یکی از این بازارها که معمولا به اندازه کافی برای هر نوع از تجارت است.

طلا نیز برای جوش های غلط و الگوهای مثلث. جوش به ویژه مستعد ابتلا به شکستن بالا, پیر بالا و سپس حرکت به عقب و به وسط برد. مثلث در طلا دیده می شود اغلب در طول 40 سال گذشته یا بیشتر. یک مثال خوب است که نگاهی به 1979-1981 طلا در بازار گاو نر. شما خواهید دید بسیاری از مثلث (روزانه از نمودار میله) که در کتاب درسی کامل است. وجود دارد راه های بسیاری برای تجارت مثلث هنگامی که آنها را به عنوان چنین است.

گزینه های خرید طلا بهترین اجرا زمانی که بازار آرام است. انتظار برای مقابله با روند پیشرفت و کاهش نیز می تواند در نتیجه بزرگ را پر می کند. طلا تمایل به تجارت ضد روند یک شبه. در یک روند صعودی بازار خرید تماس و یا آتی در اوایل صبح بعد از یک شب کاهش ممکن است در نتیجه یک تجارت سودآور بعد در روز. فروش یک تا حرکت است که غالبا در صبح انجام می شود پس از یک سری از قوی صعودی حرکت می کند. طیف گسترده ای بعد از عادی چند بار سیگنال یک نقطه عطف است. تمام این ویژگی های تکنیک می تواند به شما خوب ورودی و خروجی. علاوه بر این در برابر اخبار برای خرید و فروش به قیمت خوشه. طلا در معاملات آتی بازار شنا در دریا از ترس و حرص و آز. نگه داشتن این را در ذهن زمانی که به دنبال برای قیمت تبدیل می شود.

هنگامی که معاملات طلا, تماشای چند بازارهای دیگر برای سرنخ. اگر چه هیچ چیز در بتن دلار است که احتمالا بهترین شاخص معکوس طلا. مانند تمام دیگر ایالات متحده در بازارهای طلا توسط معامله دلار, هر چند طلا به نظر می رسد به خصوص حساس به این رابطه است. زمانی که دلار قطره شما نیاز به دلار بیشتر برای خرید همان مقدار از طلا. زمانی که دلار شروع به افزایش آن ممکن است آغاز یک قطره طلا. مراقب باشید وجود دارد می تواند یک تاخیر تا زمانی که این در واقع رخ می دهد. این تاخیر می تواند به شما زمان به موقعیت اما اگر آن اتفاق نمی افتد پس از آن برگشت می تواند تیز و سریع است.

مشاهده دیگر فلزات مانند نقره و پلاتین و مس ممکن است به شما سرنخ به جهت و میزان طلا در معاملات سلف و گزینه های. در زمان های نقره ای می توانید به مقابله با طلا در انواع خاصی از cross-بازار فعالیت است. این روند برخلاف معمولا نمی آخرین طولانی است.

زمانی که طلا بسیار فعال است آن را یک ایده خوب به جای محافظ خود را از دست دادن توقف سفارشات در دورترین نقطه محوری شما می توانید مقاومت در برابر…هنوز هم ماندن خود را در درون پارامترهای ریسک 5%-7.5% در هر تجارت است. بازار طلا به سنبله و را از مقدار حداکثر از بازیکنان قبل از حرکت. طلا نیز تمایل به روند و پس از آن بر اساس بزرگ ژئوپولیتیک عوامل است که سخت به نوبه خود در اطراف. نگه داشتن چشم خود را بر روی شکستن استراحتی به سطوح بالاتر و پایین تر. آنها بسیار ثبتشده به آنچه به عنوان اخبار جامعه جهانی است که در پاسخ به. سازمان دیده بان طلا قیمت عمل به عنوان مربوط به اخبار است. به عبارت دیگر اگر این خبر بسیار صعودی و طلا نمی تواند تجمع به شدت سپس حرکت بعدی احتمالا پایین و سریع!

در اینجا چگونه من به دنبال فرصت ها در بازارهای فلزات: اول من ایجاد یک جدول زمانی پیش بینی است که نشان می دهد یک حرکت قوی به بالا یا پایین در یک خاص فلزی. این جدول بر اساس زمان چرخه و دیگر الگوهای پیش برنامه ریزی شده. من پس از آن تعیین اگر حرکت است و انتظار می رود متلاطم روند و برای چه مدت. این به ما کمک می کند تمرکز ممکن است جهت قراردادهای آتی/گزینه موقعیت یا نوشتن گزینه ها در یک محدوده و یا حتی نوشتن گزینه های با روند.

بعد من با استفاده از خودکار گزینه نرم افزار به جستجو برای بهترین 1600 استراتژی های مبتنی بر بازار حرکت می کند. من مقایسه این گزینه به گزینه ترکیب علیه آتی به گزینه های ترکیب. در برخی از نقطه من برای پیدا کردن یک مصالحه بین ریسک و سود و سادگی در یک یا دو استراتژی. در حقیقت همیشه وجود دارد یک بهترین استراتژی ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد. نگه داشتن این در ذهن در هنگام باریک پایین انتخاب کند. هنگامی که به پایان رسید, ما می خواهیم به یک یا دو پتانسیل معاملات برای کار با. تماس با ما انتخاب چند “احتمال کم ریسک معاملات.”

به یاد داشته باشید وجود دارد بیشتر به برنامه ریزی یک تجارت از آینده با یک پیش بینی است. بازار ممکن است حرکت را پیش بینی کرد اما ما هنوز هم می تواند از دست دادن با انتخاب اشتباه معاملات وسایل نقلیه. انتخاب درست وسایل نقلیه و استراتژی است که اجازه می دهد تا ما را به ماندن در بازار و بدون ترس بیش از حد, اما هنوز هم حمل محاسبه خطر است.

ما نیاز به محاسبه ریسک یا بازار نمی خواهد پرداخت هزینه برای خدمات. علاوه بر این وسیله نقلیه را به حرکت به اندازه کافی دور به دست آوردن سود بدون اجازه هزینه حفاظت خوردن ما. حفاظت از بیش از حد (خطر اجتناب) می تواند در قالب گزینه حق بیمه بیش از حد نزدیک-در سفارشات از دست دادن توقف – و بیش از حد پیچیده و گسترش استراتژی. مطابق پیش بینی به یک استراتژی این است که یک مهارت مهم برای موفقیت در تجارت کالا.

تجاری خوب!

وجود دارد قابل توجهی خطر از دست دادن معاملات سلف و گزینه های و ممکن است مناسب برای همه نوع از سرمایه گذاران. تنها ریسک سرمایه باید مورد استفاده قرار گیرد.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *