مهره مار اصل – مهره مار اصل با ضمانت نامه کتبی معتبر و تضمین اصالت

بسته کامل مهره های مار 12 تکه
برای اولین بار در ایران فروشگاه ما مفتخر است بسته خرید مهره مار مهره های مار را در 12 قطعه به شما عزیزان ارائه دهد.

فیلم مهره مار در سرکه

 

توجه داشته باشید که بیشتر فروشگاه های آنلاین خرید مهره مار بسته منجوق مار را به صورت 5 تکه یا کمتر برای سود بیشتر ارسال می کنند که در این صورت کارایی مهره مار بسیار پایین خواهد بود. قدرت واقعی مهره مار را فقط درصورتی مشاهده خواهید کرد خرید مهره مار که لوازم جانبی آن حاوی 10 یا 12 قطعه باشد.

مشاوره رایگان و خرید تلفنی
09127454304
مهره مار چیست؟

مهره مار قطعه اصلی استخوان است که مارها هنگام جفت گیری خرید مهره مار از پشت گردن مار به زمین می افتند و در حالت اولیه به شکل ژله است و پس از چند ثانیه به سنگ مهره مار تبدیل می شود. مهره های جمع شده زن و مرد است. این مغز مار انرژی مغناطیسی بسیار بالایی دارد و شما می توانید انرژی مثبت زیادی را مشاهده کنید. در زیر ما خرید مهره مار به طور خلاصه عملکرد و خواص مهره مار را شرح خواهیم داد

انواع مهره های مار:

مهره های مار انواع مختلفی دارند. دلیل این تنوع نژادهای مختلف مار است که مغز مار از آنها بدست می آید. قدرت یک مهره مار معمولاً با انرژی مغناطیسی آن اندازه گیری می شود. ضعیف ترین نوع مهره مار معمولاً از مارهای آبی کوچک خرید مهره مار جمع می شود که تقریباً به اندازه یک عدس است و قوی ترین مهره مار متعلق به نژادهای شاه کبرا و دابویا است که در هند یافت می شود. و به اندازه انگشت شست یک مرد بالغ هستند که دارای انرژی مغناطیسی بسیار بالایی هستند.

درآوردن مهره مار جعفری

 

مهره مار شاه کبری چند نوع مختلف دارد ، نوع رایج آن مهره مار شاه کبری فرهیخته است و قیمت آن 350 هزار تومان است. بهترین نژاد این نوع مهره مار ، مهره مار وحشی و طبیعی شاه کبری است و فقط جزیره گوا در هند واقع شده است که به جای هزار تومان با قیمت خرید مهره مار محدود به طور انحصاری و فقط در این سایت برای مدت زمان محدود به فروش می رسد هزار تومان. فروشگاه ما قیمت بهترین نژاد (نژاد وحشی شاه کبرا برای جزیره گوا) خرید مهره مار را با  هزار تومان تخفیف با قیمت هزار تومان برای مدت زمان محدود ارائه می دهد.

مهره مار دابویا

مار دابویا یکی از خطرناک ترین و سمی ترین مارهای خرید مهره مار جهان است که زیستگاه آن به دلیل شرایط خاص زندگی این گونه مارها فقط در منطقه جنگلی جنوب سریلانکا و همچنین نوار جنوبی هند است.

مهره مار دابویا به دلیل قدرت مغناطیسی بسیار بالا در مدت خرید مهره مار زمان بسیار کمی توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند. تنها مهره مار که می توان آن را با مهره مار دابویا مقایسه کرد مهره مار شاه کبرا هندی برای جزیره گوا است. هر دو نوع خرید مهره مار مهره مار از قوی ترین مهره های مار در جهان است که طرفداران بسیاری دارد.

شکل مهره مار اصل

 

مهره مار دابویا که به تازگی وارد کشور شده است نیز در این فروشگاه موجود است. قیمت مهره مار دابویا با مدت تخفیف 200،000 تومانی به جای 890،000 تومان با قیمت 690،000 تومان به فروش می رسد. مهره مار دابویا از لحاظ ظاهری خرید مهره مار شبیه مهره شاه کبرای وحشی است و اندازه آن کمی بزرگتر از مهره شاه کبرا است.

همچنین می توانید برای سفارش نژادهای منظم تر با قیمت کمتر با ما تماس بگیرید.

مقایسه مهره مار King Kobra با مهره مار Daboya: خرید مهره مار همانطور که در بالا توضیح داده شد ، مهره مار King Kobra مار دارای چندین نوع مختلف است که بهترین آنها مهره مار وحشی مار King Kobra برای جزیره Goa در هند است ، جایی که بهترین نوع خرید مهره مار مهره King King است ما مار کبری را با مهره مار دابویا مقایسه می کنیم

مهره مار را کجای بدن بگذاريم

 

مهره مار دابویا تنها یک گونه دارد و فقط در جنگل های سریلانکا و نوار جنوبی هند یافت می شود. از نظر قدرت و کارایی ، فروشگاه ما هر دو نوع آجیل را کاملاً تضمین می کند. خرید مهره مار اندازه هر دو نوع مهره کاملاً بزرگ است اما مهره مار دابویا کمی بزرگتر از مهره شاه کبرا است. از نظر قدرت مغناطیسی ، هر دو نوع مهره در سطح بسیار بالایی قرار دارند ، اما مهره مار Daboya تا حدودی مغناطیسی است. این به معنای ضعیف بودن دانه کبرا نیست. خرید مهره مار بلکه هر دو نوع مهره مار بهترین در جهان است ، مهره مار دابویا در وهله اول و شاه کبرا در مقام دوم قرار دارد.

فیلم تست مهره مار

 

توجه داشته باشید که این نژادهای مهره مار مستقیماً از هند و قبیله Aurola تولید و خریداری می شوند که در اصل بودن آن شکی نیست خرید مهره مار و با ضمانت 100 درصدی در فروشگاه ما به فروش می رسد.

قبیله Aurola

هند بسیاری از سمی ترین و خطرناک ترین خرید مهره مار مارهای جهان را در خود جای داده است ، بنابراین مار شاه کبرا و مار دابویا که یکی از ترسناک ترین مارهای هند و جهان است علاوه بر سم کشنده ، شهرت خود را مدیون ترسناک است ظاهر و استراتژی خرید مهره مار و البته مارهای غالب هند. آورده اند.

مهره مار در قران

مهره مار در کجای مار قرار دارد

مهره مار افعی

اگر به هند سفر کرده باشید ، بدون شک با این خزنده ترسناک اما جذاب روبرو شده اید. از زمان بسیار قدیم همه ما شنیده ایم که شکار مار ، مار رقص و نی بازی برای خرید مهره مار مار مار کبرا که از یک سبد یا شیشه بیرون می آید ، یک رسم هند بوده است ، اما ممکن است شما قبیله ای در هند معروف به قبیله ایلروا. این مارها با خرید و فروش سم خرید مهره مار (زهر) امرار معاش می کنند

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.