میانگین وزنی هزینه سرمایه WACC کالا تاریخی قیمت, شاخص قیمت و کشور در معرض خطر

[ad_1]

میانگین وزنی هزینه سرمایه (WACC) یک محاسبه یک شرکت متناسب وزن سرمایه با توجه به دسته بندی های خاص. تمام منابع سرمایه – سهام عادی سهام ممتاز و اوراق قرضه و هر گونه بدهی های دیگر گنجانده شده است. این ضرب محاسبه هزینه هر سرمایه منبع آن متناسب با وزن (درصد از کل سرمایه) و سپس کار را از طریق این معادله است.

WACC = (E/V) * Re + (D/V) * Rd * (1-Tc)

که در آن:

Re = هزینه حقوق صاحبان سهام

Rd = هزینه بدهی

E = ارزش بازار حقوق صاحبان سهام شرکت

D = ارزش بازار بدهی شرکت

V = E + D

E/V = درصد از تامین مالی است که حقوق صاحبان سهام

D/V = درصد تامین مالی است که بدهی

Tc = نرخ مالیات شرکت

WACC مفید است در تعیین چگونه یک شرکت سود سرمایه خود را. آن است که تامین مالی خود را از طریق بدهی یا حقوق صاحبان سهام? WACC کمک می کند تا به این پرسش پاسخ. محاسبه WACC ارائه می دهد بینش به توانایی یک شرکت را می گرداند پس از آن سرمایه گذاری و در نتیجه پول برای سرمایه گذاران است. WACC است که اغلب توسط مدیریت داخلی برای هدایت شرکت به سمت مفید, پول در آوردن پروژه ها و به دور از از دست دادن عزیزان.

تاریخی شاخص قیمت کالا را به نشان می دهد قیمت یک کالای خاص در دوران تاریخی است. بیش از یک دوره معین از زمان متوسط از این نمایه می دهد قیمت کالا تاریخی قیمت. حدس و گمان در آینده قیمت کالاها را می توان در نوسانات را از کالا تاریخی قیمت. نقطه کالا قیمت است که قیمت یک کالا “در نقطه” است که در آن به فروش می رسد در بازار پول نقد است.

شاخص قیمت بسته شدن اعداد ما را بشنود داده شده در شبانه پخش اخبار. بازار بورس و شاخص و شاخص نزدک هر دو نمونه از کل بازار سهام شاخص است. این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 نمونه هایی از گسترده-پایه شاخص های سهام. قیمت این گسترده شاخص های تعیین شده با استفاده از قیمت پایانی صادر شده توسط اولیه ازای هر عضو سهام در شاخص است. اگر قیمت را در معاملات روز, قیمت های جدید استفاده می شود برای محاسبه شاخص قیمت بسته شدن. بنابراین با S&P 500 محاسبات نوسانات قیمت برای همه 500 عضو سهام هر روز ساخته شده است برای تعیین روزانه شاخص قیمت.

کشور در معرض خطر نرخ منعکس ریسک سرمایه گذاری در آن کشور است. دولت ثبات هر دو سیاسی و مالی عامل به این شدت. بانک ها ممکن است استفاده از این اصطلاح برای تعیین اینکه آیا یا نه آن را می خواهد به ارائه منابع مالی برای یک شرکت است که بسیاری از کسب و کار خارج از کشور. مجله Euromoney قرار می دهد از یک نظرسنجی از کشور در معرض خطر و صفوف آنها.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.