نوع اول مکانیکی و نوع دوم الکترونیکی

این وسیله در تمام باشگاههای ورزشی وجود دارد و تمایل به استفاده از دوچرخه ثابت در افراد بسیار زیاد میباشد. امروزه نیز به دلیل آلودگی هوا استفاده از این وسیله در منزل و باشگاه بسیار توصیه می شود. دوچرخه سواری با Home Bike باعث افزایش آمادگی جسمانی بدن شده و گردش خون را افزایش خواهد داد؛ همین امر موجب افزایش سطح اکسیژن در بدن می شود و به همین دلیل است که تمرین با دوچرخه خانگی موجب تقویت قلب خواهد شد. به همراه مشاوره تمامی محصولات و 30 ماه ضمانت محصولات و 10 سال خدمات پس از فروش. قیمت های دوچرخه ثابت در سایت ما زیر قیمت بازار به فروش می رسد و شما می توانید متناسب با بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید. به مینی بایک پدال برقی هم گفته میشود و با آن میتوان به تقویت عضلهها در مچ و ساق پا، و حتی به تقویت عضلههای دست پرداخت. انتقال نیرو در این دوچرخه ثابت ایستاده به وسیله تسمه انجام میشود و به همین دلیل صدای بسیار کمی در هنگام تمرین به گوش میرسد. • تسمه نمدی: این نوع سیستم مقاومت، بسیار شبیه مقاومت دوچرخه های معمولی است. امکانات راحتی همچون فن خنک کننده، سیستم صوتی، نگهدارنده بطری آب و لوازم شخصی همچون گوشی و تبلت نیز میتوانند لذت ورزش با دوچرخه ثابت در خانه را به طور قابل ملاحظهای افزایش دهند.

دوچرخه ثابت مارشال فیتنس مدل MF 112B , با طراحی ایستاده در گروه دوچرخه های خانگی قرار میگیرد و شرایط تمرین هوازی در منزل برای کاربر فراهم میکند.تمرین با دوچرخه ثابت علاوه بر تقویت سیستم قلبی و عروقی , سیستم تنفسی و عملکرد بهتر بدن مزایای فراوانی نظیر کاهش کلسترل خون ,بهبود کیفیت خواب , کاهش وزن ,از بین بردن استرس کمک بسزایی میکند و شما را برای رسیدن به اهداف خود مانند چربی سوزی و تناسب اندام در وضعیت و آمادگی مطلوبی قرار میدهد. پدال های به کار گرفته شده در این دستگاه از نوع ضد لغزش همراه با گیره ایمنی میباشند. این نوع دوچرخه ها نسبت به دیگر دوچرخه ها کالری بیشتری را می سوزانند. از مزیت های دیگر دوچرخه ثابت خانگی نسبت به دوچرخه ثابت باشگاهی این است که، دوچرخه ثابت خانگی به نوعی وسیله شخصی شماست و شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از آن استفاده کنید، در حالی که درمحیط باشگاه، به خصوص باشگاه های شلوغ، شما باید این وسیله را با افراد دیگر شریک شوید و یا حتی در برخی مواقع در صف نوبت برای استفاده از دوچرخه ثابت باشگاهی قرار گیرید. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که مدام دوچرخه را جابهجا می کنید بهتر است به دنبال دوچرخه های سبک بروید این دوچرخه ها راحت تر جابهجا می شوند.

چرخدندهها مقاومت چرخ را تنظیم میکنند و از این طریق، بازده تمرین شما را بالا میبرند. تنظیم مقاومت پدال ها از نوع مگنتی است و در 8 حالت به صورت دستی قابل تغییر است. صندلی دوچرخه ثابت ایستاده MF112 B , قابلیت تنظیم به صورت عمودی داراست و میتوانید متناسب با قد خود , زین دوچرخه در بهترین حالت قرار دهید و حداکثر وزن کاربری که میتواند از دستگاه استفاده کند 120 کیلوگرم است . همیشه سبز بودن دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه ثابت شده است. دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، تخت ماساژ و روغن های ماساژ و انواع لوازم ماساژ به مشتریان گرامی است. دوچرخه ثابت ها با توجه به نوع استفاده به دو دسته تقسیم می شوند که در مورد هر کدام توضیحاتی داده می شود. تحمل وزن : هر چه تحمل وزن دستگاه مورد نظر و مناسب شما بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت و همچنین دوچرخه محکم تر و قوی تری خواهید داشت. ورزش کردن یکی از بهترین قسمتهای زندگی هر فرد می باشد که به سلامت و تناسب اندام کمک فراوانی می کند.

اما تغییر مقاومت انواع دوچرخه الکترو مگنتی به شیوه دیجیتال است و از راه مانیتور دستگاه انجام میشود و کاربر در هنگام تمرین هم میتواند با فشار دادن کلیدی این کار را انجام دهد و نیازی به پائین آمدن از دوچرخه ندارد. تنها مشکل این دسته از دوچرخههای ثابت، نبود تکیهگاه و لرزشی است که در برخی مدلها دیده میشود. خرید دوچرخه ثابت و اطلاع از بهترین مارک دوچرخه ثابت از سایت دیجی کالا امکانپذیر است. دیجی کالا به شما اجازه میدهد با کمک فیلترهای مختلف دقیقاً به نیاز خودتان دست پیدا کنید. از آنجا که تردمیل هم قیمت بالایی دارد و هم فضای زیادی را اشغال میکند، ممکن است بسیاری از افراد قادر به تهیه و قرار دادن آن در منزل خود نباشند. دوچرخه ثابت خانگی MF 112B , خرید دوچرخه ثابت بازرگانی لطیفی دارای ابعاد 105x51x136 سانتیمتر و وزن 38 کیلوگرم است و در فضاهای محدود به راحتی قرار میگیرد و همچنین به وسیله چرخ های طراحی شده در قسمت جلوی دستگاه میتوانید به آسانی دستگاه جابجا کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت راین لطفا از صفحه ما بخواهید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.