هدرز پارس Elx

با وجود حجم کمتر، این موتور نسبت به XU7 سیزده اسببخار قویتر است، بنابراین شتاب بهتر و مصرف سوخت و آلایندگی کمتری دارد. پس برای افزایش شتاب خودرو لازم است پمپ بنزین را چک کرده و حتماً هر چند وقت یه بار فیلتر بنزین را عوض کنید. اما نکته مثبت سیستم مشابه زیمنس و ریل سوخت فلزیه که نیاز به تغییر ریل وسوزن انژکتور و سیستم سوخت رسانی نداره و نکته منفی که با همین ستاپ مورد نظر بنده به قوه خودش باقیه نیاز به تغییر در سیستم هدرز بدلیل تغییر زاویه احتمالی پشت سرسیلندر که با تغییر زاویه گلویی اگزوز تغییر میکنه و مجبور میشم از کاتالیست xum استفاده کنم که اینجا هم باز یه مشکلی هست.

هدرز انجین ارت ۲۰۶ هنگامي كه ديگر لازم نباشد سيلندرها براي تخليه گاز خود از يكديگر نيرو بگيرند. اگر بخواهیم در مورد طراحی این موتور سیکلت سخن بگوییم ابتدا باید به نمای وحشی آن اشاره کنیم که هنگامی که از مقابل به آن می نگریم همه چیز بر ما معلوم می شود که این موتور سیکلت با راکب هرچند حرفه ای خود هم شوخی ندارد، طراحی چراغ های جلوی این موتور سیکلت به مانند نسل اول دو چراغ در مقابل هم با زاویه ای تند می باشد که درون آن دو چراغ های کریستالی زیبا، لامپ H7 قرار دارد و پرتو نور زیبای خود را شب به زیبایی نشان می دهد که مالک این موتور سیکلت آن را با نمونه زنون تعویض کرده و این باعث شده تا هرچه این موتور در نمای ظاهری وحشی بود دو برابر شود. لیست زیر بطور نسبتا خلاصه پارامترهای مهمی که باید لاگ شوند و در موردشان صحبت خواهیم کرد را نشان میدهد .

هدرز تی یو فایو پس از تعویض، مشکل به شکل دیگری خودش را نشان می دهد و هنوز حل نشده است که وقتی فلش می زنید ECU برمی گردد به تعریف هایی که در کارخانه انجام شده و این عمل باعث می شود سیستم مجدد به حالت طبیعی برسد. از مزیتهای این سیستم کوتاه شدن طول وایرها و افزایش قدرت جرقهی شمعها و تولید قدرت بیشتر است. گاهی تغییرات شدید آب و هوایی باعث می شود که موتور خودرو با استارت های مکرر روشن شود، این موضوع به تنظیمات سیستم سوخت رسانی و تامین هوای موتور مربوط می شود، زیرا ECU خودرو، بر اساس تنظیمات قبلی این ترکیب را برای موتور فراهم می کند. این اتفاق گاهی پیش میاد و همیشگی نیست. سوای از مسئله تقویت تعلیق و ترمز پراید، روشهای متداول تقویت این خودرو از نظر قوای محرکه را میتوان به چهار بخش کلی تقسیم کرد: تقویت با حجم استاندارد، حجم زدن، ترکیب پیشرانه با قطعات بلوکهای بزرگتر و نهایتا نصب پیشرانههای قدرتمندتر خانواده مزدا، فورد و نیسان.

هدرز برای پژو پارس
فروش خودرو، هر چند سازندهی داخلی در گذر زمان با انجام اصلاحاتی سعی در بروز نگاه داشتنش داشته، ولی هنوز موتوری پرسروصدا و پُرمصرف (نسبت به حجم) است و تنها به دلیل آشنایی گستردهی تعمیرکاران ایرانی و همچنین سهولت تامین قطعات یدکی محبوب است! در مورد اون تصویر تعمیرگاه و انبار یدکی ..آنجا همان کلوپ معروف اتومبیلهای آمریکایی متعلق به اقای هادی نیکپور است که سایت هم دارند..آنجا انواع تعمیرات و بازسازیهای کاملا حرفه ای انجام می دهند و واقعا از نظر هنرمندی و درجه کیفیت بالاترین امتیاز را میشه به انها داد.. از جمله تعویض انژکتور با نمونههای دبی بالاتر و تغییر فرم کیت مکش هوا. استفاده از روغن هایی با ضرایب کمتر گرانروی روغن در دمای پایین و ضریب بیشتر گرانروی روغن در دمای بالا، که البته گران تر هم هستند، باعث می شود موتور در زمستان راحت تر روشن شود. فرق اين سيستم با سيستم استاندارد در اين است كه برق به وجود آمده در كوئيل بعد از نصب Igenation Control قويتر و منظم تر از سيستم استاندارد مي باشد.

هدرز شرکتی پراید
وجود سامانهی زمانبندی متغیر سوپاپها (VVTi) علاوه بر تزریق گشتاور بیشتر به موتور، باعث کاهش آلایندگی و مصرف سوخت شده است. سیستم توزیع سوخت موتور تیو فایو (tu5) یکی از عوامل بسیار مهمی است که باعث عملکرد ناپایدار موتور تیو فایو (tu5) میشود ، با اینکه تلاشهای بسیار زیادی صورت گرفت که سیستم توزیع سوخت موتور تیو فایو بهبود پیدا کند، با این وجود هنوز هم این موتور در این زمینه دارای ضعفهایی می باشد که باعث عملکرد ضعیف موتور tu5 شده است. موتور EF7 موتور خوبیه اما بعضیا متاسفانه زیادی گندش کردن ! راننده در مواقع نياز با تزريق نيترو اكسيد به درون مانيفولد ورودي، ميزان اكسيژن مخلوط را بالا مي برد و موجب ايجاد احتراق قوي تري در اتاقك احتراق مي شود كه نتيجه مستقيم آن، افزايش چشمگير اما محدود و مقطعي توان توليدي موتور است .

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با هدرز پراید وب سایت خود باشید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.