هشدار در مورد احتمال انتقال کرونا در بوستان‌ها

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در گفتگو با فارس درباره بازگشایی پارک‌ ها و بوستان‌ های پایتخت اظهار داشت: بازگشایی پارک‌ها برای استفاده مردم و حفظ سلامت روان آنها انجام گرفته ولی با این وجود از همه شهروندان درخواست داریم که در صورت مراجعه به پارک‌ها به هیچ عنوان روی نیمکت‌ها ننشینند چرا که بیشترین راه انتقال کرونا می‌تواند از طریق تماس دست به محل آلوده به ویروس، منتقل شود.

وی افزود:‌ همچنین شهروندان باید از خوردن و آشامیدن در محوطه پارک‌ها خودداری کنند مگر اینکه بطری آب شخصی همراهشان آورده باشند.

این عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه رعایت فاصله‌ گذاری اجتماعی توسط شهروندان در پارک‌ها و بوستان‌ها ضروری است، گفت: حداقل فاصله برای پیشگیری از کرونا در بوستان‌ ها یک متر و 80 تا دو متر است همچنین در صورت دویدن و یا ورزش‌ های دسته‌ جمعی حتما باید از ماسک استفاده شود.

خداکرمی خاطرنشان کرد: همچنین شهروندان پس از ورود به منزل باید لباس‌های مورد استفاده در پارک را در مکانی جداگانه قرار داده و دست و صورت را با آب و صابون بشویند.

وی ضمن هشدار در مورد احتمال انتقال کرونا در بوستان‌ها در صورت رعایت نکردن موازین بهداشتی، گفت:‌ با معاونت خدمات شهری شهرداری صحبت شده تا روی صندلی پارک‌ها علامت هشدار تعبیه شود البته رعایت کردن موارد بهداشتی توسط خود مردم در اولویت قرار دارد.

[ad_2]

Source link

این نوشته در متفرقه ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *