هفته اول در Fiverr ($500 به دست آورده)

[ad_1]

Fiverr یک خبرنگار مستقل از پلت فرم طراحی شده در اسرائیل را به کاربران ارائه با توانایی برای خرید “گیگابایت” برای عنوان کمی تا $5.

راه اندازی در سال 2010 خدمات نمایی رشد کرده در بخشی به در دسترس بودن آن برای بازاریابان دیجیتال – هر کس از SEO برای آمازون FBA قدرت فروشندگان برون سپاری نوکر وظایف به کارشناسان ارائه خدمات خود را از طریق پلت فرم.

2015, داستان شروع به ظهور از ارائه دهندگان خدمات ساخت اساسی درآمد/سود از سیستم با یک SPXMAC – گزارش $40,000+ درآمد در هر ماه (یک دستاورد قابل توجه).

با استفاده از این در ذهن مردم با اصل مهارت و تجربه و تخصص به ارائه کشیده شده است به ارائه خدمات خود را از طریق سیستم من گنجانده شده است.

برای این منظور من احساس آن را مناسب برای به اشتراک گذاشتن برخی از پیشرفت من ساخته شده با پلت فرم. این یک مقدار زیادی است اما ممکن است برخی از مردم دیدی چه کار می کند و چه چیزی نیست.

Fiverr آنلاین سیستم (چگونه آن را با این نسخهها کار)

مهم ترین چیز به درک با Fiverr است که ارائه دهنده برای ایجاد این پیشنهاد را برای مشتری است.

در حالی که وجود دارد بسیاری دیگر از “مستقل” وب سایت آنها تکیه بر مشتری قرار دادن مشاغل/مباحث و ارائه دهندگان تسهیل ارسال پیشنهادات. مشتری خواهد شد و سپس غربال کردن از طریق طرح و ایجاد حق انتخاب.

با توجه به مخالف طبیعت Fiverr سیستم آن را باز کرد یک راه جدید است که در آن “مستقل” سیستم کار می کند.

به جای تبادل و کار و ارائه دهنده خدمات است که اساسا قادر به ارائه یک شماره از “محصولات” / “خدمات” که از طریق آن آنها قادر به خریداران بیشتر و ساختار نظام مند مجموعه ای از کار است.

برای مثال اگر شما یک لوگو ارائه دهنده – شما فروش خود را در “طراحی لوگو” خدمات برای $150 – که خریداران قادر به آمده سوال بپرسید و خرید.

نکته این است که این مدل جدید متفاوت است و در بسیاری از موارد بهتر از قبلی. آن قرار می دهد و تمام تمرکز بر روی محصول/خدمات ارائه شده و تشویق دهنده به نظام تحویل روند تا آنجا که ممکن است اجازه می دهد حتی برای کیفیت بالاتر قیمت های ارزان تر و موثرتر ارائه خدمات.

اگر شما به دنبال برای ایجاد موثر (سودآور) محصولات/خدمات به لیست در سایت کلید درک آنچه خریداران هستند در واقع به دنبال و قادر بودن به تسهیل که در کارآمد ترین راه است. این جایی است که من شروع با خدمات ارائه شده است.

محصولات / خدمات فروش

بدیهی است که در هر بازار / پلت فرم آن است برندگان & بازنده است.

مهم ترین چیزی که من بر روی پلت فرم است که واقعا وجود دارد “دو” راه برای رفتن در مورد لیست محصولات/خدمات:

  1. لیست محصولات / خدمات خود را بر اساس تجربه – اگر شما یک طراح گرافیک ایجاد شده از کتاب را پوشش می دهد, آرم طرح یا قالب وب سایت برای نوکر هزینه
  2. لیست محصولات / خدمات بر اساس تقاضای بازار – همانطور که گفته شد بسیاری از “digital بازاریابان” استفاده از Fiverr به عنوان یک منبع ارزان قیمت اما با کیفیت بالا و خدمات خود را برای رشد کسب و کار آنلاین

این اولین بار است که به احتمال زیاد رفتن به را دیگر به یاد میوه های زیادی; دوم بسیار سریعتر خواهد بود اما اجازه می دهد برای کمتر خلاقیت در ارائه.

من تمایل به سعی کنید و ترکیب این دو – شناسایی آنچه محبوب و قرار دادن خود من شیب بر روی آن.

برخی از محبوب ترین لیست من هستند “آمازون لیست محصول شرح” خدمات نوشتن. موفق ترین این است که “SPXMAC” را که بیش از $30k/$40k در هر ماه.

وجود دارد در حال حاضر 3 ارائه دهندگان این خدمات به طور معمول دریافت بین 15 تا 30 سفارشات هر روز برای کنسرتهایی خود را. SPXMAC قطعا رهبر.

تجربه من

به توضیح من نیست این کار را تحت نام خود من; من کمک دوستان تنظیم کنید و با ما به اشتراک گذاشته شده سود.

برای انجام این کار من آغاز شده توسط لیست تعدادی از خدمات عمومی در Fiverr سیستم بر اساس دوست من تجربه در دنیای واقعی (او درگیر با امور مالی).

ما شروع با نوشتن مقاله – تصور کنید که یک تعداد از بالا پایان “امور مالی” وبلاگ ها (که با تکیه بر کیفیت و دقیق و تا به دقیقه محتوا) خواهد بود مایل به استخدام یک کارشناس که درگیر شده بود با تعداد زیادی از معاملات معاملات با یک کنسرسیوم خصوصی در لندن و بسیار متبحر در فن آوری به عنوان به خوبی.

من نوشت: از یک لیست مشخصات توضیح داده شده است که کار خود را در صنعت خود تجارب و (از همه مهمتر) به همین دلیل او در لیست خدمات خود را در Fiverr.

برای آخرین بار قسمت من توضیح داد که او به دنبال گسترش خود را با نام تجاری شخصی و احساس کردم که نوشتن مقالات برای پول خواهد بود مناسب ترین راه برای انجام آن است. به جای ارسال پست مهمان را فوری سابقه به هر کس که شد خرید.

این به نظر می رسید به پایین نسبتا خوب (با تعدادی از وبلاگ اپراتورهای خرید مقالات خود را و با استفاده از نام و چهره به عنوان یک “نویسنده” در سایت خود).

از نظر محصولات ما ارائه اولین چیزی که ما سعی شد یک “فارکس” خدمات نوشتن مقاله. این بود بیش از حد محبوب آن را به عنوان یک بازار شلوغ و به طور معمول کار می کند در چرخه (یعنی زمانی که دلار/GBP جفت ارز قطره و غیره).

چیزی که اتفاق بسیار خوبی بود “رمزنگاری” مقالات – که نوشتیم برای $25 برای 10. این بسیار پایین بود اما به ما اجازه برای به دست آوردن برخی از پیشرفت در شرایط نظرات / پیشنهادات و انتقادات در سیستم.

بسیاری از افرادی که خرید این بسته فقط به ما اجازه تعیین کنید که مقالات برای نوشتن (ما نوشت: بیشتر در مورد روند فعلی در بازار, اهمیت blockchain و غیره) – و شروع به تمرکز بر روی پوسته پوسته شدن تا آنجا که ممکن است.

این “رمزنگاری” مقالات یک اجرای خوب (ما ساخته شده $500 در هر هفته), اما آن را غیر قابل تحمل در یک قیمت پایین. ما هر دو رو سوخته و به این ترتیب ما تصمیم به افزایش قیمت تا حدودی که به طور قابل توجهی محدود کردن میزان بهره/توان.

با اینحال بازخورد به دست آورده و با کیفیت از خریداران قابل توجهی بهبود یافته اگر چه این فرکانس از خرید را کاهش دهد.

توصیه های

بزرگترین چیزی که من پیدا کردم با زمان حاضر شده است به استفاده از صورت خود را.

من انجام می شود تعدادی از چیزهایی که در گذشته تحت نام مستعار. برخی از این بودند حلال (در حال اجرا دومین Webkinz سایت) اما اکثر آنها به سادگی از آنجا که من نمی خواهم مردم را به پیدا کردن آنچه که من انجام شده بود.

در حالی که این یک دلیل مشروع برای پوشش هویت من حقیقت ساده این است که آن را مانع رشد بسیار سریع در همه. به این منظور یکی از چیزهایی که کلیدی شروع کردم به انجام این کار برای من تاکید بر اهمیت داشتن نام خود را – اطمینان حاصل کرد که شما را به جلو خود را تجربه منحصر به فرد ایده ها و تخصص به عنوان هسته اصلی و جوهره چرا کسی باید در نظر شما.

اگر شما تصمیم به درگیر شدن با Fiverr من نشان می دهد که آن را به یکی از این چند راه شما می توانید در واقع “خود” نام خود را آنلاین با ارائه محتوای واقعی. فکر می کنم از آن به عنوان یک فرمت به امثال LinkedIn و یا توییتر – یک “اجتماعی” نقطه لمسی که از طریق آن “آنلاین” جامعه قادر به تعامل با شما.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.