هفت نفر از نود درصد باشگاه

[ad_1]

اگر شما شده است در اطراف سرمایه گذاری دایره به اندازه کافی بلند شما باید بدون شک دیده می شود تبلیغات برای سهام آتی فارکس و یا سیستم های کالا خدمات و یا خبرنامه ادعا 90% یا بیشتر تجارت برنده رای دادن. این البته باعث می شود رویکرد بسیار فریبنده است. منظور من به طور جدی, چگونه می تواند شما را از دست دادن پول اگر شما برنده 90% از زمان ؟

در مقالات دیگر من ارائه شده ریاضی پشت چگونه به ارزیابی یک سیستم که شامل درصد برنده میانگین برنده شدن و از دست دادن متوسط, بنابراین من نمی خواهد تکرار آن را در اینجا. به جای من تمرکز در 7 راه کسی می تواند ادعا 90% برنده رای, و آنچه شما باید مراقب:

1. آقای حقیقت

این فرد می تواند نقطه برای هر نمودار و شناسایی خود را خرید و فروش امتیاز با دقت مطلق. معمولا شناخته شده به عنوان یک متخصص در زمینه خود را از تجزیه و تحلیل او می تواند به ایجاد خیره کننده خرید و فروش, سیگنال های گذشته داده است. مشکل این است که او معمولا نمی توانید آن را انجام دهید رفتن به جلو. مشاوره: چشم پوشی از گذشته “پیش بینی” و تنها به دنبال آقای حقیقت در زمان واقعی است. شما به زودی خواهید دید توانایی واقعی خود را.

2. خانم مبهم

او پیش بینی بازار در حال شبیه به خواندن آثار نوسترداموس. او می گویم “به بازار خواهد بود تا امروز مگر اینکه تولید ناخالص داخلی ارقام ناامید کننده است.” پس از شماره بیرون آمده پیش بینی می شود ساخته شده به تناسب نتیجه – “خب این اعداد تنها تا حدودی ناامید کننده” و یا “دیگر نیروهای چیره بازار, بنابراین حتی اگر من درست در بازار کاهش یافت.” مشاوره: خاموش مالی تلویزیون را نشان می دهد پس از این است که در آن خانم مبهم و در اینجا گروه های در خفا انجام دادن.

3. آقای اب زیر کاه

این یک آگهی است که می گوید “95% برنده معاملات بسته شد.” اما این معمولا بدان معنی است که 5 درصد از معاملات خود را در حال حاضر باز بازنده معمولا بزرگ بازنده که او برگزار کرده است بر روی برای مدت زمان طولانی. مشاوره: مطمئن شوید که تمام معاملات باز در حال فاش بیش از حد. درمان باز و بسته معاملات به همان. نمی افتد “این از دست دادن تجارت همیشه می توانید به عقب می آیند و سودآور باشد” شگرد.

4. خانم سریع Exiter

و مانند یک فلش در معاملات برنده خانم سریع Exiter به طور معمول باید ضرر و زیان بار 5-10 او برندگان. اما او تعداد زیادی از برندگان و او می خواهد به شما خیره با درصد برنده شدن. مشاوره: در مجموع سود خالص. شما احتمالا خواهد شد از دست دادن استراتژی حتی با 90%+ درصد برنده شدن.

5. آقای دروغگو

اگر آقای دروغگو می توانید هر چیزی را به او خواهد شد. در گذشته او گیر کرده است تمام معاملات از دست دادن در یک حساب قرار داده و تمام برندگان در حساب دیگر و البته تنها به شما نشان می دهد برنده حساب. اما او تا به بسیاری دیگر از ترفندهای تا آستین خود را قطعا بیشتر از من می توانید نام اینجا را. مشاوره: پیگیری معاملات خود را در زمان واقعی است. مطمئن شوید که آنها خاص و دقیق به اندازه کافی به طوری که آنها نمی تواند به اشتباه.

6. آقای طولانی مدت

“بازار سهام افزایش می یابد می گوید:” آقای دراز مدت. او کاملا حق با شماست اگر شما نمی پین او را در زمان. آن ممکن است 100 سال اما سهام خواهد شد در نهایت افزایش است. اما اولین 99 ممکن است شما محو کردن. بلند مدت پیش بینی امیدواریم که شما فراموش نکنید در پیش بینی های خود را اگر آنها نادرست هستند. مشاوره: درمان هر گونه پیش بینی و به خصوص دراز مدت آنهایی که با سوء ظن. واقعیت این است که اکثر کارشناسان فقط حدس زدن.

7. خانم واقعا می توانید آن را انجام دهید

نادر و استثنایی استعداد این فرد معامله واقعی است. هیچ لقب هیچ کلاهبرداری – فقط فوق العاده بالا برنده درصد و سود بالا. مشاوره: از خودتان بپرسید “چرا این فرد فروش خود را به من اسرار شگفت انگیز برای $79 که اگر او خیلی خوب است که او می تواند تجارت و ایجاد مقدار نامحدودی از پول؟” پاسخ: هیچ کس را تا کنون به فروش شما کلید نهایی موفقیت تجاری و اگر آنها آن را هزینه خیلی بیشتر از شما می توانید استطاعت.

بنابراین در حال حاضر شما می دانید که هفت نفر از 90 درصد تجارت برنده باشگاه. جلوگیری از این دوستان و شما تقریبا قطعا تبدیل شدن به یک معامله گر بهتر.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.