همهی کارهایی که برای نصب و تعمیر اجاق گاز باید انجام دهید

۴ -طول شیلنگ ، نباید از ۱/۵ متر ، بیشتر باشد. ۳ -بر روي محل اتصال ، دو سر شیلنگ به لوله کشی گاز ، اجاق باید از بست مناسب استفاده شود. ۵ -پس از نصب اجاق ، با کف صابون محل اتصال ، دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست نمایید. برای حل این مشکل و تعمیر اجاق گاز باید صفحهی گاز را کاملا تمیز کنید و در آخر با یک دستمال نرم تمام اطراف شعلهها را خشک کنید.

البته با تعمیر اجاق گاز این مشکل از بین میرود و میتوان با خیالی آسوده از اجاق گاز استفاده کرد. در صورت خرابی آن هنگام روشن کردن شعله اجاق گاز باید با کبریت یا فندک دستی شعله های اجاق گاز را روشن کرد که در این صورت استفاده از اجاق گاز امری سخت و وقت گیر خواهد شد و تکنسین های ما به خوبی این مشکل را حل خواهند کرد.

تعمیرکاران و مدیران مجموعه آی پی وقتی در محل مشتری بابت تعمیرات حضور پیدا میکردند و یا حضورا با مردم درد و دل میکردند ، از نارضایتی های مردم بابت تعرفه های هزینه های نامعلوم میشنیدند ، هزینه هایی که تعمیرکاران متفرقه به دلخواه بدون تعرفه میگرفتند . با ثبت سفارش در سامانه آچاره میتوانید مطمئن باشید که هرگونه خرابی محصول شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم تعمیر میشود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اورجینال و با کیفیت برای دستگاه شما استفاده خواهد شد. اگر اجاق خود را خیلی وقت است دارید ممکن است لازم باشد تا به جای پرداخت هزینه به پروژه تعمیر، روی یک مدل جدید سرمایه گذاری کنید.

ترموکوپل وسیله ای کوچک است که یک سمت آن به فندک یا شعله گاز ( یا بخاری ) وصل می شود و سمت دیگر آن به ورودی جریان گاز متصل است. اگر شعله ها زرد باشند و یا قدرت کافی نداشته باشند به این معنی است که اجاق گاز دچار ایراد شده است. تقریبا با نگاه کردن به شکل ظاهری ترموکوپل می توان سالم بودن و یا خراب بودن آن را تشخیص داد. پس از اینکه متوجه خرابی جرقهزن فندک گاز شدید، بهتر است به فکر تعمیر برداشتن ترموکوپل اجاق گاز آن باشید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.