همه چیز در مورد معاملات آتی

[ad_1]

در زبان شخص غیر روحانی, معاملات آتی یک شکل از کاغذ سرمایه گذاری که در آن شما حدس و گمان قیمت یک کالا. اگر شما حدس و گمان به درستی به شما سود و بالعکس. کالا می تواند هر چیزی از ارز به ذرت است. این شناخته شده به عنوان یک مقاله سرمایه گذاری به عنوان شما لازم نیست برای نگه داشتن محصول فیزیکی را برای شما به پول. در واقع شما حدس و گمان قیمت بر اساس قرارداد این محصول است.

که معاملات در آتی?

وجود دارد دو نوع اصلی از افرادی که در تجارت های آتی: دلالان و hedgers. این hedgers در حال تولید کنندگان این محصول است. آنها تجارت برای محافظت از خود در صورت قیمت محصول تغییر میکند. برای مثال یک کشاورز ذرت را خرید مقدار زیادی از ذرت قراردادهای آتی در زمانی که او انتظار دارد که قیمت این محصول به تغییر.

دلالان سرمایه گذاران با علاقه در یک منطقه داده می شود. برای مثال سرمایه گذاران علاقه مند در صنعت فرز خواهد خرید آرد آتی. آنها نمی تولید محصول و اغلب لازم نیست که یک اتصال با محصولات. همه آنها علاقه مند به ساختن پول در صورت حرکت بازار به نفع خود استفاده کنند.

مزایای معاملات آتی

وجود دارد مقدار زیادی از مزایای که با معاملات آتی. برخی از این مزایا عبارتند از:

بزرگ گردانددر این رویداد شما را درست حدس و گمان شما را به مقدار زیادی از پول. دلیل این است که آینده بسیار قوی سرمایه گذاری است. در اکثر موارد سود شما سود خود را از گمانه زنی ها ضرب می شوند ده برابر است. نکته جالب این است که شما لازم نیست به همه پول که شما می بینی. شما باید 10 درصد از مقدار. این است که شناخته شده به عنوان حاشیه و آن را شکلی از امنیت اوراق قرضه.

در این رویداد بازار می رود در برابر شما, شما می توانید از دست دادن تمام یا حتی بیشتر از این حاشیه است که شما تا به حال قرار داده شده است. اگر بازار می رود با توجه به حدس و گمان شما را مرتب سود و بازگشت خود را به حاشیه.

شما در مقابله با مقالات: از دیگر مزیت های آتی این است که شما کار با مدارک-شما لازم نیست برای نگه داشتن محصول واقعی. این به این معنی است که اگر شما در حال معامله با ذرت, شما لازم نیست برای خرید ذرت و ذخیره آن را در خانه و یا محل کار. مگر اینکه شما یک hedger و در بسیار موارد نادر شما ارز دست با محصول.

هیچ اطلاعات در داخلدر اشکال دیگر از معاملات از جمله معاملات سهام برخی از مردم اطلاعات در مورد شرکت ها در نتیجه خرید و فروش سهام خود را با اطلاعات در داخل. این ناعادلانه است برای مردم بدون اطلاعات به عنوان نتایج آن را به دست می دهد. معاملات آتی ندارد این. در پایان جلسه معاملاتی رسمی گزارش بازار منتشر شده است و هر کس علاقه مند می توانید به آن نگاه کنید. این را نگه می دارد هر کس در همان سطح به عنوان هیچ کس اطلاعات بیشتر از دیگر.

نتيجه گيری

این است آنچه شما نیاز به دانستن در مورد معاملات آتی. درست مثل هر شکل دیگری از تجارت, معاملات آتی و نشیب آن است. گاهی اوقات شما می توانید از دست دادن پول و بار دیگر سود مرتب. قبل از پرش شما را به آن زمان را به مطالعه آن.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.