همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ICOs

[ad_1]

چه ICO: نه واقعا وقت پیش بیت کوین تحت فرایند به وجود آمدن و نگه داشتن وعده های بالقوه آینده هر چند تفسیر و درک به عنوان یک اخطار گام به سمت ارز دیجیتال. در سال های متعاقب آن بلوغ از بیت کوین اکوسیستم از cryptocurrency منفجر. در میان aggravatingly شتاب تولد سرعت تازه راه اندازی سکه وجود دارد یک نوع معامله به نام “اولیه سکه ارائه” یا ICO. یک ICO یک ابزار به دنبال حمایت مالی که شامل تجارت bob fox مقصد در دراز مدت در بورس با یک سریع ارزش در حال حاضر cyptocurrencies. با توجه به بار مالی ICOs در حال نظارت توسط قوانین تهیه و توزیع bob fox که در آن سرمایه گذاران می توانند upend پول است.

از سوی دیگر اکونومیست در توصیف ICO دیجیتال به عنوان نشانه های صادر شده در قلع و قمع نا پذیر توزیع سیاهههای مربوط و blockchains.

بسته بندی ما می گویند که ICOs جدید دستی منجنیق ساخت راه برای نوپای cryptos.

قوانین: اسمیت + تاج توضیح می دهد که بسیاری ICOs هستند میفروخت نرم افزار نشانه های است که مربوط به زمان قبل از ساخته شده است در دسترس برای خرید. به منظور دور زدن قانونی ضرورت ‘crowdsale’ یا ‘اهدا’ به جای ICOs هستند این زبان ها استفاده می شود معمولا در حال حاضر.

است وجود دارد یک فرصت است که ICO ممکن است آهسته: در این راستا Crypto فشار می نویسد: در مقاله اخیر که ICO هیستری است زیرا از آن دسته از افرادی که تا به حال به تصویب رسید Ethereum در اولین و در حال حاضر علاقه مند در comebacks. بنابراین آن را نمی توان فرض اینکه مراحل پیگیری از لذت را برای مدت طولانی یا نه اما زمانی که rectifications آمده ما را به دیدن که cryptos اقامت قرار داده است.

اگر ICO امن خرید: اگر شما یک خطر و یک خطر نیست-عیار بدون پرداخت توجه به پایان سرمایهداری و یا به این واقعیت است که این موضوع می تواند دفن شما را به زمین سرمایه کمتر و سپس پیش بروید آن است که تماس خود را.

در حال حاضر که ما جمع آوری اطلاعات در مورد ICOs اجازه آمدن به سوال نهایی.

چه آینده ICO: رفتن بر اساس این گزارش یک نظرسنجی از سال 2017 “حدود 46 درصد از ICOs نمی رسیدن به ثمر مرحله با وجود افزایش حدود 104 میلیون.”

علل:

  • افزایش خطر ابتلا به سرمایه گذاری در cryptocurrency.

  • سخت گیرانه و مقررات.

  • سخت مسابقات.

  • کاهش می گرداند.

  • طبیعت فرار از cryptocurrency.

چین را ممنوع کرده است ICOs و روسیه به ارمغان آورده است به نور مجموعه ای کاملا متفاوت از قوانین و مقررات به صورت ICO با این وعده که سرمایه گذاران می توانند فروش خود را نشانه. تبلیغات از ICO در گوگل و در کتاب چهره ها دشوار و توییتر به عمد ممنوع کلاهبرداری crypto حساب. مقامات بالاتر بر این باورند که بلوک های زنجیره ای زندگی آینده اما ICO? آینده آن است پوسیدن داخل پوست خود از مبارزات به صلیب که فوق العاده پل برای اثبات اعتبار خود را.

بله. مرگ ICO واقعا بلندی زیادی در هوا و قبل از ما می دانیم ممکن است در ترکیب و ناپدید می شوند مانند آن هرگز وجود در اقتصاد است. اما هنوز هم وجود دارد برخی از سکه است که می تواند به نوبه خود به آینده Bitcoins بنابراین شما باید به در مواظب برای بهترین ICOs.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *