وجود نزدیک به ۲۰ هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی امروز یازدهم شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از مجموع پروژه مسکن مهر کشور نزدیک به ۵۰ هزار واحد نیمه‌تمام در کشور وجود دارد.

وی با بیان اینکه میانگین پیشرفت فیزیکی آنها بیش از ۹۰ درصد است، تصریح کرد: با وجود مصوبه شورای پول و اعتبار، برخی بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات متمم همکاری نمی‌کنند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: با وجود همه مشکلات عملیات اجرایی واحدهای نیمه تمام پروژه مسکن مهر استثنای پروژه‌هایی که معارض و پرونده قضایی دارند، تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

مهرآبادی اضافه کرد: قریب به ۲۰ هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور وجود دارد که با افزایش قیمت مسکن برخی از این واحدها متقاضی پیدا کرده و به فروش رفته‌اند.

وی بیان کرد: دولت با صرف اعتبارات قابل توجه بار سنگینی از انجام کار در پروژه مسکن مهر را تقبل و اجرایی کرده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در این راستا قریب به ۴۸۰ مسجد، کلانتری و ۵۰۰ مدرسه از محل اعتبارات دولتی در پروژه‌های مسکن مهر احداث شده است.

مهرآبادی عنوان کرد: وزارت راه و شهرسازی زمین مورد نیاز برای ایجاد فضاهای خدماتی، درمانی، رفاهی، مذهبی، فرهنگی، امنیتی و مانند اینها را در سایت مسکن مهر به صورت رایگان در اختیار دستگاه‌های اجرای قرار می‌دهد، تا نسبت به ایجاد فضاهای مورد نیاز برای مهرنشینان اقدام شود.

[ad_2]

Source link

این نوشته در متفرقه ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.