وضعیت حقوقی از ارزهای مجازی / Cryptocurrencies در هند

[ad_1]

قانونی بودن cryptocurrencies شده است یکی از نقطه عمده ای از نگرانی در هند. آن را نگه داشته است بسیاری از سرمایه گذاران در یک سمت جایی که مردم فکر می کنند که سرمایه گذاری در cryptocurrencies ممکن است آنها را دچار مشکل و یا آنها ممکن است حتی از دست دادن پول خود را. این است به طور کامل جعل عنوان سرمایه گذاران درگیر شده اند و این بسیار عالی پول ضرب فرایند برای یک زمان بسیار طولانی.

اگر ما را کنار ponzi MLM بر اساس پروژه های در هند و یا جهان و ما را انتخاب کنید cryptocurrencies عاقلانه قطعا هیچ مسائل وجود دارد مانند. هنوز هم برای کسانی که هنوز در این مورد نگران آینده پر جنب و جوش بازار, من سعی خواهد کرد برای پوشش تمام جنبه های قانونی از cryptocurrencies در هند.

در حالی که چین ممنوع اعلام کرده است cryptocurrency تجارت در حال حاضر به آمده تا با مقررات و ژاپن در زمان ابتکار عمل برای تنظیم این ارز. ایالات متحده آمریکا و استرالیا در حال حاضر راه اندازی دستورالعمل برای تنظیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Fintech دره Vizag گل سرسبد ابتکار دولت آندرا پرادش, JA Chowdary است که در آن مشاور به سانتی متر هستند درگیر در ایجاد یک پایه محکم برای سرخپوستان به تکامل و اتخاذ فناوری blockchain. برنامه نیز ساخته شده است برای باز کردن مدارس به آموزش blockchain به نسل جوان. هنگامی که این سطح از استراتژی های در حال ساخته شده و اجرا, شما می توانید درک این کشور استقبال blockchain و پروژه های مبتنی بر آن است. قطعا cryptocurrencies نیز در حال رفتن به تنظیم شود به زودی.

صحبت در fintech رویداد توسط KPMG RBI مدیر اجرایی Sudarshan Sen گفت: “در حال حاضر ما یک گروه از افرادی که به دنبال فیات cryptocurrencies. چیزی است که یک جایگزین به روپیه هند پس به صحبت می کنند. ما به دنبال به در که نزدیک تر است.” اظهارات منتشر شد که RBI برنده't هر گونه مسئولیت را برای سرمایه گذاران برای رفتن cryptocurrencies. به عنوان دولت هند ساعت داخلی رشد cryptocurrency با ترکیبی از دلهره و فتنه محلی راه اندازی پیشرو در ترکیب بیت کوین و دیگر cryptocurrencies به هند's رفیع دیجیتال جاه طلبی. اگر شما از نزدیک ببینید شما'll پیدا کنید که های مختلف رمزنگاری پروژه در حال حاضر در عملکرد در بازار مانند Indicoin (یک cryptocurrency) و Zebpay (یک بیت کوین ارز).

به خصوص Indicoin فقط به پایان رسید خود را پیش فروشی و ICO با موفقیت به فروش می رسد و بیش از 95% از مجموع نشانه های موجود. این رقم به وضوح نشان می دهد که سرمایه گذاران نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان نشان داده اند بزرگ برای حمایت از این پروژه است. Indicoin رفتن به معامله در HitBTC و مختلف دیگر مبادلات عمده در سراسر جهان است. بنابراین حتی اگر مقررات در حال گرفتن برخی از زمان به آمده در این سرمایه گذاران می تواند تجارت با Indicoins. معاملات در فیات ارز بنابراین بدون آسیب به قانون ملی مانند.

Zebpay یک بیت کوین ارز فعال است از یک مدت زمان طولانی. آنها اجازه دسترسی به تابع در بازار و در آنها انجام شده است ، بنابراین اگر این پروژه ها مانند Indicoin و Zebpay می توانید یک پلت فرم و جذب مشتریان خود ایجاد صدا آگاهی این را تسریع سرمایه گذاری در cryptocurrencies در آینده زمان.

در حال حاضر اگر شما بازدید bitcointalk کنید و سعی کنید برای پیدا کردن قوانین و مقررات در هند, شما متوجه خواهد شد نظر متخصص از حداکثر شامل انگیزه برای ادامه تجارت در cryptocurrencies.

هند البته چندان't یک کشور کمونیستی مثل چین که در آن تنها یک رژیم تصمیم می گیرد ثروت از کشور است. آن است که یک کشور دموکراتیک و اگر کل سیستم استقبال cryptocurrencies دولت نمی تواند انکار کند که. همه ما می دانیم که چه پتانسیل موجود در cryptocurrencies و قطعا آن's برای افزایش زمینه های اقتصادی مشترک ،

این مقررات در درب چارچوب به زودی موثر یک بار این کمیته تصمیم می گیرد هنجارهای است که به تنظیم شود. هر آنچه که ممکن است مقررات یک چیز مطمئن است که معاملات در حال رفتن به توقف و پروژه های مانند Indicoin و دیگران در حال رفتن به ایجاد اعتیاد به مواد مخدره در بازار است. بنابراین من فکر می کنم همه باید دست و پنجه نرم کردن و آماده به شاهد دوره جدیدی از ارزهای مجازی و دیجیتالی. آن است که رفتن به همه متفاوت و بهتر ،

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *