ویزا می گوید شما می توانید تقریبا هر چیزی را به جز ارزهای رمزنگاری

[ad_1]

اخبار این هفته این است که چند بانک در ایالات متحده آمریکا و انگلستان ممنوع استفاده از کارت های اعتباری برای خرید ارزهای رمزنگاری (CC). اظهار داشت: دلایل غیرقابل باور – مانند تلاش برای جلوگیری از پول شویی و قمار و حفاظت از سرمایه گذاران خرده فروشی بیش از حد در خطر است. جالب است که بانک ها خواهد شد اجازه می دهد کارت اعتباری خرید و آن را روشن است که تنها خطرات محافظت می خود هستند.

با یک کارت اعتباری شما می توانید قمار در کازینو, خرید اسلحه و مواد مخدر و الکل پورنوگرافی همه چیز و هر چیزی مورد نظر شما, اما برخی از بانک ها و شرکت های کارت اعتباری می خواهید به منع شما از با استفاده از امکانات خود برای خرید ارزهای رمزنگاری? باید وجود داشته باشد برخی از باور دلایل و آنها دلایل اعلام کرد.

یکی از چیزهایی است که بانک ها می ترسند از این است که چگونه آن را دشوار خواهد بود به مصادره CC منابع زمانی که دارنده کارت اعتباری به طور پیش فرض در پرداخت. آن خواهد بود بسیار مشکل تر از re-داشتن یک خانه یا یک ماشین. رمزنگاری کیف پول خصوصی کلید می توان به قرار دادن بر روی یک کارت حافظه مموری استیک و یا یک تکه کاغذ و به راحتی از کشور با کم و یا هیچ اثری از آن محل. وجود دارد می تواند یک ارزش بالا در برخی از رمزنگاری کیف پول و کارت اعتباری بدهی ممکن است هرگز بازپرداخت منجر به اعلام ورشکستگی و از دست دادن قابل توجهی برای بانک. کیف پول هنوز هم شامل رمزنگاری ارز و صاحب بعدا می توانید دسترسی به کلید خصوصی و استفاده از محلی CC ارز در یک کشور خارجی به تبدیل و پول جیب. یک نابکار سناریو در واقع.

ما قطعا در دفاع از این نوع رفتار غیر قانونی اما بانک ها آگاه هستند از این امکان و برخی از آنها را می خواهید به آن را تعطیل کند. این نمی تواند اتفاق می افتد با کارت های بدهی به بانک ها هرگز-از-جیب – پول می آید از حساب خود را بلافاصله و تنها اگر وجود دارد به اندازه کافی از پول خود را وجود دارد برای شروع با. ما در تلاش برای پیدا کردن هر گونه صداقت در بانک داستان در مورد محدود کردن قمار و ریسک پذیری. جالب است که بانک های کانادا نیست پریدن بر روی ارابه موسیقی این شاید تحقق آن اظهار داشت: دلایل انجام این کار هستند و ساختگی است. خرید اینترنتی از این اقدامات این است که سرمایه گذاران و مصرف کنندگان در حال حاضر آگاه باشید که شرکت های کارت اعتباری و بانک ها واقعا باید توانایی برای محدود کردن آنچه که شما می توانید خرید با کارت اعتباری خود را. این است چگونه تبلیغ آنها کارت های خود را و آن است که به احتمال زیاد یک شگفتی برای بسیاری از کاربران که کاملا مورد استفاده برای تصمیم گیری برای خود آنچه را که آنها را خرید به خصوص از CC مبادلات و دیگر تجار که تاسیس شده اند موافقت نامه های تجاری با این بانک ها. مبادلات انجام داده اند هیچ مشکلی نه برای شما – اما ترس و حرص و آز در صنعت بانکداری باعث شده است همه چیز عجیب و غریب اتفاق می افتد. این بیشتر نشان می دهد درجه ای که صنعت بانکداری احساس تهدید توسط رمزنگاری ارز.

در این نقطه کمی وجود دارد که همکاری و اعتماد و یا تفاهم بین فیات پول جهان و سی سی جهان است. CC جهان هیچ مرکزی کنترل بدن که در آن مقررات می تواند اجرا شود در سراسر هیئت مدیره است که برگ های هر کشور در سراسر جهان در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید. چین تصمیم گرفته است به ممنوعیت CC سنگاپور و ژاپن آنها را در آغوش دارند و بسیاری از کشورهای دیگر هنوز در حال خاراندن سر خود را. چه آنها مشترک است این است که آنها می خواهند برای جمع آوری مالیات بر CC سرمایه گذاری سود. این است که نه بیش از حد بر خلاف روزهای اولیه از موسیقی دیجیتال با اینترنت تسهیل نامحدود تکثیر و توزیع بدون مجوز موسیقی است. دیجیتال موسیقی صدور مجوز طرح شد و در نهایت توسعه یافته و پذیرفته شده به عنوان شنوندگان بودند OK با پرداخت یک چیزی کمی برای موسیقی خود را به جای بی پایان pirating و صنعت موسیقی (هنرمندان, تولید, ثبت شرکت) OK با مناسب هزینه های صدور مجوز و نه از هیچ چیز است. وجود دارد می تواند سازش در آینده فیات و دیجیتال ارزهای ؟ به عنوان مردم در سراسر جهان بیشتر تغذیه با ظالمانه سود بانکی و بانک نفس بیش از حد به زندگی خود امید وجود دارد که مصرف کنندگان را در نظر گرفته بود با احترام و نمی توان برای همیشه زین با هزینه های بالا و محدودیت های بی جا.

رمزنگاری ارز و Blockchain تکنولوژی افزایش فشار در سراسر جهان برای ایجاد یک مصالحه منطقی اتفاق می افتد – – این تعویض بازی است.

در ارتباط باشید!

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *