ویژه برنامه های مجمع عالی حکمت اسلامی در ماه مبارک رمضان

[ad_1]

محمدباقرخراسانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، از تدارک مجمع عالی حکمت اسلامی برای اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی به صورت مجازی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی با بیان این که ویژه برنامه های معارفی و فرهنگی مجمع عالی حکمت اسلامی  در قالب برنامه “ضیافت” دنبال می شود، اظهار داشت: با توجه به شرایط حاد شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز فرهنگی و مذهبی در ماه مبارک، مجمع عالی حکمت اسلامی نیز برای مخاطبان برنامه های متنوع و گسترده ای را طراحی و برنامه ریزی کرده که این برنامه ها از روز نخست ماه مبارک رمضان در حال پخش و اجرا است.

خراسانی ادامه داد: در این ویژه برنامه ها تلاش شده است موضوعات مختلف و مورد نیاز جامعه از محضر اساتید بزرگوار در قالب کلیپ های تصویری تهیه و هر روز از فضاهای مجازی براساس جدول زمان بندی مشخص پخش و منتشر شود.

وی از ارائه مباحث استاد آیت الله محمد باقر تحریری به صورت روزانه خبر داد و گفت: کلیپ های تهیه شده از فرمایشات این استاد معظم در خصوص فضائل ماه مبارک رمضان و نیز دیگر مباحث اعتقادی و معارفی به صورت روزانه پخش خواهد شد.

مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی بیان داشت: آیت الله سید محمد غروی نیز با محوریت مباحث خانواده اسلامی و قرآنی و راههای تحکیم بنیان خانواده مباحث ارزشمندی را بیان کرده اند که در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

خراسانی خاطرنشان کرد: در این مجموعه برنامه های فرهنگی مجازی، از محضر جمع دیگری از اساتید استفاده خواهد شد؛ این برنامه ها در سایت مجمع عالی حکمت اسلامی، شبکه های اجتماعی مجمع و نیز در فضای مجازی پخش و منتشر می شود.

[ad_2]

Source link

این نوشته در متفرقه ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *