پاداش تمام این حذفیات افزایش شتاب خودرو شما است

نصب این دستگاه بسیار آسان بوده و بر روی تمامی خودرو ها امکان پذیر می باشد. افزایش سرعت به طور پیوسته، با چند شتاب مختلف و توسط یک دستگاه اینورتر صورت گرفته است. 3-توربو مکانیکی: این دستگاه دارای وزن سبک و از جنس آلومینیوم است و با کنترل مکش سوخت و وارد کردن جریان هوای شدید به محفظه ی احتراق باعث افزایش شتاب تا 7% و با کنترل مکش سوخت باعث کاهش مصرف خودرو می شود. با کاهش فشار روی باطری سبب افزایش عمر باطری خودرو میشود. این سیستم مجهز به مدار استبلایزر است که با ثابت نگهداشتن شدت جریان و ولتاژ، سبب افزایش عمر قطعات الکترونیکی خودرو بخصوص لامپ های LED و SMD، آمپلی فایر و سیستم صوتی و همچنین چراغ های هالوژنی خواهد شد. پس از استفاده از خودرو برای مدتی متوجه کم شدن توان و شتاب خودرو خود خواهید شد. خود محصول یک کابل مثبت و یک کابل منفی دارد که شما بایستی آن ها را به بست های باطری ببندید مثبت بروی مثبت و منفی بروی منفی سه عدد کابل دیگر نیز همراه محصول می باشد که بایستی یک سر هر سه کابل را به بست منفی باطری وصل نمایید و سر های دیگر آن یکی را به موتور و دسته موتو پیچ نمایید یکی دیگر را به پشت موتور سینه اتاق پیچ نمایید و ببندید و دیگری را زیر پیچ جلو گلگیر و یا جلو کاپوت پیچ نمایید بایستی توجه نمایید که این سه عدد کابل هر سه اتصال به بدنه بوده و حتما بایستی بروی فلز بسته شوند از بستن آن ها بوری قاب ها و یا قمت های پلاستیکی و عایق و یا رنگ شده بپرهیزید و قبل از نصب حتما رنگ آن جاهایی را که می خواهید آن کابل را ببندید را ببرید تا کاملا آهن به آهن اتصال نماید.

افزایش شتاب خودرو

1-تیونینگ چیپ دراگون: اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو خود هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این بهترین چیپ تیونینگ موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است. این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو بسته می شود و قدرت خودرو شما را تا ۳۵ درصد و ترک را تا ۲۵ درصد افزایش می دهد نصب آن بسیار ساده بوده و در کمتر از چند دقیقه می توان آن را نصب و یا خارج نمود حتی خودتان می توانید آن را نصب نمایید از مزایای فوق العاده مناسب مهم و خوب آن می توان گفت که هیچگونه آثار منفی بروی ای سی یو و موتور و دیگر قطعات برقی خودرو نداشته و به محض جدا سازی آن تنظیمات خودرو شما نیز به حالت اولیه گشته و هیچگونه زیانی را به هیچکدام از قطعات خودرو وارد نمی نماید. پیشینه ی تیونینگ به اواسط قرن بیستم میلادی باز می گردد.

آغاز طراحی این خودرو به سال 1375 باز میگردد. معمولاً در خودروهای معمولی، مسیر خروجی هوا از مبدل کاتالیست تا سپر عقب بسیار پیچدرپیچ طراحی میشود. وقتی که شمع از قدرت کافی برای جرقهزنی برخوردار نباشد، تمام سوخت موجود در داخل سیلندر را مشتعل نمیکند و این مورد باعث میشود که مقداری از سوخت به صورت خام از سیلندر خارج شود. که استفاده از آن اغلب در موتور های مدرن که دارای پورت های خارجی هستند، امکان پذیر است و باعث افزایش شتاب خودرو می شود. توصیه ما این است که کار نرم افزاری و نیز تخصصی خودرو خود را با تحقیق فراوان و افراد مورد تایید افراد کاربلد بسپارید . در موارد دوم و سوم مالکان کار را به دست افراد غیر متخصص و غیر آشنا سپرده اند و این اکان هم هست که این افراد به ایسیو خودرو صدمه رده باشند و آنرا غیر قابل تعمیر کرده باشند . یکی از موارد بسیار مهم در شتاب گیری خودرو سایز لاستیک ها است. در برخی موارد مشتریان راضی هستند و در برخی موارد هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و در برخی موارد هم کار به دعوا و شکایت …

دانلود تحقیق نقش سیستم های كنترلی ABS / TCS در كاهش و افزایش شتاب خودرو در 63 صفحه با فرمت word کاملا قابل ویرایش و اجرا در موبایل و کامپیوتر در این تحقیق به بررسی سیستم ترمز ABS و سیستم TCS در چگونگی افزایش یا کاهش شتاب خودرو پرداخته می شود همچنین یک شبیه سازی برای اثبات عملکرد ABS و TCS ارائه می شود در نهایت مطلب نتیجه گیری می شود. طبیعی است که پس از مدتی استفاده از خودرو، شتاب آن کاهش می یابد و اصطلاحا سرعت آن کند می شود.علت اصلی ایجاد این مشکل فرسوده شدن برخی از قطعات خودرو می باشد. اصولا لاستیک بزرگتر و پهن تر، اصطکاک بیشتری را با زمین ایجاد می کند. سیم گاز خودرو بهطور مستقیم به دریچه ورود هوای موتور متصل است؛ بنابراین هرچه بیشتر گاز دهید طبیعتاً هوای بیشتری هم وارد سیلندرها خواهد شد؛ اما شل شدن سیم گاز باعث میشود که دریچه هوا بهاندازه مناسب باز نشود و هوای کافی هم به داخل سیلندرها راه نیابد. به منظور افزایش کارایی مصرف ، مهمترین عامل حذف هر چیزی است که به نظر می رسد یک محدودیت است و هوای اطلاعات به راحتی وارد موتور می شود. همانطور که هوای ورودی به خودرو نقش موثری در میزان شتاب خودرو دارد، هوای خروجی از آن نیز نقش بسزایی در این عامل دارد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با {شتاب ماشین|شتاب|افزایش شتاب خودرو|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|افزایش شتاب ماشین|ایران کارز} وب سایت خود باشید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.