پریدن به فارکس? – پرش کردن صخره!

[ad_1]

آن است که بسیار ساده است: بازار فارکس می تواند کمک به تمام رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند و یا آن را می تواند تبدیل به یک کابوس ها و خونریزی شما خشک است. همانطور که با هر چیزی در زندگی آن را به کمک یک استراتژی در محل برای کمک به راهنمای, حال و آینده تصمیم گیری. برای سرمایه گذاران بازار فارکس وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های که از آن به را انتخاب کنید از جمله:

o اسکالپینگ

o نوسان

o موقعیت

o اختیاری

o خودکار

تمام استراتژی های سرمایه گذاری ذکر شده در بالا موثر ثابت شده در راه های مختلف و بدون شک سابقه به بالا اثر خود را. هنوز در بازار فارکس سرمایه گذاری و استراتژی خاص استفاده می شود را جوش پایین به سرمایه گذار و سبک خاص خود: شکارچی یا جمع.

یک شکارچی بسیار دقیق در مورد هر سرمایه گذاری آنها را و نمی خواهم شگفتی است. این سبک در بازار فارکس سرمایه گذاری تمایل به نفع تجزیه و تحلیل فنی. ویژگی های معامله گران بازار فارکس غربال کردن از طریق قیمت گذاری نمودار و آزمون به عقب جفت ارز برای تعیین جفت با بیشترین پیپ حرکت و حداقل نوسان. یک شکارچی لزوما بر این باورند که آنها را به یک سود با هر سرمایه گذاری, اما آنها بر این باورند که قیمت گذاری ارز حرکت می توان پیش بینی از داده های تاریخی. روند فارکس سرمایه گذاران تمایل به نفع تجزیه و تحلیل فنی بیمار هستند و بر این باورند که نمودار و نظم سرمایه گذاری مطمئن ترین راه برای موفقیت است.

در این جمع اما تمایل دارند به نفع تحلیل بنیادی که شامل تفسیر چگونه نرخ بهره و به طور کلی عملکرد اقتصادی (از کشورهای درگیر در این جفت ارز) را تحت تاثیر نرخ ارز است. اسکالپینگ است یک استراتژی foragers و شامل تلاش برای پیش بینی نوسانات نرخ ارز برای چند ساعت یا چند روز به آینده است.

کسانی که معتقدند در جستجوی غذا سبک سرمایه گذاری بر این باورند که اندازه و نوسانات بازار فارکس کار می کند را به نفع خود. برای مثال وقتی نرخ بهره تغییر اطلاعیه ها ساخته می شوند foragers بر این باورند که آنها می توانند پیش بینی و واکنش نشان می دهند به بازار سریع تر از بازیکنان بزرگ. اگر آنها را پیش بینی کند چگونه اطلاعات خود را با تغییر نرخ ارز و سپس آنها باید درو سود اگر آنها می توانید یک موقعیت به اندازه کافی سریع. ناگهانی خوشه قیمت طلا نرخ بهره قیمت نفت–همه این چیزها را انجام دهید در واقع به طور موقت بر بازار–اما می تواند forager واقعا سرمایه گذاری سریعتر از بازیکنان بزرگتر?

در حقیقت شانس همیشه با بازیکنان بزرگتر–به ویژه هنگامی که می آید به داشتن دسترسی به آخرین اخبار و سپس در واکنش به آن را قبل از بقیه از ما! این است که احتمالا به همین دلیل اکثر معامله گران بازار فارکس در نظر گرفته شکارچیان و انتخاب کردن به استفاده از ویژگی های تجزیه و تحلیل برای شناسایی روند و پس از آن سرمایه گذاری بر روی آنها. آن را بسیار آسان تر و امن تر برای شناسایی و سرمایه گذاری در کشورهای در حال ظهور جدید بزرگ با روند نسبت به تلاش و سود سریع حدس زدن در کوچکتر روند قیمت روزانه جنبش است. برای هر کسی که جدی در مورد موفقیت در فارکس, تحلیل تکنیکال به نظر من بهترین روش برای ساخت سود مداوم و اجتناب از کسانی که وحشتناک صخره!

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *