پول مجازی بازی ها

[ad_1]

هر پسر کوچک (و بسیاری از مردان رشد کرده است) رویای ساختن یک زندگی با بازی های ویدئویی است که لبه و نزدیک به واقعیت است. انتشار اخیر از HunterCoin و در توسعه های انجام بازی که پاداش بازیکنان در ارز دیجیتال به جای مجازی از خانم ها و یا ستاره طلا نقطه نسبت به یک آینده که در آن یک رتبه بندی در رتبه بندی می تواند پاداش در دلار و پوند, یورو و ین ژاپن است.

داستان میلیونر (مجازی) عامل املاک و مستغلات…

ارزهای دیجیتال شده است به آرامی به دست آوردن بلوغ هر دو از نظر قابلیت و زیرساخت های مالی را قادر می سازد که آنها را به عنوان یک جایگزین معتبر به غیر مجازی فیات ارز. هر چند Bitcoin 1 و شناخته شده ترین از crypto-ارز ایجاد شد در سال 2009 وجود داشته است اشکال از پول مجازی استفاده در بازی های ویدئویی برای بیش از 15 سال است. سال 1997 Ultima آنلاین برای اولین بار بود قابل توجه تلاش برای ترکیب یک مقیاس بزرگ اقتصاد مجازی در یک بازی. بازیکن می تواند جمع آوری سکه های طلا با انجام ماموریت های مبارزه با هیولا ها و پیدا کردن گنج و این صرف زره و سلاح و یا املاک و مستغلات. این بود که اوایل تجسم یک ارز مجازی است که در آن وجود داشته و صرفا در داخل بازی هر چند آن را آینه واقعی اقتصاد جهان به حدی است که Ultima ارز تجربه کرده و تورم به عنوان یک نتیجه از مکانیک بازی کدام تضمین وجود دارد که هرگز پایان عرضه هیولا را بکشند و در نتیجه سکه های طلا را جمع آوری.

منتشر شده در سال 1999 EverQuest در زمان پول مجازی بازی یک گام بیشتر, اجازه می دهد بازیکن را به تجارت کالاهای مجازی در میان خود در بازی و اگر آن را ممنوع با بازی طراح همچنین فروش آیتم های مجازی به یکدیگر در eBay. در دنیای واقعی پدیده بود که entertainingly کاوش در نیل استفنسون 2011 رمان Reamde, چینی, پارسه یا ” طلا کشاورزان شد به بازی EverQuest و دیگر این بازی تمام وقت با هدف به دست آوردن نقطه تجربه می کنند به طوری که به سطح تا شخصیت خود را در نتیجه آنها را قوی تر و به دنبال پس از. این شخصیت پس از آن بود فروخته شده در eBay به غرب پارسه که مایل و یا قادر به قرار دادن در ساعت به سطح تا شخصیت خود. بر اساس محاسبه نرخ ارز از EverQuest ارز به عنوان یک نتیجه از دنیای واقعی معامله قرار گرفت که ادوارد Castronova استاد ارتباطات در دانشگاه ایندیانا و متخصص در ارزهای مجازی تخمین زده است که در سال 2002 EverQuest بود 77 سالگی ثروتمندترین کشور در جهان جایی بین روسیه و بلغارستان و تولید ناخالص داخلی سرانه بيشتر مردم جمهوری چین و هند است.

راه اندازی شد در سال 2003 و پس از به 1 میلیون کاربران به طور منظم توسط 2014, زندگی دوم است که شاید کامل ترین مثال از یک اقتصاد مجازی به تاریخ به موجب آن این ارز مجازی لیندن دلار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید و یا فروش در بازی کالا و خدمات می تواند برای رد و بدل دنیای واقعی ارز از طریق بازار مبتنی بر مبادلات. وجود دارد ثبت 3.2 میلیارد دلار در بازی معاملات کالاهای مجازی در 10 سال بین 2002-13 دوم زندگی پس از تبدیل شدن به یک بازار که در آن بازیکنان و کسب و کار به طور یکسان قادر به طراحی و ترویج و فروش محتوا که آنها ایجاد شده است. املاک و مستغلات به خصوص سودآور کالا به تجارت در سال 2006 Ailin Graef شد 1st دوم زندگی میلیونر زمانی که او تبدیل به یک سرمایه گذاری اولیه $9.95 به بیش از 1 میلیون دلار بیش از 2.5 سال از طریق خرید و فروش و تجارت مجازی املاک و مستغلات به دیگر بازیکنان. نمونه هایی مانند Ailin در حال استثنا برای این قانون تنها ثبت 233 کاربران ساخت بیش از 5000 دلار در سال 2009 از زندگی دوم فعالیت است.

چگونه به پرداخت دلار برای استخراج از معادن سیارک ها…

تا به امروز توانایی تولید غیر مجازی در بازی های ویدئویی شده است ثانویه طراحی این بازیکن نیاز به رفتن را از طریق غیر مجاز کانال برای ارز مجازی خود را غنیمت یا آنها نیاز به داشتن یک مدرک از دنیای واقعی, خلاق, مهارت یا فراست کسب و کار است که می تواند معامله به صورت نقدی. این می تواند مجموعه ای برای تغییر با ظهور بازی های ویدئویی ساخته شده از زمین تا اطراف ‘لوله کشی’ از به رسمیت شناخته ارز دیجیتال سیستم عامل است. این رویکرد که HunterCoin گرفته شده است به gamify چه به طور معمول است و نه فنی و فرآیند خودکار از ایجاد ارز دیجیتال. بر خلاف دنیای واقعی ارز است که به وجود آمده زمانی که آنها چاپ شده توسط بانک مرکزی ارزهای دیجیتال ایجاد شده توسط ‘استخراج’ توسط کاربران. زمینه ای کد منبع خاص پول دیجیتال است که اجازه می دهد تا آن را به تابع به نام blockchain آنلاین غیر متمرکز عمومی لجر که ثبت تمام معاملات و مبادلات ارزی بین افراد است. پس از ارز دیجیتال چیزی بیش از نامحسوس داده است بیشتر در معرض ابتلا به تقلب از فیزیکی ارز که در آن ممکن است برای کپی کردن یک واحد از ارز و در نتیجه باعث تورم و یا تغییر ارزش معامله پس از آن ساخته شده است برای منافع شخصی. برای اطمینان از این اتفاق نمی افتد این blockchain است “ای اداره’ توسط داوطلبان و یا ” کارگران معدن که از آزمون صحت هر معامله ساخته شده است که به موجب آن با کمک متخصص سخت افزار و نرم افزار آنها اطمینان حاصل شود که داده ها دستکاری نشده. این یک فرآیند خودکار برای خیش نرم افزار البته بسیار وقت گیر که شامل مقدار زیادی از قدرت پردازش از کامپیوتر خود را. به پاداش یک معدنچی برای تایید یک معامله blockchain نسخه جدید واحد پول دیجیتال و پاداش آنها را با آن به عنوان انگیزه ای برای حفظ و نگهداری از شبکه به این ترتیب است که ارز دیجیتال ایجاد شده است. به دلیل آن می تواند هر چیزی را از چند روز به سال برای یک فرد برای موفقیت در معدن سکه گروه از کاربران ترکیب منابع خود را به یک معدن ‘استخر’ استفاده مشترک قدرت پردازش رایانه های خود را به معدن سکه به سرعت بیشتر.

HunterCoin بازی نشسته در چنین blockchain برای یک ارز دیجیتال نیز به نام HunterCoin. عمل بازی بازی جایگزین خودکار فرایند استخراج ارز دیجیتال و برای اولین بار آن را می سازد یک کتابچه و بدون نیاز به سخت افزار گران قیمت. با استفاده از استراتژی و کار گروهی بازیکنان سرمایه گذاری بر روی یک نقشه در جستجوی سکه ها و پیدا کردن و بازگشت با خیال راحت به پایگاه خود (تیم های دیگر خارج وجود دارد در تلاش برای متوقف کردن آنها و سرقت سکه های خود را) آنها می توانند پول نقد از سکه های خود را با واریز آنها به خود کیف پول دیجیتال به طور معمول یک برنامه طراحی شده برای ایجاد و دریافت دیجیتال پرداخت. 10 درصد از ارزش هر سکه سپرده توسط بازیکنان به کارگران حفظ HunterCoin را blockchain به علاوه یک درصد از هر سکه های از دست رفته در هنگام یک بازیکن کشته و سکه های خود را کاهش یافته است. در حالی که بازی از گرافیک اساسی و قابل توجهی پاداش را هم به جمع HunterCoin یک آزمایش است که ممکن است به عنوان فیلم اول بازی با پاداش های پولی ساخته شده است در به عنوان یک تابع اولیه است.

هر چند هنوز هم در حال توسعه انجام شده است بیشتر جلا رویکرد نسبت به بازی در یک عملکرد اقتصاد است. انبوه چند نفره آنلاین Roleplaying بازی (MMORPG) انجام است که در فضایی که در آن بازیکنان کاوش در حال رشد جهان و استخراج منابع طبیعی از جمله سیارک ها و معاملات آنها را برای کالاهای با بازیکنان دیگر با هدف ساخت خود امپراتوری کهکشانی. بازیکنان پاداش خواهد برای استخراج از معادن در DogeCoin تر تاسیس فرم از پول دیجیتال است که در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود برای پرداخت های کوچک در سایت های رسانه های اجتماعی. DogeCoin نیز ارز در بازی تجارت بین بازیکنان و این معنی را در بازی خرید. مانند HunterCoin DogeCoin مشروع است و به طور کامل عملکرد واحد پول دیجیتال و مانند HunterCoin می توان آن را معامله برای هر دو دیجیتال و واقعی فیات ارز در مبادلات مانند Poloniex.

آینده بازی های ویدئویی?

اگر آن روز در اوایل از نظر کیفیت انتشار HunterCoin و انجام یک بازی جالب نشانه ای از آنچه که می تواند تکامل بعدی برای بازی ها. ایران را در حال حاضر به عنوان راه هایی برای مدل شیوع بیماری های همه گیر به عنوان یک نتیجه از چه بازیکن واکنش های ناخواسته طاعون آینه های ثبت شده به مدل جنبه های رفتار انسان به دنیای واقعی شیوع است. آن می تواند گمان که در نهایت در بازی مجازی اقتصاد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مدل برای تست تئوری های اقتصادی و توسعه پاسخ به عظیم شکست بر اساس مشاهدات چگونه از بازیکنان استفاده از ارز دیجیتال با ارزش واقعی است. این هم یک تست خوب برای قابلیت ها و پتانسیل های کاربردی از ارزهای دیجیتال که وعده حرکت فراتر از صرف وسایل نقلیه ارز و هیجان انگیز به مناطق شخصی دیجیتالی مالکیت به عنوان مثال. در این زمان بازیکنان در حال حاضر به معنی ترجمه ساعت در مقابل صفحه نمایش به صورت دیجیتال و ارز پس, دلار, پوند, یورو یا ین.

اما قبل از ترک شغل روزانه خود را…

… ذکر آن زمان نرخ ارز. تخمین زده می شود که یک بازیکن می تواند به راحتی خود را جبران اولیه هزینه ثبت نام از 1.005 HunterCoin (HUC) برای پیوستن به HunterCoin بازی در 1 روز بازی. در حال حاضر HUC نمی تواند رد و بدل شود به طور مستقیم به دلار باید آن را تبدیل به بیشتر تاسیس ارز دیجیتال مانند بیت کوین. در زمان نوشتن نرخ ارز از HUC به بیت کوین (BC) است 0.00001900 در حالی که نرخ ارز را از سال قبل از میلاد به USD $384.24. 1 HUC معامله به قبل از میلاد و پس از آن به تومان قبل از هر گونه هزینه های معامله در نظر گرفته شده برابر خواهد به… $0.01 USD. این است که می گویند که به عنوان یک بازیکن ماهر تر می شود که آنها نمی تواند رشد خود را در تیم های مجازی CoinHunters و شاید استخدام چند ‘ربات’ برنامه های که به طور خودکار بازی بازی تحت پوشش یک بازیکن دیگر و کسب سکه برای آنها را به عنوان به خوبی, اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که در حال حاضر حتی تلاش های شبیه به این ممکن است تنها در واقع در نتیجه به اندازه کافی برای تغییر روزانه مک دونالد. مگر اینکه بازیکنان در حال حاضر برای ارائه به نفوذی در بازی تبلیغات به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و یا پیوستن به یک بازی مانند CoinHunter که ساخته شده است در بیت کوین blockchain محتمل است که پاداش همیشه به احتمال زیاد به بیش از میکرو-پرداخت برای پرنیان گاه به گاه. و شاید این چیز خوبی است چرا که قطعا اگر شما برای پرداخت چیزی از آن متوقف می شود که یک بازی بیشتر است ؟

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *