چه مدت طول می کشد برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق بازار?

[ad_1]

بازه زمانی برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق بازار است به طور کامل به شما و نظم و انضباط خود را. من در اوایل زندگی من بازی های زیادی از گلف. در واقع من می خواهم بازی همان دوره روزانه اقدام به کامل بازی. من تا به حال یک مربی گلف برای من توضیح دهد که “دن شما می توانید به محدوده رانندگی در روز و روز را. شما می توانید با صرف هزاران دلار خرید آخرین تکنولوژی تجهیزات گلف. اما تا زمانی که شما تمرین مناسب شما نمی خواهد در هر نقطه.” من سپاسگزار هستم من درس آموخته است که تمرین می کند, کامل, کامل عمل می کند.

بسیاری از معامله گران خود را صرف تمام مشاغل و یا زندگی ساخت بیهوده تلاش برای تبدیل شدن به موفق. چرا من را انتخاب کنید کلمه “بیهوده” شما ممکن است بپرسید. به سادگی قرار دهید مگر اینکه شما در حال تمرین اصول بارها و بارها تکمیل ویژگی های شما نیاز به موفقیت در یک بازار همیشه در حال تغییر شما هرگز رسیدن به سطح یک به طور مداوم معامله گر سود آور.

کامل عمل می کند. در افکار من کامل تعریف شده است به عنوان کسی که تعریف خود را از خطر رفتن به هر تجارت است. کامل معامله گر همیشه می دانم زمانی که آنها حق دارند. آنها همچنین می دانند که به اعتراف آنها در اشتباه هستند. تجارت کاملا نیاز به یک نظم و انضباط بسیار زیاد به انتظار یک تجارت برای راه اندازی و یا رسیدن به یک قیمت خاص سطح قبل از ورود به تجارت. یکی از سخت ترین جنبه های تجاری در دست های خود را در انتظار آینده تجارت است. در MP سرمایه ما را حداقل معاملات در این هفته در مقایسه با یک معامله گر فعال. این ایده و استراتژی مینیمالیسم تا حد زیادی افزایش می دهد و ما احتمال به حق باشد. ما تنها در انتظار تصویر کامل تنظیم شده اند که بازگشت آزمایش در یک گسترده گاهشمار. در انجام این کار ما را تجربه کرده اند موفقیت عظیم.

سازگار بودن در بازار همیشه خود را بیشتر از داشتن یک پیروزی بزرگ و حتی بزرگتر از دست دادن وجود دارد. بسیاری از معامله گران اعلام خواهد شد برنده خود را به جهان در حالی که دفن ضرر و زیان خود را عمیق برای جلوگیری از ظاهر شدن به عنوان یک شکست است. به عنوان من به مردم توضیح دهد که چگونه من شخصا تجارت, من می خواهم به تمرکز بر چگونه من مدیریت تجارت به ضرر و زیان است. من واقعا احساس می کنید که با آموزش به کسی که چگونه برای مدیریت ریسک و کنترل ضرر و زیان آنها را به ده برابر گرانادا در مقایسه با کسی که به سادگی می شنود و همه از “پیروزی بزرگ” داستان است.

پولدار شدن سریع طرز فکر هرگز برنده بازی از تجارت. همواره آرام planner برنده بازی است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *