چه می توانم با استفاده از بیت کوین ،

[ad_1]

عملا تقریبا هر محصول و یا خدمات است که می تواند خریداری شده با دلار یا ارزهای دیگر نیز می توان خرید با بیت کوین. از سوی دیگر نوسانات بالا در bitcoins است یک خطر بزرگ برای برخی از مردم که ممکن است مایل به استفاده از این cryptocurrency اما آنها می ترسند در مورد اختلاف قیمت. حتی پس از, ویژگی های bitcoins آنها را مناسب برای اینترنت پرداخت:

1. سریع معاملات

یک بیت کوین تراکنش های پردازش شده در 10-15 دقیقه. در مورد بانک و انتقال آن ممکن است ساعت ها یا حتی روزها برای پول از یک حساب به دیگری. برخی ممکن است بگویند که پی پال یا دیگر ewallets هستند و حتی سریع تر. درست است اما جنبه های دیگر که ewallets نمی توانید بدهید: حریم خصوصی و کوچکتر کمیسیون.

2. حریم خصوصی

هنگامی که شما ارسال بیت کوین به یک شریک از طریق اینترنت معامله خواهد شد ثبت نام در blockchain. لیست معاملات عمومی است و می توان آن را تایید در وب سایت های تخصصی. تنها شماره شناسایی مبلغ و زمان ثبت شده است. هیچ راهی وجود دارد برای کسی برای پیدا کردن که در آن از بیت کوین می آیند و جایی که آنها بروید. این مشخصه bitcoins جذب بسیاری از مردم است. خوب برخی از کسانی که علاقه مند هستند در مورد آن چرا که آنها می توانید خرید کالاهای غیر قانونی با کسانی که اما اکثر کاربران بیت کوین افرادی هستند که می خواهند به خرید حقوقی اقلام و خدمات اما که نمی خواهید به فاش کردن هویت خود را. انجمن و وب سایت های قمار ممکن است غیر اخلاقی, اما آنها غیر قانونی نیست بنابراین افرادی که می خواهند به عضویت برای کسانی که خدمات می توانید با خیال راحت پرداخت در bitcoins در وب سایت های که قبول این ارز دانستن است که شهرت خود را نمی خواهد تحت تاثیر قرار.

3. کوچکتر کمیسیون

این کمیسیون به طور متوسط است 0.002 بیت کوین برای یک معامله. آن است که به طور قابل توجهی کوچکتر در مقایسه با پی پال و یا بانکی کمیسیون. علاوه بر این شما حتی موظف به پرداخت آن است. با پرداخت یک کمیسیون شما “ذخیره” قدرت محاسباتی یک استخر (یا حداقل بخشی از آن) به روند معامله خود را سریع تر. شما حتی باید این امکان را به پرداخت کمیسیون. در این مورد, شما ممکن است نیاز به صبر کنید دو یا حتی سه روز برای معامله خود را به پردازش می شود. اگر شما در عجله هستند این ممکن است بهترین فرصت برای انجام معاملات پول با صفر هزینه.

البته معایبی نیز وجود دارد برای استفاده از بیت کوین مانند امکان از دست دادن آنها. اگر کسی دزد bitcoins خود را و یا اگر شما پاک کردن کیف پول فایل آن است که غیر ممکن است برای بازیابی آن. تا زمانی که بیت کوین تنظیم شده است وجود دارد هیچ مرکزی ارگانیسم برای آربیتراژ بین واگرا بخش است. به عبارت دیگر شما نمی توانید شکایت کنید اگر شما از دست دادن و یا شما در حال سرقت توسط bitcoins خود را به سادگی وجود دارد هیچ کس به شکایت کنید.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *