چه پدر و مادر نیاز به دانستن در مورد وب تاریک

[ad_1]

وب تاریک است یک بخش در جهان آنلاین است که عرفا قابل دسترس است. در آن طول می کشد انواع مختلف نرم افزار و رایانه دانش برای دسترسی به محتوای موجود در این فضا است. به عنوان یک پدر و مادر چیزی می تواند مهم تر از به فرزند خود نظارت دسترسی به اینترنت و پیگیری فعالیت های خود را. اما از آن آسان است برای کودکان و نوجوانان مدرن در عصر دیجیتال به دنبال و یاد بگیرند که چگونه به استفاده از انواع خاصی از نرم افزار برای دسترسی به اخلال محتوای آنلاین خرید و فروش غیر قانونی ،

پیشرفت در فن آوری اجازه داده است کودکان برای یادگیری و رشد در بسیاری از جنبه های زندگی است. بسیاری از فرصت هایی که سیستم عامل های مانند یوتیوب و Instagram ارائه یکی از اثرات مثبت استفاده از اینترنت است. موتورهای جستجو مانند گوگل شده است یک بازی را تغییر زمانی که آن را می آید به آنلاین آموزش و پرورش و دانش به دنبال.

وجود دارد مقدار زیادی از والدین دانش در مورد اینترنت تجاوز نمی کند گذشته با استفاده از شبکه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و YouTube و یا فقط در جستجوی چیزهای تصادفی در گوگل. اما بر خلاف بسیاری از وجود دارد کاملا متفاوت جهان در شبکه جهانی وب است که به عنوان وب تاریک.

اینترنت عام دارای سه تقسیم بندی. این internees که بخشی از ما روزانه با استفاده از وب عمیق است که برای دولت و وب تاریک.

این منطقه از اینترنت است که تنها در دسترس برای افرادی که یا دعوت به استفاده از رابط آن و یا استفاده از نرم افزار ویژه ای برای ورود به این حوزه. شما ممکن است پیدا کردن برخی بسیار نگران کننده و وحشت زده اطلاعات در مورد تیره وب در اینترنت است. از آن شده است در وجود تک گوگل اساسی فرمت HTML.

وب عمیق و تاریک وب متفاوت در بسیاری از جنبه ها; عمدتا آنها به راحتی قابل دسترس توسط افرادی که بی اطلاع از وجود آن است. شما نمی خواهد فقط تلو تلو خوردن در آن, اما, به عنوان پدر و مادر شما نمی تواند راضی باشد توسط این, در جهان امروز اطلاعات و به خصوص یک پدیده مرموز مانند این است که کنجکاوی برای بسیاری از جوانان است.

فرزند شما ممکن است به طور خاص به دنبال محتوای آن و نه فقط مرور به خاطر کنجکاوی. این است که به عنوان بد به دنبال آن بر روی هدف است. به عنوان یک پدر و مادر در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد این روند نگران کننده:

1. دسترسی

همانطور که ذکر شد قبل از, شما فقط می توانید دسترسی به وب تاریک مانند شما می توانید وب سایت های دیگر در اینترنت. اما این علم موشک نیست یا شما به راحتی می توانید پیدا کردن روش و دانلود نرم افزار مورد نیاز برای دسترسی به این منطقه به سادگی با جستجوی آن به طور منظم در موتورهای جستجو. اگر فرزند شما دسترسی به حساب بانکی و یا می توانید با پرداخت آنلاین, آنها ممکن است فقط قادر به عضویت در این وب سایت ها و جوامع در آن سمت از اینترنت است.

2. بیت کوین

این یک ارز دیجیتال یک سیستم پرداخت است که هیچ مخزن و نمی تواند مربوط به یک مدیر. همه آن معاملات peer-to-peer و این ارز است که مورد استفاده در وب است. اگر کودک شما می تواند پرداخت آنلاین آنها به راحتی می توانید با خرید این cryptocurrency و دسترسی به وب تاریک را غیر متعارف خرید و یا تهیه عضویت.

3. چقدر بد است ؟

وب تاریک است بخشی از اینترنت که در آن تمام فعالیت های غیر قانونی قاچاق مواد مخدر و دیگر اقدامات غیر قابل تصور را در محل. شما دریافت می کنید دسترسی به انجمن هایی که ترویج محتوا مانند فرزند, قاچاق, قاتل, مواد مخدر و حتی آدم خواری. این است که چه کسی می خواهم فرزندان خود را به بخشی از.

وجود دارد هولناک تجارب و داستان در مورد وب تاریک که لرزش شما را به هسته است. افرادی که دسترسی به این وب سایت ادعا می کنند که حتی اگر آن را دارای گمنامی وجود ندارد و ایمنی از هویت; هنگامی که شما را وارد کنید و شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در صفحات حاوی محتوای که حتی نباید وجود داشته باشد اخلاقی و انسانی و استاندارد. وجود دارد هیچ هشدار و یا موانع به مرور; فقط با یک کلیک و شما ممکن است در نهایت در یک صفحه ارائه می دهد که شما را به عضویت فرقه و یا یک فرصت برای پیوستن به گروه های افراطی.

خط پایین

شما فقط می توانید دسترسی به این نابکار بخشی از اینترنت در هنگام استفاده از مرورگر Tor; آن است که یک مرورگر بسیار شبیه به کروم و فایرفاکس و یا اینترنت اکسپلورر. اگر شما پیدا کردن این کودک به کامپیوتر و یا تلفن آن زمان به گرفتن گام های لازم برای اطمینان از فرزند شما است در معرض به طور بالقوه محتوای مخرب. با این حال برخی از نویسندگان و علاقه مندان به اینترنت استدلال می کنند که کل مفهوم یک اسطوره است و وجود دارد می تواند مفید باشد داده ها و اطلاعات موجود در وب است. اما کنجکاو نابالغ ذهن نمی داند که در آن برای رسم یک خط.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.