چگونه به تجارت اندیکاتور ZUP

[ad_1]

زمانی که ZUP الگوی درستی شناسایی معامله گر می تواند وارد یک احتمال تجارت است. مزیت اصلی این تجارت است که توانایی برای تنظیم تنگ دستورات توقف ضرر در مورد الگوی شکست. همانطور که با هر سیستم معاملاتی این الگو بهتر است در رابطه با دیگر تقویت شاخص. حمایت و مقاومت و نقاط محوری خواهد بود یک مثال از این است.

این سبک از تجارت است که گاهی اوقات به عنوان Harmonic Trading. هیچ trading systems کار تمام وقت. 70% برنده رای با یک خطر کنترل باعث می شود این الگوی مبتنی بر سیستم عالی سیستم تجاری برای انواع بسیاری از معامله گران است.این یک تجارت جهانی شاخص و می توان به هر بازار است. سهام و فارکس و آینده نمونه هایی از این بازار. این شاخص منتشر شده است و در دسترس MT-4 فارکس پلتفرم تجاری.

این ویژگی های سیستم تجاری توسط بانک تجارت سندیکاهای صندوق های تامینی و تقریبا هر معامله گر در یک سطح حرفه ای. هر کسی با متوسط هوش و کمی نظم و انضباط می تواند تجارت این سیستم است. این شاخص را می توان به بازارهای مختلف از جمله سهام و ارز.

من یک مهندس نرم افزار. سیگنال نرم افزار توسعه داده شد و توسط دیگران است. من یک معامله گر با تجربه. وجود دارد هیچ راز “جام مقدس” روش های تجاری. فکر می کنم در مورد آن. بیشتر معامله گران که با استفاده از یک سیستم بهتر کار می کند! البته بانک مرکزی را تنظیم می کند, قیمت ارز در خواهد شد. ما نمی توانیم حدس دوم بانک مرکزی است اما ما نمی دانیم که آنها تجارت و ما می توانید انتخاب کنید به تجارت در آن زمان. بازار فارکس در حال باز 24/5 بنابراین ما می توانید انتخاب کنید ما در زمان معامله.

هیچ روش تجارت آسان است و من نمی گویم این است که آسان است. مشکل با اکثر معامله گران تازه کار است که آنها تنبل هستند! به همین دلیل آنها به این کسب و کار به دنبال پول آسان است. وجود ندارد پول آسان وجود دارد اما سود اگر شما مایل به انجام این کارهای ساده که لازم است در یک خوبی مدیریت سیستم تجاری. به خوبی شما در حال حاضر?

شما می توانید همه چیز در مورد لئوناردو فیبوناچی در اینترنت. خط پایین این است که او یک دنباله از اعداد در سراسر طبیعت است. این نسبت استفاده شده است با موفقیت به نمودار های تجاری. هر نمودار برنامه خارج وجود دارد را فراهم می کند ابزار فیبوناچی.بازار تمایل به اطاعت از این نسبت به دلایل ناشناخته است. من نمی مراقبت در مورد اینکه چرا آن کار می کند. من در مورد مراقبت از اگر آن کار می کند. معامله گران باید بدانند, اگر شما پیدا کردن چیزی است که کار می کند, سپس با آن. شما نمی نیاز به تجزیه و تحلیل به همین دلیل است.

“قدرت که می شود” قادر و مایل به دستکاری بازار خواهد شد. آنها باید بسیار عمیق جیب و می تواند ما پنهان در خواهد شد. اگر شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم آنها بپیوندید. بسیاری از معاملات در بازار است که برنامه های تجاری. کامپیوتر در حال برنامه ریزی برای ایجاد معاملات. چه یک کامپیوتر نیاز دارید ؟ قوانین! قوانین آنها دنبال هر آنچه که آنها در حال آموزش را دنبال کنید. همین دلیل است که مورد علاقه خود را شاخص خوبی کار خواهد کرد یک روز و نه بعدی. پول بزرگ قوانین!

اما وجود دارد برخی از قوانین که در حال جهانی دنبال کرد (بیشتر از زمان). این قوانین در حمایت از مقاومت و فیبوناچی. خطوط روند نیز دریافت یک قطعه از عمل. هنگامی که شما ترکیب این اثر از این شاخص های جهانی به قیمت عمل شما را تا پایان با احتمال بالا سیستم تجاری. تجارت است همه چیز در مورد احتمالات. وجود دارد هیچ چیز مانند یک 100 ٪ دقیق سیستم.

این اندیکاتور ZUP ما فراهم می کند با یک ابزار ارزشمند برای ساخت یک تجارت موفق سیستم. این شاخص ممکن است بخش عمده ای از این معادله اما معامله گر موفق نیز باید در نظر بگیرید مدیریت پول و بسیاری دیگر از عوامل مهم است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *