چگونه به کسب درآمد از بیت کوین آنلاین

[ad_1]

آن است که در حال حاضر آستانه 2018 و بیت کوین در بالای کوه. روز بد به نظر می رسد رفته و اگر چه یک بیت کوین حباب می تواند رخ دهد در هر زمان وجود دارد و نه استدلال cryptocurrency است که در اینجا به ماندن بگیرید. هر چه زودتر شما درگیر به ساختن پول از بیت کوین بهتر زمین شما باید در 5 سال که از آن می شود تاسیس ارز در سراسر جهان است.

و اگر حباب شما را می ترساند سرمایه گذاری در بیت کوین فقط یکی از گزینه ها اما نه تنها یکی است. حباب یا نه شما هنوز هم می توانید تن از پول از بیت کوین ، و حباب یا نه ارزش افزایش در آینده چرا که مردم فقط درگیر شدن در آن است.

شما را به خود بیت کوین شیر
پتانسیل درآمد: 50 دلار به 800 دلار در ماه است.

یک بیت کوین شیر است یک پروژه که در آن شما ایجاد یک وب سایت و یا نرم افزار برای کاربران به بازدید. شما کسب درآمد از این سایت با آگهی های تبلیغاتی است که پرداخت به بیت کوین ، تبلیغات پرداخت مقدار کمی از bitcoins در هر صفحه نمایش کلیک کنید و یا تبدیل.

برای تشویق یک مقدار زیادی از بازدید کنندگان به حفظ و مرور در سایت در روزانه و ساعتی اساس شما را به تقسیم درآمد حاصل از تبلیغات با آنها پرداخت و در ساتوشی که در واقع بیت کوین سنت. به ادعای برنده آنها کاربر نیاز به کسب مقدار مشخصی از ساتوشی و پرداخت های انجام شده بر اساس این هفته.

لوله ها در حال پرداخت بين 100000 تا به 400 ، 000 ساتوشی's در هر ساعت. برخی از پیشنهاد پرداخت حق بیمه برای ارشد یا وظایف دستاوردهای.

لوله ها شروع به کار با حل پازل captcha و هیچ چیز دیگری. بسیار خسته کننده منفعل درآمد کار است. لوله های جدید در حال ساخت در بازی شد و کاربران کشتن بیگانگان خوراک مخلوقات و یا کشتن روبات ها برای کسب ساتوشی بیشتر آنها در پیشبرد بازی بیشتر آنها درآمد. بنابراین این یک ایده عالی برای خود شیر.

روز شد و هر تصویری بازی بازیکن پرداخت می شود برای بازی است فقط در اطراف گوشه.

در نظر گرفتن که بیت کوین لوله ها تمایل دارند به طور پیش فرض با توجه به underfunding یا نقدینگی. صاحبان شیر دریافت نمی کنند و پرداخت های خود را به اندازه کافی سریع برای پرداخت سریع پایگاه کاربر در حال رشد. آنها همچنین تمایل به هدف برای هکرها.

ایجاد درآمد انفعالی از خود بیت کوین وبلاگ
پس از بیت کوین های جدید که در مقایسه با دیگر محتوای هدفمند وجود دارد's مقدار زیادی از اتاق را برای جدید وبلاگ نویسان و سایت ها. جدید کسب و کار مرتبط با بیت کوین بهار هر روز چیزی از بیت کوین مبادلات بازرگانی پول بازی hd, لوله ها, فروشگاه آنلاین و معدن مشتاق هستند برای خود advertorial فضا.

ایجاد بیت کوین وبلاگ و کسب درآمد را می توان آهسته در ابتدا, اما ثابت انتشار محتوای غنی خواهد شد برخی از تبلیغ کنندگان علاقه مند در کمتر از 9 ماه.

شما می توانید برخی از برنامه های وابسته و یا خود را ایجاد بیت کوین فروشگاه. بیت کوین فوستس کیف پول و مبادلات پرداخت کمیسیون های بزرگ در هر ارجاع.

کوچک درآمد از بیت کوین فوستس
من اول مشاوره درگیر ایجاد بسیار خود را به شیر آب. اگر که کمی بیش از حد سخت و سپس سعی کنید به پیوستن به یک و برداشت کردن مزایای آن است. به جای ساخت حدود 800 دلار در ماه در آن خواهد بود و بیشتر شبیه به 30 دلار به 100 دلار در ماه از یک کار یکنواخت اما آن's هنوز هم پول و اولین گام برای شروع به ساخت تا خود را از بانک.

توجه داشته باشید که بیت کوین لوله ها تمایل به معیوب و ناپدید می شوند بسیار سریع است. بنابراین مطمئن شوید که برای پیوستن به برخی از معتبر آنهایی که مانند Robotcoin.com و BitcoinAlien.com. این هم سرگرم کننده که شما را وادار به بازی در حالی که درآمد بالا من بیشتر توصیه می شود robotcoin.

ایجاد بیت کوین محصول و یا خدمات آنلاین فروشگاه
بیت کوین هنوز هم سخت به کسب درآمد به دلار و دیگر ارزهای سخت است. نه این که آن را بسیار سخت اما تبلیغات برخی از هزینه ها و مالیات ها به این روند است. اگر چه آن است که هنوز هم یکی از ارزان ترین راه برای ارسال پول به هر نقطه در جهان است.

خرید با بیت کوین است یک راه عالی برای ساخت چیزی مفید از آنها و کمک می کند تا پرش هزینه ها و مالیات از مبادلات. به خصوص اگر شما می توانید پس از فروش آن کالا و به پول نقد تبدیل کنید.

وجود دارد یک فرصت کسب و کار بزرگ در فروش کالا پرداخت بیت کوین در قیمت های پایین و یا عمده فروشی. همه شما نیاز به یک بیت کوین های تجاری خود را برای Shopify یا فروشگاه WooCommerce مانند BitPay.com. Shopify همراه با BitPay در حال حاضر.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *