چگونه بک لینک با وبلاگ بگیریم؟

پیوندها دو دسته فالو ( به گوگل می گوید دنبال کن ) و نوفالو ( به گوگل می گوید دنبال نکن ) هستند. با توجه به مطلب گفته شده در بالا ما باید هر جند وقت باید دوباره سایت هارا از همین طریق ثبت کنیم تا در سایت های گفته شده بک لینک بگیرم . راه های زیادی وجود دارد که خودتان را به دیگران معرفی کنید مثل تبلیغ در سایت های پربازدید ولی این نوع از معرفی برای شما کمی هزینه دارد. حضور داشتن در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و یا گوگل پلاس و غیره و درج مطالب مفید و با محتوا ، طرفداران خوبی برای شما خواهد داشت. برای آشنایی با شرایط و هزینه تولید محتوا لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید. شما هم اگر میخواهید برای سایتان لینک سازی کنید دقیقاً مانند ۵ روشی که من انجام دادم عمل کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید و جواب بهتری از بک لینک ها بگیرید . البته موضوع بک لینک خارجی شبیه چاقو میمونه و یک شخص میتونه با خوندن یک مقاله ازش درست استفاده کنه و یک شخص دیگه کسب و کار خودش رو خراب کنه اونم ناخواسته.

پیوندها به قسمت خارجی و داخلی طبقه بندی می شوند. تا اینکه در سال 1994 موتور جستجوگر یاهو ساخته شده و کاری که این سایت انجام میداد این بود که وارد سایت ها می شد و اطلاعات را ذخیره و طبقه بندی می کرد سپس وارد لینک های سایت ها هم میشد و به همین ترتیب میلیون ها سایت را طبق بندی می کرد که شما با سرچ کردن می توانستید سایت مورد نظر خود را پیدا کنید. و دوم ، چرا نباید لینک های pbn دریافت کرد؟ 8 راه آسان دریافت بک لینک رایگان در این مقاله سئو معرفی شده است. با این وصف شما بعد از اینکه پیوند سایتتان را در مزرعه لینک ثبت کردید احتمال دارد تا چند روز بعد بازدید سایت شما بالا برود ولی بعد از مدتی بازدید سایت شما کم می شود و امکان دارد از قبل هم کمتر شود. آنها سایت های شما را به عنوان آخرین کاربران قرار میدهند در سایت خودشان و این اخرین کاربران تا چند مدتی میماند که به عنوان بکلینک حساب میشود.

دقت داشته باشید که ما درباره انواع لینکها یعنی تگ a در HTML صحبت کردیم هر چند برخی از این ویژگیها را میتوان در تگ link که در header هم مشاهده کرد. اصولا برای پیوندهایی که در وب ها قرار میدهند تگ no follow می گذارند بازهم برخی از سایت ها در بخش نظرات محدودیتی قرار نمیدهند و از do follow برای پیوندهایی قرار میدهند بهره گیری میکنند. ولی دقت کنید در ایران فروم های اسپم وجود دارد. وب های پرسشی و فروم های پر بازدید داخلی ( انجمن ها ) و یا خارجی ، اصلی ترین جا جهت لینک سازی می باشد. در حال حاضر کوتاه کننده های لینک خارجی با آتوریتی بالا زیاد هستند ولی خب کوتاه کننده های لینک ایرانی هم خوب هستند. اگر از سئوی مقاله ها و محتوای خودتان مطمئن هستین و پیوندهای با ارزش و مفید می خواهید ، راه هایی هستند که زمان بیشتری را میخواهند و از تعداد مانند پیوند های مزرعه لینک نمی باشند ولی چون با موضوع سایت شما در ارتباط هستند از کیفیت و ارزش برخوددار می باشد.

شما هم اگر وقت داشتید حتما این راه را امتحان کنید چون تصویر ها واینفوگرافیک ها اصولا بیشتر از مطالب و محتوای متنی مورد استقبال قرار خواهند گرفت. با توجه به اینکه لینک سازی در کشورمان مثل دیگر کشورها نمی باشد ، اما ، امتحان کردن آنها بهتر می باشد. بالا بردن رتبه سایت بجز پیوند سازی به موردهایی مثل سئو ارتباط دارد. زیرا که با تغییرات اساسی در محتوا و ساختار یک سایت ممکن است گوگل متوجه ورود آن به یک شبکه لینک بشود. در اصل ، کاربران و بازدید کنندگانی که محتوا و مطالب شما را می خوانند، حتما به آنها احتیاج دارند و وقتی لینکی را مشاهده کنند حتما به سایتتان وارد خواهند شد. در اینجا اگر محتوا و مطالب شما با کیفیت و با ارزش و مفید باشد، کاربران و بازدیدکنندگان جدید در سایت و صفحات شما شروع به گشتن خواهند کرد و امکان دارد بعد ها باز هم به سایت شما سر بزنند. با توجه به این امر مهم ، با اینکه مزارع لینک سریع ترین و بهترین راه برای گرفتن تعداد زیادی لینک ورودی برای سایت می باشد، ولی لینک های بی کیفیت و بی ارزش را در بر دارد.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.