چگونه Cryptocurrency کار می کند

[ad_1]

به عبارت ساده cryptocurrency دیجیتال است که طراحی شده است در یک راه آن است که امن و ناشناس در برخی موارد. آن است که از نزدیک در ارتباط با اینترنت است که باعث می شود استفاده از رمزنگاری است که اساسا یک فرایند که در آن خوانا اطلاعات تبدیل شده است به یک کد است که نمی تواند ترک خورده تا که به رویه تمام نقل و انتقالات و خرید ساخته شده است.

رمزنگاری دارای سابقه قدمت آن به جنگ جهانی دوم هنگامی که نیاز به برقراری ارتباط امن ترین شیوه است. از آنجا که زمان تکامل از همان رخ داده است و آن را تبدیل به دیجیتالی امروز که در آن عناصر مختلف علوم کامپیوتر و ریاضی نظریه هستند که مورد استفاده برای اهداف تامین امنیت ارتباطات و اطلاعات آنلاین.

اولین cryptocurrency

اولین cryptocurrency معرفی شد در سال 2009 است و هنوز به خوبی شناخته شده در سراسر جهان است. بسیاری از cryptocurrencies شده اند معرفی شده در طول چند سال گذشته و امروز شما می توانید پیدا کردن بسیاری از در دسترس بر روی اینترنت است.

چگونه کار می کنند

این نوع از ارز دیجیتال باعث می شود استفاده از فن آوری است که غیر متمرکز بنابراین به عنوان اجازه می دهد تا کاربران مختلف برای پرداخت است که امن هستند و همچنین برای ذخیره پول بدون لزوما با استفاده از یک نام و یا حتی رفتن را از طریق یک موسسه مالی. آنها عمدتا به اجرا در blockchain. یک blockchain عمومی لجر که توزیع شده است publicly.

این cryptocurrency واحد معمولا با استفاده از ایجاد یک فرایند است که از آن به عنوان معدن. این معمولا شامل استفاده از یک کامپیوتر قدرت. انجام آن این راه حل مسائل ریاضی است که می تواند بسیار پیچیده در این نسل از سکه ها. کاربران تنها مجاز به خرید ارز از کارگزاران و سپس ذخیره آنها را در رمزنگاری کیف پول که در آن آنها می توانید آنها را با سهولت.

Cryptocurrencies و استفاده از فناوری blockchain هنوز در نوزاد مراحل زمانی که فکر در شرایط مالی. بیشتر استفاده می کند ممکن است پدیدار شود در آینده به عنوان وجود دارد هیچ گفتن چه چیز دیگری خواهد بود اختراع شد. آینده معاملات در سهام و اوراق قرضه و انواع دیگر دارایی های مالی به خوبی می تواند داد و ستد با استفاده از cryptocurrency و blockchain تکنولوژی در آینده است.

چرا استفاده از cryptocurrency?

یکی از ویژگی های اصلی این ارز است این واقعیت است که آنها امن هستند و که آنها پیشنهاد گمنامی سطح است که شما ممکن است در هر نقطه دیگری است. هیچ راهی وجود دارد که در آن یک معامله می تواند معکوس شود و یا جعلی. این است که تا کنون بزرگترین دلیلی که چرا شما باید در نظر با استفاده از آنها.

هزینه های شارژ شده در این نوع ارز نیز بسیار کم است و این باعث می شود آن را یک گزینه بسیار قابل اعتماد هنگامی که در مقایسه با معمولی ارز. از آنجایی که آنها غیر متمرکز در طبیعت آنها را می توان توسط هر کسی بر خلاف بانک که در آن حساب باز تنها با مجوز.

Cryptocurrency بازارهای در حال ارائه یک نام تجاری جدید نقدی است و گاهی اوقات پاداش می تواند. شما ممکن است یک سرمایه گذاری بسیار کوچک تنها برای پیدا کردن که آن را به سرعت رشد کرد به چیزی بزرگ در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. اما آن را هنوز هم مهم است توجه داشته باشید که بازار می تواند فرار بیش از حد و خطرات وجود دارد که همراه با خرید.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *