چگونه Plus500 نقد و بررسی می تواند کمک به تازه واردان به دست آوردن تجربه

[ad_1]

مقدمه به Plus500:

با چندین کارگزاران آنلاین ارائه یک پاداش فارکس بدون سپرده طرح رقابت برای جلب توجه کارگزار این Plus500 است که هنوز هم قادر به نگه داشتن خود را زمین در معامله در بازار فارکس بخش. این Plus500 بیش از ده سال تجربه به عنوان بروکر فارکس خوب نرم افزار است که کمک می کند تا مردم در استفاده از ارز خارجی در بازار به طور موثر به نفع خود. ساده و آسان طراحی وب سایت اضافه شده به کاربردی آب و برق را Plus500 فارکس محصول به حساب با. علاوه بر این, تایید اعتبار و تجربه های گسترده ای در این زمینه باعث می شود Plus500 یک ابزار انعطاف پذیر برای جدید جزوات.

یک نمای کلی از Plus500 مشخصات:

سال است که از آن تاسیس: 1999

دفتر مرکزی: انگلستان

مجاز اعتبار از: FSA (سازمان خدمات مالی)

گزینه های زبان: فارسی, عربی

نوآوری در محصول:

با چند رقبای قدرتمند در این زمینه با چندین سیستم عامل های تجاری Plus500 ارائه می دهد یک پلت فرم معاملاتی است. این شاید ممکن است به عنوان یک محدودیت برای معامله گران که به دنبال سیستم عامل های خاص به تجارت از وجود دارد اما ملموس دلایل که چرا یک پلت فرم تجاری از یک نقطه به علاوه برای Plus500. تنها پلت فرم طراحی شده و توسعه یافته توسط خانه متخصصان در Plus500 می آید و آن را در سه کاره فرمت های:

  • اینترنت پلت فرم خاص
  • یک نسخه قابل دانلود
  • یک رابط برای کاربران تلفن همراه

USP داشتن سه نسخه از همان پلت فرم است که شما می توانید به آسانی بین هر سه بدون نیاز به تغییر داده های خود را. برای مثال اگر شما با استفاده از این Plus500 در دفتر خود را در لپ تاپ خود را و در حال حاضر رفت و آمد در یک اتوبوس شما می توانید در ادامه معاملات خود را با استفاده از تلفن همراه خود را به جای. این انعطاف پذیری باعث می شود Plus500 یک بروکر فارکس خوب به عنوان به خوبی به عنوان همه کاره ابزار معامله در بازار فارکس.

به خوبی طراحی شده و به راحتی قابل کشتیرانی صفحه نمایش:

این Plus500 پلت فرم پشتیبانی از ساده و آسان برای استفاده از صفحه نمایش که در آن تمام اطلاعات مربوطه نمایش داده می شود زحمت. این موجب صرفه جویی بی پایان کلیک کردن و اسکرول کردن به عقب و جلو برای به دست آوردن داده های مورد نیاز با هم. با چهار وضوح تعریف شده زبانه ها در بالای صفحه نمایش است که با ارائه گزینه های برای دسترسی به گذشته و یا زمان معاملات Plus500 با این نسخهها کار خوبی برای تازه واردان که مایل به دست آوردن تجربه در بازار فارکس. کاربران پیشرفته تر ممکن است با مراجعه سیستم عامل است که ارائه دسترسی به چند ابزار مانند نمودار و نمودار به طور همزمان. با این حال پس گفت که: شکی نیست که خوانایی آسان از Plus500 باعث می شود آن را به یک محصول ایده آل برای کاربرانی که ترجیح می دهند منظم صفحه نمایش.

دیگر ویژگی های قابل توجه از Plus500:

  • این محصول همراه با یک نسخه ی نمایشی رایگان است که اجازه می دهد تا عمل نامحدود به جزوات که در حال یادگیری طناب. در حالی که این کاملا منحصر به فرد به Plus500 حضور رایگان نسخه ی نمایشی قطعا یک نقطه مثبت.
  • وجود یک مرکز آموزش که همراه با Plus500 ارائه می دهد که اطلاعات را به زبان آموزان ارائه نمونه از تجارت در بازار فارکس بخش. هر چند این آموزش با هدف آموزش, تازه کار در مورد چگونگی سیستم فارکس کار می کند ممکن است آن را به عنوان محدود کردن کاربران به مایل به دسترسی گسترده تر داده است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *