کفگیر در پمپ گاز

[ad_1]

به تازگی ان بی سی نیوز هم گزارش افزایش پمپ گاز کفگیر. با توجه به این گزارش آنها در حال نشان دادن تا در بیشتر ایستگاه های گاز در سراسر کشور است. بنابراین چه چیزی است که یک پمپ گاز کفگیر? این دستگاه قرار داده شده است که در داخل پمپ. آن معمولا بین کارت خوان و بقیه پمپ. دسترسی به پنل قفل کارت خوان قطع شده است و کفگیر است که متصل به خواننده های باقیمانده کابل متصل به انتهای دیگر کفگیر.

بنابراین سوال این است که چگونه دزد گرفتن پمپ گاز صفحه کلید در وهله اول ؟ اکثر پمپ ها در بازار جای استفاده از ارزان قفل. این قفل در استفاده شده است برای مدت طولانی وجود دارد و دیگر هیچ کلید کنترل. این در حال تغییر است بسیار به سرعت. تولید کنندگان پمپ در حال نصب قفل امنیت بالا در پمپ های خود را. این را افزایش می دهد کلید کنترل و کمک به جلوگیری از دزد از باز کردن کارت خوان پانل. کلید که دزد را دیگر نمی خواهد کار بر روی این قفل امنیت بالا.

بسیاری از ایستگاه های گاز و فروشگاه های زنجیره ای در حال فعال با تغییر قفل در زمان پمپ به جای انتظار تا زمانی که آنها خرید پمپ های جدید.

پس چگونه مصرف کننده می دانم که اگر پمپ امن با قفل امنیت بالا? متوسط مصرف کننده نمی داند. این را می توان با کمک ایستگاه گاز ارسال علائم گفت: آنچه آنها انجام می دهند برای جلوگیری از دستکاری. تا پس از آن مصرف کننده باید هوشمند در مورد جایی که آنها خرید گاز. سعی کنید با استفاده از پمپ است که به خوبی روشن و نزدیک به همراه خط چشم. اگر شما احساس نمی راحت شما می توانید در داخل و پرداخت. نگاهی به پمپ های خود را به انجام هر پانل به نظر می رسد از دست بدهند ؟ برخی از ایستگاه ها قرار داده و مهر و موم امنیت در سراسر پانل. آنها وجود دارد و نه شکسته ؟

شما همچنین باید در نظر با استفاده از یک کارت اعتباری به جای یک کارت اعتباری است. اگر شما با استفاده از یک کارت بدهکاری یک دزد می تواند خالی کردن حساب بانکی خود را. کارت های اعتباری ارائه می دهد حفاظت عمده یک که آنها را متصل به طور مستقیم به پشت خود را حساب. من نوشته ام در مورد استفاده از کارت های بدهی در گذشته این فقط یکی دیگر از دلایل چرا من یک کارت بدهکاری فن.

به نظر می رسد بیش از چند سال آینده پمپ گاز امنیتی را افزایش می دهد به سرعت. شرکت هایی مانند قفل کردن سیستم های بین المللی در حال کمک به هر دو تولید کنندگان و ایستگاه های گاز به امن پمپ های خود را به عنوان سریع که ممکن است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *