گارانتی گوشین ایفون

فرق نمیکند کدام حرفه باشد، درآمدزا باشد یا نه، نیاز به تحصیلات داشته باشد یا نه، در هر حرفه و تخصصی که پشت کار و ثبات قدم وجود داشته باشد امکان ندارد بعد از حدود ۱۰ سال به درآمد بالا و موفقیت عالی نرسد. در مرحله بعد هم از وجود فضای ذخیره سازی اطلاعات به میزان کافی در آیفون اطمینان حاصل کنید. این خطوط ممکن است به گونهای نمایان شوند که صفحه نمایش گوشی قابل استفاده هم باشد و یا در سمت مقابل کاملا منجر به هنگ کردن دستگاه شوند و کاربر را ملزم به فورس ریست کردن گوشی کنند. یک بیمهی رایگان یک ساله نیز به خریداران محصولات اپل ارائه میشود اما این سرویس خساراتی که بر اثر اشتباهات کاربر و حوادث (مثلاً زمین خوردن آیفون) پیش میآیند را پوشش نمیدهد.

گارانتی معتبر اپل واچ
آکاایران: اگر شما «اپل واچ» (Apple Watch) قدیمیِ نسل اولی خود را برای سرویس دهی و تعمیر به گارانتی یا تعمیرگاه فرستاده اید، نیاز نیست نگران باشید، چرا که می توانید در عوض آن مدل جدیدتری از سری اول (سری اول صرفاً به این معنا نیست که قدیمی ترین مدل را مد نظر داریم، ساعت های اپل سری اول با نسل اول آن ها تفاوت دارد. یک گزینهی مطمئن و قدرتمند است که با صرف هزینهای نهچندان زیاد، از خسارت هنگفت کاربران در زمینهی آسیبهای سختافزاری و نرمافزاری جلوگیری میکند. ریست کردن تنظیمات هم یکی دیگر از روش های موثر در رفع مشکل دوربین آیفون های اپل است. گزینهی اول هم پوششهای مفیدی در زمینهی تعویض قطعات، مثلاً شکستگی صفحه در اثر ضربه را دارد. به سری نوین تر این ساعت ها یعنی سری دو ثانیه شمار، «جی پی اس» و قابلیت های بیشتری هم اضافه شده است. موبایل کمک اولین مرکزی است که در ایران سرویس تعمیرات تلفن همراه را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی ارائه میکند.

این یعنی گوشی تا ۳۰ دقیقه در عمق یک متری آب آسیب نمیبیند که معمولاً در تلفنهای زیر ۴۰۰ دلار این ویژگی را مشاهده نمیکنید، بنابراین بسیار نکته مثبتی است که iPhone SE آن را به همراه دارد. این گزینه ها معمولا باعث باز شدن قفل تلفن شما بدون آسیب می شود، اما از آنجا که آنها رسما مجاز به ارائه سرویس نیستند، انتظار دارند که با استفاده از آنها، اگر شما به آن نیاز دارید، از دست دادن پشتیبانی گارانتی خود منصرف گارانتی فونات اپل خواهید شد. اپل واچها دستگاههای گرانی هستند، شاید به همین دلیل است که اپل در هنگام فروش آنها، دو سال گارانتی سختافزاری نیز ارائه میدهد.

خدمات گارانتی اپل در ابتدا ، آیفون نسل جدید فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون است. ابتدا باید یک مرکز معتبر تعمیرات جهت تعویض باتری آیفون را پیدا کنید. تنها چیزی که کاملاً مشخص نیست این است که آیا گارانتی جهانی اپل پس از تعمیر آیفون تحت ضمانت توسط اپراتور محلی که به طور رسمی تلفن های مارک اپل را می فروشد ، معتبر خواهد بود؟ با واگذار کردن آیفون خود در این شرایط به تعمیرکاران موبایل کمک میتوانید با خیال راحت و ظرف چند ساعت آیفونتان را با ضمانت و دقیقا مثل روز اول تحویل بگیرید. البته این خدمات صددرصد رایگان نیستند اما با پوشش بیمهای، هزینهی تعمیرات آیفون و تعویض قطعات آسیبدیده از حالت عادی بسیار ارزانتر تمام میشود.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.