گرفتن-22 قانونی اجرای رمزنگاری ارز نرم

[ad_1]

روز دیگر من بحث crypto-ارزهای با آشنایی در استارباکس محلی ما و او اجازه دهید من می دانم که او با یک زن و شوهر از کارآفرینان که می خواهم قبلا متخصصان دانشگاهی در آن امنیت است. البته برای crypto-ارز آن است همه چیز در مورد امن انتقال داده و اعتماد به ارزش ذاتی آن یک و صفر یا Q-بیت است. شاید من ممکن است یک نگاهی به خود را طرح کسب و کار اگر چه این ارز دیجیتال تا به حال برخی از برجستگی در جاده به آینده من مطمئن خواهد بود که در آینده هنجار – که راه جهان است که رهبری آن را به نظر می رسد.

آیا این به این معنی ما یک توزیعی ارز مانند توزیع انرژی در شبکه های هوشمند و یا توزیعی اطلاعات مانند اینترنت ؟ خوب انسان معمولا چه کار می کند و وجود هر دو خوب و بد با تمرکز و با توزیعی افزونگی استراتژی است.

در حال حاضر آن چه که آخرین شما بپرسم ؟ وجود دارد دو مقاله من به عنوان خوانده شده بیش از یک ساعت پس از آن جلسه بود که من از کروز از طریق اطلاعات من قبلا ذخیره شده را به نوشتن در مورد این موضوع بعد; حاشیه مفید – بیت کوین خود را ممکن است شکست بخورند به عنوان یک ارز اما زمینه تکنولوژی است شروع به نشان می دهد با ارزش جدید برنامه های کاربردی” توسط پل فورد (فوریه 18, 2014) و ذهن شما این مقاله در نوشته شده بود تنها چند روز قبل از بیت کوین سرقت از یکی از خود را بالا مبادلات.

دیگر مقاله نوشته شده توسط Naette Byrnes روز پس از آن یافته های آمار اخبار روز در فوریه 25, 2014 “بیت کوین در صندلی داغ – عمده بیت کوین ارز تعطیل, بالا بردن سوال در مورد cybercurrency.” آیا شما تعجب ؟ نه من هر دو.

مقاله دوم را به دولت رفت; “توکیو-بر اساس Mt. Gox یک بار یکی از بزرگترین مبادلات بیت کوین cybercurrency متوقف عامل سهشنبه در میان شایعاتی که میلیون ها نفر ممکن است به سرقت رفته از شرکت و افزایش نگرانی ها در مورد چشم انداز دراز مدت برای غیر قابل تنظیم دیجیتال ارز. دیگر مبادلات بیت کوین به سرعت نقل مکان کرد و به فاصله خود از تن است. Gox و ادعا می کنند که آنها هنوز هم باز برای کسب و کار. ارزش پول خود را کاهش یافته است به شدت به بیش از 500 دلار تا اواسط بعد از ظهر. این آمار بالا از $1,100 در نوامبر است.”

شما چه می گویند ؟ اخ. آیا این اثبات است که naysayers خواستار آن یک طرح پونزی بودند درست است ؟ آیا آنها آخر خنده است یا این فقط یک انتظار می رود روند تکاملی از اختلال به عنوان تمام kinks مشغول به کار هستند ؟ خوب در نظر بگیرید این آزمایش فکری من بود.

بیایید می گویند وجود دارد hanky-گری حیله درگیر بیایید می گویند کسی هک سیستم و یا سرقت ارز دیجیتال. در حال حاضر ارز دیجیتال مگس تحت رادار آن را به عنوان به رسمیت شناخته شده نیست و حتی با همه جدید بیش از حد بزرگ به شکست مقررات بانک ها, و غیره. چگونه می توانید یک ارز دیجیتال دارای ارزش است ؟ چگونه می توانید یک fancily تکه کاغذ چاپ شده مشخص شده 20 دلار بود که ارزش هر چیزی در آن نیست, اما ارزش آن را دارد چه آن را نشان دهنده اگر همه ما به آن به توافق برسند و اعتماد در ارز. چه تفاوت آن را یک ماده از اعتماد درست است ؟

خوب, بنابراین اجازه دهید بگویم که تنظیم کننده های اف بی آی و یا دیگر شاخه ای از دولت تداخل و فایل های هزینه – اگر آنها اتهام جزائی که کسی defrauded شخص دیگری پس از آن چقدر defrauding درگیر شد? اگر دولت اجرای قانون و وزارت دادگستری قرار دادن یک مقدار دلار تعداد که آنها سهوا موافقت که ارز دیجیتال واقعی است و آن را به یک ارزش در نتیجه تصدیق آن است. اگر آنها درگیر می کنید و سپس هر گونه تقلب است که ممکن است یا نه ممکن است رخ داده است مجموعه کل مفهوم بازگشت به راه و رسانه ها ادامه خواهد داد به درایو کردن اعتماد تمام دیجیتال و یا رمزنگاری ارز.

پس, این یک catch-22 برای دولت تنظیم و اجرای مردمی و آنها نمی توانند دنبال راه های دیگر و یا انکار این روند دیگر هیچ. وقت آن است که برای قوانین و مقررات. من شخصا متنفرم, تنظیم, اما این که چگونه آن را معمولا شروع می شود. پس از آن تنظیم شده است اعتبار داده شده است به این مفهوم اما او پول دیجیتال مفهوم نیز می تواند تضعیف کل یک ارز جهان, استراتژی یا حتی دلار (پترو-دلار) پارادایم وجود دارد و می تواند جهنم به پرداخت هزینه برای آن را به عنوان به خوبی. می تواند اقتصاد جهانی رسیدگی به آن سطح از اختلال? باشید, من حدس می زنم ما باید مشاهده کنید.

در این میان چه اتفاقی می افتد بعدی خواهد شد یا باعث شکستن و یا این تغییر جدید در چگونه ما نظر ارزش پولی و ثروت و معاملات آنلاین و چه دنیای واقعی خواهد ذهن ورق را رو کردن به آینده مبهم واقعیت است. من فقط نمی بینیم بسیاری از مردم فکر اینجا اما هر کس باید یک قدم اشتباه و همه ما می تواند در یک جهان درد نکنه – همه بشریت است. لطفا در نظر گرفتن همه این و فکر می کنم در آن است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *