3 صفات مشترک از بالا معامله گران حرفه ای من شناخته ام

[ad_1]

موفقیت به دست نمی آید در آسان یا به سرعت برای بسیاری از معامله گران آتی. منحنی یادگیری در تجارت شیب دار است و بسیاری موفق به قرار دادن تلاش مورد نیاز به سمت تبدیل شدن به یک معامله گر موفق. از سوی دیگر برای کسانی که استقامت تجارت می شود ریشه دوانده در DNA خود و تبدیل شدن آنها به سود در تجارت خود تلاش. من تا به حال افتخار دانستن برخی از بهترین معامله گران و همه آنها در عمل متفاوت بود اما هنگامي که تقریبا یکسان است.

طول می کشد برخی از زمان برای رسیدن به می دانم که یک آس گر به عنوان آنها بسیار آهسته به دیگر اعتماد دیگران در کسب و کار می تواند بسیار محتاط وقتی که می آید به آشکار خود را شخصی تجاری روش. من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت به دانستن برخی از این معامله گران بالا و حتی بیشتر از شانس به یکی من را تحت ارشاد و هدایت بخشی از زندگی حرفه ای من. بسیاری از نهادی معامله گران به اشتراک گذاری برخی از بسیار شایع شخصیت و ویژگی های است که من قادر به رعایت. برخی از این صفات عبارتند از:

· انعطاف پذیری: روز وجود دارد که تجارت می تواند کاملا دردناک. حتی بهترین معامله گران از دست دادن معاملات اما وقتی بالا معامله گران از دست دادن یک تجارت آنها معمولا نمی دهد تجارت از دست دادن گذشت فکر می کردم. آنها ذاتا درک است که تجارت مانند یک جنگ است. شما لازم نیست را به نفع خود تمام جنگ ها به پیروزی در جنگ. البته این امر می تواند خوب اگر شما برنده تمام جنگ اما شانس خود را از دستیابی به این هدف بزرگ پیر غاز تخم مرغ. عملکرد بالا ممکن است از دست بدهند اما آنها به طور کلی قرار دادن دست در پشت آنها بدون فکر و حرکت به فرصت بعدی. از سوی دیگر عام و معامله گران ممکن است از دست دادن تجارت از روز و پیدا کردن خود را در یک سوراخ و اشتباهات را در تلاش برای صعود به سبز شماره. بالا معامله گران به سادگی در ادامه به انجام آنچه آنها همیشه انجام است که برای پیدا کردن احتمال بالا تنظیم و تجارت آنها موثر است. آنها نگاه نکنید و آنها نگران نباشید در مورد تاریخ و زمان آخرین راه اندازی; آنها در حال حاضر و انجام آنچه آنها بهترین.

· بی عیب و نقص روش: یکی از سخت ترین موانع برای با سنگ تیز کردن شما روش تجارت به طوری که شما در حال اجرای معاملات در قیمت شما می خواهید و زمانی که شما می خواهید. بزرگ معامله گران هرگز, و منظور من هرگز تعقیب قیمت در اطراف دم. آنها را انتخاب کنید منطقه ای که آنها می خواهند به تجارت و چوب به اسلحه های خود را. اگر قیمت عمل نمی کند و خود را رسیدن به نقطه ورود که خوب است. این بچه ها درک که در آن و زمانی که به تجارت و اگر قیمت نیست و رسیدن به نقطه ورود آنها در حرکت است. در تضاد به بالا روش تجارت معامله گران تازه کار را اغلب اخم در مورد از دست رفته یک تجارت و پرش به یک تجارت یا قبل از موعد مقرر در این قیمت اشتباه و یا وارد کردن بیش از حد دیر به سود. انتخاب نقطه خود را و اجازه دهید قیمت به شما آمده است.

· مطلق اعتماد به نفساگر شما فکر نمی کنم شما می توانید برنده هر تجارت شما را وارد کنید شما نباید اجرای تجارت است. این که ساده است. شما باید به این باور در خود توانایی و قضاوت خود را. باور کنید وقتی که من می گویند که هیچ جمعیت و تشویق شما را به پیروزی به عنوان شما نشستن در مقابل تجارت خود کنسول. اگر شما اعتقاد ندارند در خود شما تجارت آزمایشی و غیرموثر. این است که بسیار انفرادی حرفه ای به خصوص با تدریجی تدریجی تجارت چاله. هنرمندان به طور کلی عدم نگرانی در مورد آنچه در تلویزیون “سر صحبت” می گویند و یا چه همکاران خود را بر این باورند که به احتمال زیاد مسیر قیمت روز عمل است. آنها به خوبی آماده شده و معمولا دارای یک طرح حاوی احتمالات در محل باید وقایع غیر منتظره تغییر این دوره از بازار است. روش خود را به طور کلی پیچیده تر و بهتر فکر کردن تجارت خود هستند. آنها می دانند که آنچه آنها می خواهند برای به انجام رساندن و باید یک برنامه ریزی برای اجرای استراتژی خود را. هستند کمال معامله گران حرفه ای.

من می خواهم تصور کنید شما ممکن است تعجب که من نمی فاش تخصصی برخی از استراتژی است که معامله گر حرفه ای استفاده کنند و یا تخصصی شاخص های است که آنها را یک مزیت ویژه. تجارت نیست در مورد شاخص و یا سری تنظیم آن را همه چیز در مورد فکر کردن و اجرای یک طرح خوب. تنها او در حال تعقیب آخرین شاخص مثبت نمی بستگی دارد بر این حالت از تفکر است. آن چیزی است که بین گوش خود را که به آنها لبه آنها نیاز نیست در نمودار.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.