36 مدل بهترین برند های کرم پودر

ماندگاری و پوششدهی بالا و بافت سبک از جمله ویژگیهای دیگر این مدل از کرم پودرهای بورژوا است. از انواع مختلف کرم پودر بورژوا میتوان به عنوان زیرساز آرایش نیز استفاده کرد و از آنجایی که تنوع کرم پودرهای این برند بالا است در ادامه به بررسی جداگانه هر کدام میپردازیم. در بین محصولات زیرسازی، کرم پودرهای درخشان و حاوی روغن برای افراد با پوست معمولی و خشک مناسبتر هستند و با ساختار مایع خود به راحتی بر روی پوست خشک پخش و جذب میشوند. سپس آن را به­ صورت يکنواخت روي کل پوست پخش کنيد. در هنگام نیاز مقدار مناسبی از محصول را روی پوست تمیز قرار داده و پخش نمایید.

کرم پودرهای دیور، رطوبترسانی را برای پوست انجام داده و اجازه میدهند که پوست بعد از پوششدهی براحتی تنفس کند. این مدل از کرم پودرهای بورژوا ترکیبی از سه رنگ اصلاحکننده هستند. پوست صورت حتی اگر بدون جوش و ناهمواری هم باشد ممکن است در بعضی قسمتها به دلیل در معرض آفتاب قرار گرفتن و یا داشتن جوشهای سرسیاه تیرهتر از سایر نقاط به نظر برسد، به همین دلیل یکنواخت کردن پوست اهمیت ویژهای در زیبایی چهره دارد. پس اگر پوست چربی دارید پیشنهاد ورناپ به شما کرمپودر Ellaro آنتی ایج با تن رنگ «Honey Beige» به شمارهی 05 و یا کرم پودر الارو بژ طبیعی است.

دارای عصاره طبیعی لیمو و گل شاهپسند است که پوست را نرم میکنند. این پنکک دارای بافت و فرمولاسیونی سبک و جلوهای کاملا مات است. این نوع کرمپودر در برابر گرمای محیط که باعث تعریق بیش از حد شده مقاوم است و اثری از ماسیدگی کرمپودر روی پوستتان شاهد نخواهید بود. به دنبال محصولی با چربی کمتر و یا بیشتر، بسته به نوع پوستتان بگردید. همچنین با مانگاری ۱۰ ساعتی برای انواع پوست مناسب است. مناسب انواع پوست است. اما امروزه بورژوا تنوع محصولات آرایشی زیادی دارد که انواع کرم پودر Bourjois آن را به یکی از پر طرفدارترین آنها تبدیل کرده است.

این مدل کرم پودر Bourjois حاوی SPF15 است که از آسیب پوست در مقابل آفتاب جلوگیری میکند و روغنهای مفید موجود در آن به شادابی و طراوت پوست کمک میکنند. هدف از آن بازگرداندن ظاهر جوانی به چهره انسان است. استفاده از انواع محصول با پوشانندگی کامل، سختتر است. زیبایی و طراوت واژههایی که همواره مکمل یکدیگرند، پس اگر میخواهید سهم بیشتری از زیبایی داشته باشید به طراوت پوست خود توجه کنید، این توجه میتواند در بلندمدت با انتخاب یک رژیم غذایی مناسب رخ دهد و اگر زمان کافی برای این کار ندارید بهتر است تا کرم پودر مناسبی انتخاب کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم پودر سان سیف وب سایت خود باشید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.