7 مزایای استفاده از Cryptocurrency

[ad_1]

Cryptocurrency دیجیتال جایگزین برای استفاده از کارت های اعتباری و یا پول نقد به پرداخت روزمره در موقعیت های مختلف. آن را همچنان به رشد به عنوان یک عملی جایگزین به سنتی, روش های پرداخت, اما هنوز هم نیاز به تبدیل شدن به بیشتر پایدار قبل از آن به طور کامل مورد استقبال مردم عادی است. اجازه دهید's نگاهی به تعداد کمی از بسیاری از مزایای استفاده از cryptocurrency:

تقلب – هر گونه موضوع را با تقلب به حداقل نگه داشته شود چرا که cryptocurrency دیجیتال است که می تواند به جلوگیری از معکوس یا counterfeited پرداخت. این نوع از عمل می تواند یک مشکل با سنتی دیگر گزینه های پرداخت مانند کارت اعتباری به دلیل اتهام پشت.

سرقت هویت – وجود دارد بدون نیاز به دادن اطلاعات شخصی است که می تواند منجر به سرقت هویت در هنگام استفاده از cryptocurrency. اگر شما با استفاده از یک کارت اعتباری فروشگاه داده شده است مقدار زیادی از اطلاعات مربوط به خط اعتباری خود را حتی برای یک معامله. همچنین پرداخت کارت اعتباری متکی بر یک جلو معامله که در آن یک مقدار خاص درخواست شده است از یک حساب کاربری. با cryptocurrency پرداخت معامله بر اساس فشار می دهد که دارنده حساب گزینه ارسال به تنها مقدار دقیق با توجه با اطلاعات اضافی در.

استفاده چند منظوره – پرداخت توسط cryptocurrency می تواند به راحتی ساخته شده مطابق با شرایط خاص. دیجیتال قرارداد ایجاد می شود به پرداخت منوط به تکمیل در آینده تاریخ, مرجع حقایق خارجی و یا شخص ثالث تصویب. حتی با یک قرارداد خاص در محل این نوع پرداخت است که هنوز هم بسیار سریع و کارآمد است.

دسترسی آسان – استفاده از cryptocurrency است که به طور گسترده ای در دسترس به هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد. آن را در حال رشد است بسیار محبوب در برخی نقاط جهان مانند کنیا که تقریبا 1/3 از جمعیت با استفاده از کیف پول دیجیتال از طریق محلی خدمات قرضه های کوچک.

کم هزینه – ممکن است برای تکمیل یک cryptocurrency معامله بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی و یا اتهامات عنوان شده علیه. اما, اگر یک کیف پول دیجیتال یا شخص ثالث استفاده می شود به نگه داشتن cryptocurrency وجود دارد به احتمال زیاد به یک اتهام کوچک.

تجارت بین المللی – این نوع پرداخت به موضوع نیست کشور خاص levies معامله اتهام نرخ بهره یا نرخ ارز است که باعث می شود آن را ممکن است برای تکمیل مرزی انتقال با سهولت نسبی.

سازگاری با تقریبا 1200 منحصر به فرد cryptocurrency نوع در بازار جهانی وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای استفاده از یک روش پرداخت است که منطبق بر نیازهای خاص. حتی اگر وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها برای استفاده از سکه برای استفاده روزمره نیز وجود دارد کسانی که در نظر گرفته شده برای یک استفاده خاص و یا در یک صنعت خاص است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *