Bitcoin – در تقاطع آینده

[ad_1]

پیش بینی

به عنوان مردم در سراسر جهان افزایش آگاهی خود را در مورد رمزنگاری ارز, انقلاب, کارشناسان سرمایه گذاری پوشش تا به بیان نظرات خود. در هفته های اخیر, نرم افزار رمزنگاری پیش بینی پیش بینی اعداد است که مخالف گرانش است. آن را غیر معمول نیست برای دیدن یک prognosticator در تلویزیون توضیح داد که چرا آنها بر این باورند بیت کوین به مقصد برای ضربه زدن در هر نقطه بین $250,000 دلار و دلار 500.000 در هر سکه در دو سال آینده. در $500.000 سکه را برای افزایش بیش از 6000% از آن را از سطح فعلی. اعداد ذهن ترا درهم میشکنند.

در طرف دیگر از حصار پیدا کنیم naysayers. وجود دارد مقدار زیادی از احترام تحلیلگر مالی که می ترسند برای هشدار دادن به مردم در مورد سرمایه گذاری حباب. حتی برخی اذعان دارند که crypto-ارز ممکن است هنوز هم برخی از بازی در سمت چپ آنها اما دیر یا زود این حباب در حال رفتن به پشت سر هم و مردم در حال رفتن به دریافت صدمه دیده است. به خانه درایو خود را نقطه آنها تنها نیاز به تأمل در IPO حباب در سال 2001 است.

فنی مانع

این رمزنگاری ارز انقلاب است که هنوز در مراحل ابتدایی است. مانند بسیاری از سکه های بیت کوین شامل حال معامله بدون تاریخی شاخص برای کمک به سرمایه گذاران است. آن است که یک بازار آزاد در ناب ترین شکل. متاسفانه بازار آزاد تجارت است مستعد ابتلا به نفوذ از تمام جهات. در آن نهفته است rub برای رمزنگاری ارز سرمایه گذاران. بدون تاریخ به عقب نشینی سرمایه گذاران باید به تصمیم گیری بر اساس روده.

موانع پیچیده است که فرایند تصمیم گیری برای بیت کوین سرمایه گذاران زیادی هستند. سکه همیشه مستعد ابتلا به جنبه های فنی از تجارت. نمایی افزایش در قیمت است که هدایت می شود با تقاضای بالا و کمیاب محصول. هنوز هم سرمایه گذاران کمی antsy زمانی که این افزایش قیمت بیش از حد, بیش از حد سریع است. سپس ما می بینیم معمولی تصحیح می آید که زمانی که یک سرمایه گذاری می شود بیش از خرید. مشکل این است که این اصلاحات در حال اثبات می شود سخت که آزمون فطرت از سرمایه گذاران که استفاده نمی شود به چنین سطح بالایی از نوسانات.

تنظیم ویژگی های تجزیه و تحلیل گذشته, تکنولوژی, مسائل نیز رانندگی بازار امروز است. وجود دارد هیچ انکار که crypto-بازار ارز تا به حال مسائل مربوط به آن. پس از اعلام block-زنجیره تکنولوژی به securest رویکرد به انتشار اطلاعات وجود دارد سوراخ هستند که در معرض بودن تقریبا روزانه است. اشکالات خواهد شد کار می کرد به عنوان این نوع از تکنولوژی به نظر می رسد مقصد برای بار نخست. متاسفانه بیت کوین دارای بلوک های زنجیره ای فن آوری در زیر میکروسکوپ در حال حاضر.

مهم نیست که چقدر امن هر سیستم ممکن است ادعا شود هکرها مطمئن برای افشای نقاط ضعف در عجله بسر می رسانید. این رمزنگاری ارز صنعت در حال حاضر در محاصره توسط هکرها که به سرقت رفته اند میلیاردها دلار بیت کوین و دیگر crypto-سکه ها. از دست دادن پول به هکرها تمایل به سرمایه گذاران را کمی وحشت زده و عصبی. آن را نیز باعث می شود مقدار زیادی از دادخواهی از کسانی که در عصر تکنولوژی که ممکن است هنوز امن به عنوان وعده داده شده.

اساسی با مانع

وجود دارد یک ضرب المثل قدیمی: زمانی که معلمان و سرایداران شروع به ساخت میلیون ها نفر از سرمایه گذاری قیمت در حال رفتن به سقوط از آنجا که ما نیاز به مدرسه معلمان و سرایداران. حقیقت این است که دولت های عصبی دریافت که ساکنان آن شروع به از دست دادن پول و یا مقدار زیادی از پول بدون پرداخت مالیات. این تصادفی نیست که هند و کره جنوبی در میان فعال ترین کشورها در crypto-مبادلات ارزی و در عین حال هر دو دولت با توجه به ممنوعیت تجارت از همه cryptos. ما به طور بالقوه بزرگترین Bitcoin بازیکن در حال کار در کنگره به تصمیم می گیرید که چگونه برای تنظیم crypto-بازار ارز. آنها در حال حاضر ممنوع چندین مبادلات ممکن است فعالیت های جعلی. چین است که بحث در مورد ممنوعیت آشکار در حالی که اروپا به نظر می رسد آماده به دنبال امریکا منجر شود.

اگر بیت کوین یا هر گونه دیگر رمزنگاری ارز مشتاق به تبدیل شدن به یک ارز بین المللی به صورت روزمره پرداخت موفقیت خواهد بود مبتنی بر اقتصادهای بزرگ دنیا پیوستن به در رژه. متاسفانه بازیکنان بزرگ (در بالا ذکر شد) به نظر می رسد در حال حرکت در جهت دیگر.

بزرگترین نگرانی به نظر می رسد بیت کوین به درخواست تجدید نظر به عنصر جنایی. اثبات شده است که نشان می دهد کره شمالی شده است سرقت بیت کوین برای کمک به تامین مالی برنامه هسته ای آن. داعش به طور معمول حرکت پول در میان شرکت های وابسته به آن از طریق بیت کوین انجام این کار غیر قابل تشخیص تا آن را خیلی دیر است. تجارت مواد مخدر نیز با بهره گیری از گمنامی آنها را فراهم بلوک های زنجیره ای فن آوری است. بیشتر و بیشتر اولیه سکه عرضه (ICOs) اثبات می شود چیزی بیش از کلاهبرداری. اینها همه مسائل جدی.

اینها همه مسائل اساسی است که باید مطلوب حل و فصل شود اگر crypto-ارز برای زنده ماندن و روزی رشد.

به دنبال و یا راه حل های

برای اکثر مردم علاقه مند در تمام جنبه های رمزنگاری ارز. بیت کوین در حال حاضر نشان داده شده است پتانسیل برای راحتی حل و فصل مسائل مربوط به پرداخت بین مشتریان و فروشندگان. اما اعتماد یک مسئله بزرگ به جلو رفتن. اگر گمنامی از ویژگی های است که نیروی محرکه رمزنگاری ارز, انقلاب آن را به سخت برای رسیدن دولت به صعود سرنشین و تصویب crypto-تجارت.

بیایید نگاهی به چگونگی کره جنوبی تصمیم به حل و فصل Bitcoin موضوع است. کره جنوبی, دولت به تازگی با تصویب لایحه ای است که به شش کره ای, بانک اقتدار به اجازه دهید مشتریان خود تجارت بیت کوین از حساب های بانکی خود را. وجود دارد تنها یک شرط: حساب باز می شود در مشتری واقعی نام. Poof! وجود دارد می رود گمنامی از ویژگی های. اما کره جنوبی هنوز هم می تواند تجارت بیت کوین از طریق یک کیف پول بیت کوینی تا زمانی که فرار از پرداخت مالیات نیست و دلیل آنها می خواهند به انجام این کار. آن را خوب مصالحه, اما درخواست تجدید نظر خود را ممکن است محدود باشد.

بیش از چند ماه آینده سرمایه گذاران باید شروع به گرفتن پاسخ به بسیاری از سوالات. تا آن زمان قیمت گذاری بیت کوین و دیگر crypto-ارز باقی خواهد ماند فرار. قیمت افزایش خواهد یافت زیرا تقاضا اما رها خواهد شد هر بار که یک موضوع جدید می شود اخبار. تا زمانی که قیمت تثبیت مردم باید تمرکز بر یک حکومت از سرمایه گذاری. هرگز سرمایه گذاری پول بیشتر است که شما می توانید از دست دادن استطاعت. در واقع بیت کوین رسیدن به تقاطع آن.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *