Bitcoin – یک سرمایه گذاری مطمئن برای آینده

[ad_1]

بیت کوین یک آنلاین ارز دیجیتال, فقط مانند یک دلار یا پوند اما با چند استثنا. معرفی شده توسط ساتوشی ناکاموتو در سال 2009 Bitcoin درگیر در یک همکار به همکار سیستم پرداخت که در آن هیچ واسطه وجود داشته باشد و محصولات را می توان امن منتقل شده بین هر دو نفر بر روی این سیاره است. آن است که همراه با یک سنگین شبکه ای از رایانه ها و واحد پول بیت کوین سیستم (مناسب به نام Bitcoin) را می توان به سادگی به دست آورد و با پیوستن به شبکه گسترده. بیت کوین را فراهم می کند سریع ارزان و مطمئن معامله جایگزین اما چند مایل به رفتن برای آن است. بنابراین یک میلیون دلار سوال هنوز مردد است که بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن?

بیت کوین تنها چند سال ایجاد جالب است که awed بسیاری است و برای ثبت به دست آمده است یک نام در بالای مالی نمودار. محبوبیت آن به طول انجامید و این باعث شده است که برخی از کسب و کار بالا مانند Virgin Galactic در نظر گرفتن آن به عنوان یک منبع قابل قبول پرداخت. بیت کوین افزایش قیمت در نرخ تا 10 درصد و در ادامه به تسلط به عنوان آلفا از بازار و این ساخته شده است که بسیاری از علاقه مند به سرمایه گذاری در آن است.

یکی دیگر از ویژگی های خاص از بیت کوین است که آن را بانک مرکزی و نه یک دولت مرکزی کنترل آن است. این یک ارز جهانی و ایجاد آن و وجود نهفته است در پشت یک مجتمع و نخبه ریاضی الگوریتم قادر می سازد که آن را به دولت سایه مربوط به اتفاقات ناگوار است. موارد بی ثباتی سیاسی و دولت پوچ که سقوط اقتصاد را به شرم و سرب و سال از سرمایه گذاری در ارز پایین تخلیه رخ نمی دهد در رمزنگاری ارز سیستم. این باعث ایجاد یک امن و دوستانه فرصت های سرمایه گذاری با نرخ تورم پایین ،

حرکت نزولی

با همیشه در حالت صعودی رمزنگاری ارز نیز دارای فراز آن. همانطور که گفته شد این چیزی است که هنوز در نظر گرفتن گام های کودک و با آن بزرگ می آید عدم قطعیت. بیت کوین قیمت در حال فرار هستند; در حال حاضر به شدت افزایش و نوسان می تواند در 30% به 40% در ماه است. جهان هنوز هم شگفت زده در آن ظهور و وجود تعداد بسیار کمی بیت کوین دارندگان و بیت کوین. این منجر به پرسش های بی پاسخ و سرد ترس در میان مردم به عنوان سرمایه گذاری جدید در غیر قابل پیش بینی ‘معدن طلا’ می تواند عملکرد اثرات مخرب. آن تازگی به ارمغان می آورد جلو فقدان مقررات و هراسان کردن سرمایه گذاران بالقوه.

انیگما در اطراف بیت کوین سیستم عامل اصلی در نظر گرفته شود. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد و هر کس با شرکت در بازار بیت کوین بالا در یک هشدار است. چین در ماه دسامبر 2013 حذف استفاده از بیت کوین و این منجر به یک افت شدید به ارزش خود را از $1240 $به 576 در فقط سه هفته. برنامه نویسان نیز تعیین عملکرد این ارز جهانی و بسیاری از سوال فکر خطر امور مالی خود را برای برخی از حرفهایها. این مانع بسیاری از جسارت به سیستم و افزایش خطر ابتلا به بیت کوین سرمایه گذاری تا کنون بسیار.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *